Підтримка проекту закону №6299 /Депутатам Верховної Ради України/ (30.4.2010)

Дата публікації:   2010-04-30
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Підтримка проекту закону №6299

Депутатам Верховної Ради України

За урядування Ю.Тимошенко було прийнято закон, який легалізував окультну діяльність ворожок, екстрасенсів, хіромантів, астрологів і т.д., та надав їм статус професії.

Крок, який нещодавно зробили депутати  Верховної Ради, дійсно свідчить про їхні зусилля правдиву моральну і духовну обнову українського народу. Йдеться про пропозицію депутата Павла Унгуряна, щоб відкликати вищезгаданий закон, і навпаки, опрацювати новий закон №6299 з додатком наступних правових змін. Реакцією на те стало заснування в Одесі „Профспілок спеціалістів езотеричного вчення”. Ці „спеціалісти” своєю віщунською і магічною діяльністю обманюють навіть високопоставлених осіб і маніпулюють ними, щоб зупинити прийняття цього закону. Для маніпуляції громадськістю використовували в основному мас-медіа, які перекручують правду про те, в чому полягає суть цієї шкідливої аморальної діяльності, що має на сумлінні багато сімейних трагедій і самогубств.

  • Приклад: Французька монахиня Еммануїла розповідає у своєму свідоцтві, що після відвідин астролога ішла вчинити самогубство. Від здійснення цього її в останній момент врятувала рідна сестра.
  • Подібний приклад зі Словаччини: Лікар-ветеринар, батько трьох дітей, однокласник одного монаха, внаслідок негативного і оманливого віщування ішов здійснити самогубство. В останній момент монах врятував йому життя.
  • Батько і син, громадяни Румунії, які працювали в Празі, відвідали ворожку. Після того батько вчинив самогубство, а син подав ворожку на суд, але вона не була покарана.
  • Одна стара жінка зі Львова 50 років тому була у ворожки. Та їй сказала: „Своїми руками закінчиш своє життя”. Тепер вона воює зі спокусою самогубства і повторює сказані їй слова віщування.
  • У Словаччині мати вбила свою дитину, тому що віщунка напророчила їй дуже негативне майбутнє. Маму засудили, однак віщунці нічого не зробили.

Тепер прихильники окультизму насмішливим способом ображають парламент і цілеспрямовано баламутять громадськість. Тому потрібно, щоб був забезпечений чіткий контроль над мас-медіа, а при необхідності – їхнє удержавлення.

Запитуємо: Як взагалі міг виникнути такий закон? Що робила Церква? Глава УГКЦ екс-кард. Л.Гузар не перестерігав, а навпаки, зробив жест на підтримку закону в користь езотерики. У своїй книзі „Бесіди з блаженнішим Л.Гузаром...” він сам признається, що віщує маятником, і так по суті пропагує віщування (див. ст.63). Тому провід УГКЦ на даний час ніяк не підтримав нового закону №6299, який забороняє віщування і езотерику.

Наша УПГКЦ в цей історичний момент повинна висловити чітку позицію Церкви щодо віщування і магії. Вже понад 1000 років до Христа законодавець Мойсей Божим авторитетом заборонив будь-яку діяльність на базі віщування, магії та спіритизму. Боже слово перестерігає, що за ці гріхи приходить прокляття аж до 4-го покоління.

Апостол Павло в Ефесі спалив всю окультну літературу вартістю 50 000 динаріїв (Ді.19,19). На Кіпрі він назвав юдейського екстрасенса „сином диявола”, який перекручує прості дороги Господні і тримає цілий острів під владою поганської темряви та у страсі перед демонськими силами. (Ді.13,10)

У Филипах апостол Павло вигнав віщунського духа зі служниці, яка була великим джерелом прибутку для своїх господарів. (Ді.16,16)

В Самарії Симон маг обманював великих і малих своєю „благодійною” діяльністю, про яку всі були переконані, що це є Божа сила. І лише апостол Петро, повний Святого Духа, викрив цього духовного обманщика. (пор.Ді.8)

В Старому Завіті є виразно заборонені всі форми віщування, магії, спіритизму, а особливо астрологія (пор. Втор.18,10 наст.). Ця діяльність віщунок і магів каралася смертю, бо вносила розклад і прокляття до цілого суспільства. Боже слово оцінює ізраїльських і юдейських правителів за одним критерієм: Чи вони відкрилися формам окультизму, чи захищали Божі закони. Усі кари, а особливо Вавилонська неволя, розцінюються як кара за позитивне прийняття віщування і магії. Отож Старозавітна і Новозавітна Церква займає в цій ділянці позицію, виражену ясним і радикальним „НІ!”. Цього не можуть змінити ані сучасні церковні авторитети, ані окультисти, які захищаються наукою і науковими титулами.

Наша Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ) повністю стоїть на позиціях Божого Слова і Традиції, а тому повністю підтримує пропозицію нового закону №6299 з усіма його додатками і правовими змінами. Повна реалізація цього закону буде важливим кроком до морального і духовного відродження цілої України. Цим Ви, шановні депутати Верховної Ради, відкриваєте весь народ на Боже благословення і оберігаєте його від прокляття!

Христос Воскрес! Воістинно Воскрес!

 

Єпископи УПГКЦ

+ Маркіян, ЧСВВр

+ Методій, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр

+ Ілля, ЧСВВр               

Львів, 30.04.2010

 

 

Адреса: Синод УПГКЦ, Соснова, 3, 79491, Львів-Брюховичі. Україна.

www.community.org.ua, www.uogcc.org.ua, pidhirci.community@gmail.com

 

 


Приєднані файли
Підтримка проекту закону №6299 /Депутатам Верховної Ради України/ (30.4.2010) Скачати Підтримка проекту закону №6299 /Депутатам Верховної Ради України/ (30.4.2010) .DOC 38.5 kB