Лист народним депутатам України, авторам законопроекту проти екстрасенсів та ворожок

Дата публікації:   2010-04-17
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Народним депутатам України Авторам законопроекту проти екстрасенсів та ворожок:

Павлу Унгуряну, Валерію Дубілю, Юрію Буту, Григорію Смітюху,Світлані Шмельовій, Євгену Царькову, Миколі Рудченку

 

Копія листа:

Президенту України

Депутатам Верховної Ради

 

Шановні народні депутати!

Дякуємо Вам за ініціативу узаконити заборону діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуг з передрікання майбутнього. „Служба” цих обманців є дійсно великою моральною, психічною і духовною шкодою для особи і суспільства. Цей феномен був відомий ще за часів Мойсея, 1000 років до Христа. Мойсей іменем Божим заборонив в своєму народі діяльність цих шахраїв під загрозою великих кар. Йшлося про кару смерті. Подібно і в середньовіччі, коли поширилась ця діяльність і почала розкладати суспільство, на цих шахраїв також накладалися найважчі кари, адже така ворожка розсварить ціле місто. Вона сугестивно звинуватить невинних людей, що ті чи інші особи комусь нашкодили, або сугестивно передбачить комусь погане майбутнє.

 

Десять років тому по чеському телебаченні показували одного іноземця, який працював в Чехії. Він зі своїм батьком відвідав ворожку, яка сугестивно навіщувала йому страшне майбутнє. Невдовзі після того батько вчинив самогубство і написав лист, що жертвує себе за свого сина. Син звернувся в міліцію і подав заяву на ворожку. Однак її ніяк не покарали.

 

Інша ворожка у Словаччині навіщувала матері, що її дитину також чекає важке майбутнє. Мама в розпачі, постійно зі страхом переживала за майбутнє дитини, аж на кінець убила власну дитину. Перед судом сказала, що хотіла оберегти її від великого терпіння в майбутньому. Маму посадили в тюрму, а ворожці не зробили нічого.

 

У Львові 5 років тому один ворожбит відвідав старе подружжя і вимагав від них до наступного дня 4000 гривень. Стверджував, що коли не дадуть йому грошей, то старий чоловік помре. Тому що пенсіонери грошей не мали, то дідусь пішов хоча б висповідатися перед смертю. На щастя, священик, який був добре проінформований про цих шахраїв, запевнив дідуся, що йому нічого не станеться.

 

Ми могли б перелічити багато випадків шахрайств і сімейних трагедій. Часто це просто шокуючі випадки.

 

Шановні народні депутати, перед Богом і перед народом Ви маєте велику заслугу! Діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів та послуги з передрікання майбутнього вносить прокляття на ціле суспільство, яке сягає аж до четвертого покоління. Ваш крок врятує багато людей від великого нещастя, а також відкриє ціле українське суспільство на велике благословення Боже. Нехай же до Вас приєднається щонайбільше депутатів, щоб закон був прийнятий.

 

Вам, і тим, які до вас приєднаються, посилаємо благословення і молимося за Вас!

Єпископи УПГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр

+ Методій, ЧСВВр

+ Ілля, ЧСВВр

 

Львів, 15.04.2010

 

Адреса: Синод УПГКЦ, Соснова, 3, 79491, Львів-Брюховичі. Україна.

www.community.org.ua, www.uogcc.org.ua, pidhirci.community@gmail.com 

 

 

 


Приєднані файли
Лист народним депутатам України, авторам законопроекту проти екстрасенсів та ворожок Скачати Лист народним депутатам України, авторам законопроекту проти екстрасенсів та ворожок .DOC 33.5 kB