Лицемірство і підлість глави УГКЦ

Дата публікації:   2019-11-04
Автор:   ВВП

 

Лицемірство і підлість глави УГКЦ

 

Верховний архиєпископ УГКЦ С. Шевчук відразу ж після Синоду про Амазонію закликав до скасування целібату. Він оманливо стверджував, що це вирішить проблему морального упадку. Більшість єпископів УГКЦ з його твердженням, очевидно, не згідні. Крім того, парадокс полягає в тому, що С. Шевчук це стверджує, але публічно, разом з архиєпископом Б.Ґудзяком, просуває аморальну ідеологію ЛГБТК. Тим не менше, Шевчук закликає священиків УГКЦ подавати скаргу на священиків РКЦ за моральні делікти. Але що буде, якщо священики обох обрядів почнуть подавати скарги на Шевчука?

 

Ми, як греко-католицькі єпископи, з відповідальністю заявляємо, що скасування целібату не вирішить проблему морального упадку священиків і віруючих. Скасування целібату в даний час, навпаки, спричинить великий хаос, втрату суті та легалізацію всіх аморальностей ЛГБТК, чого й прагне Франциск Бергольйо.

 

Єдине вирішення кризи в Церкві та серед священства ‒ це правдиве покаяння. Це означає очищення спасительної віри від єресей неомодернізму, за яким стоїть дух атеїзму, який поставив під сумнів усі основні правди віри та моралі, а отже, тим самим і особисте відношення до нашого Спасителя. Для очищення віри також потрібно відректися духа неопоганства, що стоїть за документом II Ватиканського Собору Nostra aetate і який сягнув свого апогею на Синоді про Амазонію. Це основний  крок покаяння, який повинен бути пов'язаний з справжньою реєвангелізацією, з прийняттям Духа Христа та шляхом наслідування Христа. Боже слово ясно вказує, що проблема морального упадку має ці два отруєні корені: невіра в істинного Бога та ідолопоклонство (див. Рим. 1, 20-27!!!).

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату
 
+ Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі
 
2.11.2019

Завантажити: Лицемірство і підлість глави УГКЦ (2.11.2019)