Лист Президенту та Парламенту Росії

Дата публікації:   2010-06-13
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Лист Президенту та Парламенту Росії

 

Шановний пане Президенте, шановні представники російського народу!

Ми довідались про те, що ЄС подав вас до Європейського суду у Страсбурзі нібито за недотримання прав та свобод щодо релігійної організації Свідків Єгови.

 

Відповідаємо у вашу підтримку:

  1. Суд у Страсбурзі не має права судити незалежні держави, які не є членами ЄС.
  2. З погляду християнської теології релігійна організація Свідків Єгови є сектою. Це підтверджують як представники Православної Церкви, так і наша Правовірна (Ортодоксна) Греко-Католицька Церква (УПГКЦ). Чому організація Свідків Єгови є сектою? Тому що заперечує суть цілого християнства, а саме: Христове Божество. Крім того ця організація використовує практики, які суперечать основі християнства та загальнолюдській етиці. Відкидає збереження життя, яке можна врятувати через переливання крові. Непрямою метою цієї організації є розклад християнства. У своїх релігійних принципах відкидає інституцію держави, вважає її диявольським видумом, але лицемірно від неї вимагає визнання та привілеїв.
  3. Ви, навпаки, подайте ЄС до Міжнародного суду за те, що з допомогою маніпуляції державам-членам ЄС насадив антицінності. ЄС створює політичні та економічні тиски і на сусідні народи з метою насадити їм такі самі антицінності. ЄС пропихає гомосексуалізм. Реальністю є те, що більше 50% інфікованих Снідом є гомосексуалісти! За ці злочини ЄС потрібно судити перед цілим людством.

а)  ЄС нищить природу особи через насильне і підступне просування гомосексуалізму.

б)  ЄС нищить природну сім’ю та призводить до вимирання народу через впровадження гомосексуальних шлюбів.

в)  ЄС робить з дітей гомосексуалістів через їх усиновлення гомосексуалістами.

г)   ЄС через т.зв. закони про гомофобію впроваджує диктатуру. Батькам забороняє захищати своїх дітей від гей-активістів, які їм навіюють гомосексуальну орієнтацію. Якщо батьки будуть захищатися, то згідно збочених законів їх посадять у в’язницю, відберуть у них дітей та віддадуть їх гомосексуалістам, щоб вони їх зловжили та вчинили з них також гомосексуалістів. Пригадуємо, що Святе Письмо та загальнолюдський досвід свідчить про те, що гомосексуалізм порушує людську психіку та робить з людини медіума морального розкладу суспільства. Великий процент гомосексуалістів є педофілами. Це все є збоченням! Ті, які просувають такі закони за це повинні були б стати перед судом та бути судженими за злочини проти людськості.

 

ЄС та Страсбурзький суд заперечує природні цінності і примушують людство прийняти антицінності. Плодом ідеології ЄС є деморалізація та винищення Європи! Йдеться про знищення культури, народності, але і всіх християнських цінностей, які майже впродовж 2000 років формували Європу.

 

Пригадуємо, що в цій апостазії колишньої християнської Європи найбільшу вину має відпала католицька церковна ієрархія, яка за це є під Божим прокляттям. За їх побожними фразами є такий самий дух, як за керівництвом ЄС.

 

Просування т.зв. гендерної політики та «свободи гендер» є наступним злочином проти людської природи. Якщо б щось подібне придумали б психічнохворі люди у закладах, то їх ще можна було б зрозуміти. Бо згідно т.зв. гендерної «свободи» жінці, яка це вимагає, слід записати у всіх її документах, що вона є чоловіком. Подібним способом потрібно сприймати хворого чоловіка, який вважає себе жінкою. На балах-маскарадах жінки переодягалися у чоловіків, а чоловіки – у жінок. Навіть переодягалися у свиней, мавп чи інших тварин. Однак це був лише жарт! Але гендер-ідеологія сьогодні є жорстокою реальністю, а не лише бал-маскарадом. Запитуємо: Що буде, коли людина згідно гендерної «свободи» не буде почувати себе ані чоловіком, ані жінкою, але реінкарнованою свинкою?

 

ЄС просаджує збочене сексуальне виховання Кінзі. Кінзі фальшиво вважає педофілію та інцест природними і моральними.

 

Чому тепер ЄС виступив як адвокат єговістів? Щоб найперше застрашити Україну та Росію, а потім, щоб подати до Міжнародного суду Росію та інші держави за те, що не дотримують збочені закони гомосексуалізму та гендерної «ідентичності». Сатанізм має антибіблію, ЄС – антицінності і в обох є той самий дух.

 

ЄС впроваджує т.зв. ювенальну юстицію. Це, по суті, означає те, що держава не дозволяє батькам морально виховувати дітей. Якщо батько або вчитель не підпорядкуються тому, що учень чи дитина вимагає, то батько і вчитель можуть бути оскаржені та покарані. Що цим слідкують? Тотальний розклад майбутньої генерації. Це не є виховання, але – антивиховання. Це не є мораль, але – антимораль.

 

Пригадуємо, що закони, які встановив ЄС є протиприродними і антибожими. Вони є збоченими і їхнім наслідком є тотальний розклад особи, сім’ї і цілого народу. Народи Європи мали б розпочати демонстрації за скасування цієї злочинної організації, яка впроваджує антиморальну та антигуманну диктатуру. Метою є поступове винищення Європи та її тотальна деморалізація. Злочинці, які просунули антибожі та антилюдські закони, мали б бути подані до суду та покарані смертною карою як прецедент. Вони несуть відповідальність за мільйони невинних та беззахисних, з яких роблять рабів гріха і таким чином спричиняють пекло на землі і після смерті. Нацизм та комунізм були ще гуманними в порівнянні з демонською ідеологією ЄС, яка міняє природність людини на неприродність та приносить пекло на землю через усунення будь-якого морального розрізнення добра від зла, правди від брехні…

 

Шановний пане Президенте Росії, шановні представники російського парламенту, не бійтеся виступити проти терору ЄС, який хоче морально розкласти Росію. Навпаки, як відповідь на це, запровадьте здорові та моральні закони, які будуть справедливо карати усі злочини та охороняти беззахисних. Ті закони, нехай оберігаються політичною владою. Для оздоровлення народу є абсолютно необхідним, щоб гомосексуалісти були звільненні з усіх державних адміністративних структур. Це не є диктатура, але правдива християнська і правдива гуманна демократія. Демократія ЄС не є демократією, але диктатурою декількох збочених людей. Всі народи світу з довір’ям покладаються на Бога, що в російському народі настане пробудження. Не бійтеся захищати право, справедливість та всі правдиві людські цінності від тих, які впроваджують розклад особи і народу. Впровадьте строгий контроль над мас-медіа. Диверсія ЄС зловживає мас-медіа і вашу демократію для ліквідації свободи, яку потрібно не лише захищати, але поставити її на фундаментах правдивого проповідування Євангелія та правдивих Божих принципів.

 

Щоб настала правдива обнова російського суспільства та повернення до здорових і традиційних християнських цінностей, мусить настати духовна обнова Православної Церкви. Ця обновлена церква може знову дати правдивий ідеал та сенс життя цілому народу. Потім можна буде вирішити питання алкоголізму, наркотиків та морального розкладу молоді, що спричинене впливом західної декадентної культури. Ми молимося за духовну обнову Церкви в Росії та за політичну владу, щоб вона була інструментом духовної та моральної обнови народу.

 

Нехай же російський народ стане взірцем в обнові правдивої віри, правдивої моралі та правдивих законів для інших держав Європи, які відпали від християнства.

           

Благословляють Вас єпископи УПГКЦ

                                               + Маркіян ЧСВВр

                                               + Самуїл ЧСВВр

                                               + Методій ЧСВВр

                                               + Ілля ЧСВВр

 

Львів, 13.6.2010

 

Копії:

-         Депутатам Росії

-         Папі Бенедикту XVI

-         Президенту України В.Януковичу

-         Депутатам Верховної Ради України

-         Президентам та депутатам ЄС

 

 

Адреса: Синод УПГКЦ, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org.ua, www.community.org.ua; pidhirci.community@gmail.com

 


Приєднані файли
Лист Президенту та Парламенту Росії (13.6.2010) Скачати Лист Президенту та Парламенту Росії (13.6.2010) .DOC 39.5 kB