Заклик до Фоколяре: „Чиніть правдиве покаяння!”

Дата публікації:   2010-05-01
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Заклик до Фоколяре: „Чиніть правдиве покаяння!”

 

Шановні члени руху Фоколяре!

Ми свідомі того, що між вами є багато щирих християн, які хочуть служити Богу і Церкві та потребують спільноти. Мусимо признати, що чисто формальне християнство і мертва офіційна спільнота  в храмах не створює умов для духовного життя. Необхідний елемент спільноти вам запропонував рух Фоколяре і ви в ньому побачили подальші можливості для розвитку свого християнського життя.

 

На жаль, вища структура Фоколяре, його керівництво, має свої таємниці і дискретність, яка не є вам повнвістю відомою.  Серед теперішньої кризи Церкви вам важко розрізнити знаки внутрішнього відступництва цього руху, бо не маєте можливості порівняти його з правдивим християнством.

 

Як провід Фоколяре зрадив суть Євангелія і Церкви?

1)   Прикладом є багатолітній керівник Фоколяре в колишній Чехословаччині, теперішній екс-єпископ Л.Гучко (див. лист Екс-єпископ Гучко захищає педофілію з 30.04.2010). Лист є явним свідоцтвом про тотальний відпад керівників Фоколяре від Христа. Л.Гучко по суті схвалює педофільні злочини в Церкві. Цей прояв внутрішньої апостазії шокує і просту людину, не лише католика, а й атеїста.

2)   В час, коли Церква переживає серйозну кризу, ніхто з представників руху Фоколяре ясно не вказав на суть цієї кризи, тобто на єресі, які нищать Церкву як таку. Навпаки, цей провід вносив сучасні єресі і апостатичного духа не лише до самого руху, але й до цілої Церкви. Ніколи не було сказано ясного слова проти історично-критичної теології, яка ставить під сумнів Божественне натхнення Св.Письма, всі чуда у Св.Письмі і саме Христове Божество. Ніколи жодним словом не зверталася увага на некритичне відкриття духу поганства (фальшиве тлумачення  Nostra aetate, Ассиж 1986 і 2002). Навпаки, сама засновниця Фоколяре через фальшиву єдність з поганством заперечувала суть самого Св.Письма і вносила духа апостазії. Звертаємо вашу увагу, дорогі вірні, що керівництво Фоколяре разом з президенткою Марією Воче є під Божим прокляттям – анатемою, згідно Гал.1,8 за проповідування іншого євангелія і прилюдне зречення католицької і біблійної віри і традиції. Закликаємо вас відділитися від сучасних єресей, з якими творить єдність провід Фоколяре, назвати гріх гріхом, злочин злочином та не зловживати і приховувати гріхи та злочини фразами про любов та єдність. Єдність з єресями і любов до гріха є прямою дорогою до пекла. Якщо чинитимете щире покаяння, існує небезпека, що цей рух виключить вас з-посеред себе. Однак ви спасете свою душу. Якщо добровільно чи недобровільно залишите цей рух і будете продовжувати чинити щире покаяння, тобто будете ходити в правді, а не у фальшивій любові, то також потребуєте спільноти. Однак в ній мусить панувати Божий Дух, Дух правди і покаяння, а не дух світу і апостазії, який є в сучасному русі Фоколяре.

 

Справжня любов означає втратити свою душу задля Христа і Його Євангелія. Але це в жодному випадку не означає  втратити душу для руху Фоколяре. Це би був великий обман. Без правдивого покаяння не можна говорити про чисту любов до Бога, до себе і ближнього. Без правдивого покаяння Боже слово і церковні структури зловживаються проти самого Христа, так як в ті часи, коли церковна ієрархія засудила самого Ісуса на смерть, і це все в ім’я Божого авторитету.

 

Великий фоколярин Гучко використовує слово любов, але сам цинічно, демагогічно і брехливо називає Христову Церкву і рух віднови всередині неї, сектою. Він не переймається тим, що грішить проти любові, проти правди і проти Святого Духа. Таким чином обманює тисячі фоколяринів, які творять з ним єдність в цьому злочині. Якщо з його уст вже прозвучало слово секта, то мусимо правдиво виявити, що цією сектою в Церкві не є наша Українська Правовірна Греко-Католицька Церква, але цією сектою в сучасності є рух Фоколяре. В ньому не дозволяється жодне критичне і правдиве мислення. Все правдиве в ньому усувається фразами про любов і єдність.

 

Єдиним виходом для вас є правдиве покаяння. Запитуєте, що конкретно робити? Вийдіть з духовного Вавилону, з сучасної секти, якою є рух Фоколяре. В ньому немає місця для правдивого покаяння, ні для Христового духа. Ним керує дух апостазії, дух антихриста і дух Нью Ейдж.

 

За вас моляться  і благословляють вас єпископи УПГКЦ

+ Методій, ЧСВВр, + Самуїл, ЧСВВр, + Маркіян, ЧСВВр, + Ілля, ЧСВВр

 

Львів, 1.05.2010


Приєднані файли
Заклик до Фоколяре: „Чиніть правдиве покаяння!” Скачати Заклик до Фоколяре: „Чиніть правдиве покаяння!” .DOC 30.0 kB