Пропозиція для Східної України (22.9.2004)

Дата публікації:   2004-09-22
Автор:   Сестри конт. монаст. св. пр.Іллі

 

Пропозиція для Східної України

 

22.09.2004

Високопреосвященному Владиці

Степану Меньок, ЧНІ

 

Слава Ісусу Христу!

 

Високопреосвященний Владико Степане!

 Пише Вам с.Марта Сиглова, ЧСВВ, вікарія контемплятивного монастиря сестер Василіянок з Брюхович.

Після виходу з підпілля, коли Ви викладали в Греко-католицькому ліцею у Львові, я теж працювала тоді духовним наставником класу.

Мені дуже сподобався Ваш виступ на Соборі Монашества в Рудно. Ваші слова на мене подіяла найбільше з усіх промов, які там були. Ваше питання: ”Як хочете робити місії на Східній Україні?”, стали для мене сильним імпульсом і це є також причиною, чому тепер Вам пишу.

Вже десять років знаю о.д-ра Іллю Догнала ЧСВВ, який є з Чехії, але зараз перебуває на Україні. Він має дуже практичний спосіб місій, який дійсно веде до особистого навернення і зміни життя. Ідеться про цілу програму–систему, в якій люди є ведені від навернення до поглиблення свого відношення до Бога, щоб могли в своєму буденному житті практично пізнавати, що це означає - жити як правдиві християни. Знаючи Вашу практичність і Ваш реалістичний погляд на життя, я переконана, що Ви направду працю о.Іллі оціните корисною для Вашої екзархії.

Високопреосвященний Владико, якщо б Ви були зацікавлені, щоб повірені Вам душі скористали з праці о.Іллі, думаю, що це би далося дуже скоро зреалізувати. Тепер на Україні є Протоархимандрит ЧСВВ о.Василь Ковбич в монастирі св.Онуфрія у Львові. Днями 23-24.09. є заплановані зміни в розміщенні отців Василіян Підгорецького монастиря. Якщо б Протоархимандрит отримав, наприклад, факс від Вас, напевно би Вашу просьбу поставив на перше місце. Можливо було б ефективнішим для праці на Східній Україні просити, щоб з о.Іллею прийшли ще один або два отці з Підгорецького монастиря.

Отці Василіяни з України створили трохи неприязну атмосферу відносно отців Василіян з Підгорецького монастиря, але за тим скоріше скривається конкуренція, хоч про це не мені судити.

Вірю, що коли будете мати бажання покликати отців на Східну Україну, Ваше пастирське серце потішиться плодами цих місій.

Якщо б Ви хотіли поінформуватися про о.Іллю з інших джерел, ніж з мого листа, то о.Петро Салогуб-парох Брюхович, який, як знаю, дуже Вас поважає, або о.Олег Сухінский (тел. 80667010673), який знає працю отця з молодими подружжями, могли б дати Вам потрібні інформації.

Якщо щиро признатися, то ми, сестри, радо пішли б на Східну Україну і співпрацювали в цих місійних реколекціях, тому що це і є  харизма нашого монастиря, займатися по духовній стороні дівчатами і жінками. А групова праця є найефективніша.

Це Ваше питання на Соборі Монашества нам не дає спати, за що Вам, Високопреосвященний Владико, дуже дякуємо.

 

З молитвами у Христі

Вашого благословення просить с.Марта Сиглова,ЧСВВ


Приєднані файли
Пропозиція для Східної України (22.9.2004) Скачати Пропозиція для Східної України (22.9.2004) .DOC 26.0 kB