Прохання про розмову (30.8.2004)

Дата публікації:   2004-08-30
Автор:  

 

Прохання про розмову

 

Підгірці, 30.08. 2004 

Блаженнішому Любомиру

Кардиналу Гузару 

Ваше Блаженство,

Знаходимося в трудній ситуації, яку тепер вже неможливо без Вашої допомоги вирішити. Дуже Вас просимо, щоб Ви нам допомогли розв’язати всі непорозуміння і направити, також те, що ми зробили не добре. Ми завжди хотіли і надалі хочемо служити Церкві і помагати Вашому Блаженству і співпрацювати з Церковною ієрархією.

Дуже Вас просимо, щоб Ви нас прийняли на коротку розмову і пораду.

За все наперед дякуємо.

 

За отців і братів з Підгорецького монастиря 

о. Роман Шелепко, ЧСВВ

Ігумен

Монастир Благовіщення

с. Підгірці

Бродівський район

Львівська область

Тел. 03266/ 90518

           95516

 

 

 

 

 

 

 

Постскриптум:

Тоді ми ще не знали, що кард.Л.Гузар був посланий в Україну для ліквідації УГКЦ та взагалі для розбиття християнства на цих землях. Ми навіть не знали про те, що він з’єднався з проводом ЧСВВ і 6.8.2004р. написав таємні листи в органи державної влади (губернатору Львова, СБУ) з клопотанням про нашу депортацію. Він також написав листи всім єпископам, щоб жодний з них не прийняв нас до монастиря!

На наше прохання про аудієнцію кард.Л.Гузар не відповів. Після неодноразових прохань прийняв нас через декілька місяців. На запитання, чому передав наші особисті дані СБУ і вимагав нашої депортації, відповів, що ми секта. Коли ми запитали, які має аргументи або докази, він цинічно відповів: ми їх будемо тепер шукати...!

 


Приєднані файли
Прохання про розмову (30.8.2004) Скачати Прохання про розмову (30.8.2004) .DOC 24.0 kB