Лист Президенту України В.Ф.Януковичу (10.4.2010)

Дата публікації:   2010-04-10
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Лист Президенту України В.Ф.Януковичу (10.4.2010)

 

В.Ф.Янукович

Президент України

 

Шановний пане Президенте!

Хочемо виразити Вам нашу підтримку у Ваших стараннях про духовну і моральну обнову українського народу.

Ми свідомі того, що внаслідок цих Ваших старань будете мати багато неприятелів, як в Україні, так і за кордоном. Всі вони будуть намагатися висміяти і ставити під сумнів Ваші добрі починання.

Українське суспільство переживає тяжку моральну кризу. Велика кількість молодих людей в Україні сьогодні є залежною від алкоголю, наркотиків, гральних автоматів; багато з них є під владою сект і окультизму. Велику вину в цьому мають власне мас-медіа! Замість того, щоб формувати українське суспільство, вони його деформують.

Ми усвідомлюємо, що обнова українського народу можлива тільки тоді, якщо Церква буде виховувати здорових християн і свідомих громадян. На жаль, ми самі маємо негативний досвід з офіційною ієрархією УГКЦ. Замість того, щоб підтримувати духовну обнову Церкви і народу, вона приховано цій обнові перешкоджує. Це є наслідком ідеологічної програми Глави УГКЦ екс-кард. Гузара, яка виражена у книзі „Бесіди з блаженнішим Л.Гузаром. До постконфесійного християнства”. В ній він заперечує суть цілого християнства, а навіть схвалює гомосексуалізм. Прикладом є Івано-Франківськ. Екс-єпископи Війтишин і Мудрий забороняли вірним і священикам УГКЦ брати участь в маніфестації, метою якої була охорона сім’ї і дітей та зупинення поширення хвилі аморального гомосексуалізму. Екс-єпископи двома пастирськими листами і чотирма виступами по телебаченню категорично заборонили брати участь у цій маніфестації. Хоч і був такий великий спротив ієрархії, маніфестація все таки відбулася 28.03.2010 за участю близько 500 осіб.

Цей тиск ієрархи УГКЦ здійснювали і під час президентської передвиборчої кампанії. Приклад: В церквах м.Стрий змушували голосувати за пропагованого ієрархією кандидата (Ю.Тимошенко). В іншому селі священик погрожував вірним словами: „Як це можливо, що дехто з людей не голосував за Ю.Тимошенко”.

Ієрархи УГКЦ на зустрічі в Києві привселюдно висловились на підтримку Ю.Тимошенко твердо Вам протиставились. Сьогодні, однак, будуть приходити до Вас, як найкращі друзі, і через посередників  добиватимуться особливих привілеїв. Їм, насамперед, йдеться про протизаконну заборону реєстрації нашої Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УПГКЦ).

Пане Президенте, виражаємо Вам нашу моральну і духовну підтримку у ваших стараннях про обнову українського народу.

 

За Вас і за Ваш уряд моляться

 

Єпископи  УПГКЦ

 

+ Михайло Осідач (Глава УПГКЦ)

+ Ілля, ЧСВВр (Заступник Глави)

+ Маркіян, ЧСВВр (Секретар Синоду Єпископів УПГКЦ)

+ Методій, ЧСВВр

+ Самуїл, ЧСВВр

+ Тимотей, ЧСВВр

+ Василій , ЧСВВр

 

Львів, 10.04.2010

 

Копії:

-         Депутатам Верховної Ради

-         Мас-медіа

 

 

Адреса: Синод УПГКЦ, Соснова, 3, 79491, Львів-Брюховичі. Україна.

www.community.org.ua, www.uogcc.org.ua, pidhirci.community@gmail.com

 


Приєднані файли
Лист Президенту України В.Ф.Януковичу (10.4.2010) Скачати Лист Президенту України В.Ф.Януковичу (10.4.2010) .DOC 31.5 kB