21.9.2010 Посвячення України Пресвятій Богородиці

Дата публікації:   2010-09-21
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                           Посвячення України Пресвятій Богородиці

 

Ми, єпископи Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УПГКЦ), разом з усіма правовірними єпископами і священиками України прилюдно посвячуємо цілу Україну Пресвятій Богородиці, а це саме сьогодні – 21 вересня 2010 року, коли святкуємо свято Різдва Пресвятої Богородиці.

 

Перше посвячення відбулося в 1037 році в Києві, на початках християнства в цьому народі.

 

Декілька років тому в приватному об’явленні Пресвята Богородиця сказала: „Україно, моя доню, приходжу до тебе в найтяжчих хвилях твого життя. Ти мене перша вибрала собі за свою Царицю.”

 

„Дорога наша Мати! Вмираючий Спаситель в годині своєї смерті дав нам Тебе за Матір словами: „Ось Мати твоя”. Тепер ми Тебе приймаємо з такою самою вірою, як учень під хрестом! І тепер до Тебе, як до Матері, звертаємося в цій найважчій для України годині. Пресвята Богородиця, Мати нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа і Мати нас – синів та дочок українського народу: випроси для нас у Свого Сина спасіння і рятунок! Твій Син помер за нас на Голгофті, щоб вирвати нас з жорстокого рабства диявола, щоб нас спасти від пекельного вогню, і дав нам життя вічне в небі.

 

Ти на Голгофті була з’єднана зі Своїм Сином, Ти терпіла і за нас разом зі Своїм Сином. Ти - повна ласки, Ти є наша Мати! В цю найважчу годину з благанням взиваємо до Тебе: Охорони Україну від морального, духовного і фізичного геноциду!

 

Просимо Тебе, випроси Духа Святого і справжнього геройства тим, які мають політичну владу, щоб вони відважно виступили проти демонського тиску брехні та смерті і відкинули антицінності та антибожі закони, а, навпаки, прийняли Божі Закони.

 

Просимо випроси також духа відваги і для всіх священиків, щоб вони на перше місце поставили Єдиного та Істинного Бога, правдиву, спасительну віру, Божі Закони та Євангелію! Нехай вони, як правдиві апостоли, повністю відкриються Святому Духу, щоб були правдивими свідками Твого Сина і були охочими, як правдиві пастирі, ради Нього і безсмертних душ пожертвувати навіть своїм життям.

 

Наша дорога Мати, не залишай у цю найважчу годину український народ.”

 

/Як прояв нашої віри і згоди з нашим посвяченням Пресвятій Богородиці заспіваємо гімн „О спомагай нас, Діво Маріє” і помолимося три рази „Богородице Діво”./

 

 

Копію Посвячення висилаємо: Президенту України В. Януковичу, Депутатам Верховної Ради України, Президенту Росії Д. Медвєдєву, Депутатам Державної Думи РФ та Єпископам Православної Церкви Росії


Приєднані файли
Посвячення України Пресвятій Богородиці (21.9.2010) Скачати Посвячення України Пресвятій Богородиці (21.9.2010) .DOC 29.0 kB