Позиція християнина стосовно гей-активістів. Частина 1

Дата публікації:   2010-10-09
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                          Позиція християнина стосовно гей-активістів

 

                                                      Частина 1

 

Всесвітній «содомізм» є знаком антихриста і сатани. Приховано і поступово його просовують міжнародна напівтаємна організація масонів, ООН, ЮНЕСКО, ЄС, ПАРЄ і з’єднані з ними організації. Нові міжнародні Декларації є побудовані на цілеспрямованій пропаганді гомосексуалізму у всіх сферах життя. По суті в них йдеться про ліквідацію моральних цінностей і християнства, про моральний, духовний та фізичний геноцид людства. Головними їхніми ідеологами та діячами є міжнародні злочинці, гірші за нацистів, які були засуджені в Нюрнбергу.

 

За допомогою системи брехні та узаконення антицінностей, нищать не тільки духовні цінності, але й людську природу і роблять з людей медіумів демонів. Демон содомізму за допомогою нових законів в ЄС немилосердно карає беззахисних. В Іспанії суддю Ф. Каламіта, батька 7-ми дітей, оштрафували на 104 000 євро за те, що відтерміновував усиновлення дитини двом лесбіянкам. Вчителя в ЄС, який відмовляється від гомоідеології, звільняють з роботи. В Ірландії, якщо державний службовець відмовиться зареєструвати шлюб гомосексуалістам, то його очікує 6-ти місячне ув’язнення і штраф. Жодної демократії, жодної поваги до людського сумління, лише жорстока гомодиктатура.

 

Демон содомізму в мас-медіа запропонував представникам християнських Церков 7 директив (брошура групи Gay Christian Network під назвою Гомосексуалізм і ваша церква), які по суті заперечують Божі Закони і самого Бога. Якщо якийсь єпископ, священик чи пастор відкриється цьому духу, то сам стане гомосексуалістом або їх адвокатом.

 

7 директив як прийняти гомосексуального духа (демона):

 

 1. 1.      Говоріть люб’язно і чуйно (з гомосексуалістами)
 2. 2.      Вислухайте, справді вислухайте (гомосексуалістів)
 3. 3.      Не забувайте про різницю між сексуальною поведінкою і сексуальною орієнтацією
 4. 4.      Вчіться спілкуватися з людьми на їхній мові, слухайте їх, не бійтеся їх (гомосексуалістів) розпитувати
 5. 5.      Признайте собі свої ліміти і те, що мусите сказати: не знаю!
 6. 6.      Створюйте життєву атмосферу відкритості, правдивості і без удаваності (для гомосексуалістів)
 7. 7.      Врешті, в цьому процесі йдеться про вас (щоб ви стали гомосексуалістом)
 8.  

Цитата 1а): «Говоріть люб’язно і чуйно.»

Відповідь: Це означає, що гомосексуалістам не можна казати правди Божого слова! Гомосексуалісти покликаються на люб’язне і чуйне формулювання Катехизму Католицької Церкви (ККЦ) 2357-2359. На жаль, мусимо констатувати, що ці формулювання вводять в оману, є небіблійними і відкривають на духа гомосексуалізму. Гомосексуалізм має два корені: брехню і пошану до поганства. «Вони замінили Божу правду на неправду і честь віддавали і служили створінню (плазунам, чотириногим і священним коровам, птахам, людині) радше, ніж Творцеві. За це[наголос на слові «за це»] – і видав їх Бог пристрастям ганебним, бо їхні жінки змінили природні вживання на протиприродні, так само і чоловіки з чоловіками сором чинили... » (Рим. 1,25-27)

 

Історично-критична теологія (ІКТ) замінила правду Божу на неправду! Фрази ІІ Ватиканського Собору про «пошану» є пошаною до поганських демонів! Це підтвердив Ассиж в 1986 році.

 

ІКТ + Ассиж = Содом і Гомора.

 

Католицька апостатична ієрархія сьогодні висвячує гомосексуалістів на священиків та єпископів! Висловлюється згідно ККЦ люб’язно і чуйно, а тим відкрила двері не тільки брехні ІКТ і пошані до демонів, але і гомосексуальним гидотам в самій Церкві. Якщо навіть тепер не буде чинити покаяння, то тоді вже не має права називатися Церквою Христовою чи Католицькою Церквою!!!

 

В чому полягає конкретне покаяння? 4872 єпископи, на яких лежить Божа анатема – прокляття, мусять відійти з посад, а замість них мусять бути поставленні нові єпископи, які започаткують правдиву реформу Церкви.

 

Цитата 1б): «Якщо ти настоятель в Церкві з традиційним поглядом на гомосексуалізм, то можливо запитаєш, як можеш виявити справжню любов до гомосексуальних осіб, не створюючи враження, що схвалюєш щось, з чим не можеш погодитися. Тут подаємо декілька наших порад.»

 

Відповідь: Настоятель в Церкві повинен поважати Божі Закони і навчати їх. За це перед Богом даватиме звіт. Питання традиційного і нетрадиційного поглядів є абсурдом. Існує або Божий погляд, або людський. Божий погляд на гомосексуалізм є однозначний. Він висловлений у Божому слові, яке гомосексуалізм називає гидотою. Бог цю гидоту для перестороги цілого людства покарав вогнем з неба. Гомосексуалізм є пов'язаний з демонами, яких Ісус виганяв, а не толерував. Гомосексуаліст, який вважає себе християнином, повинен чинити покаяння і на перше місце поставити Божий погляд, а не свій або тих людей, які погорджують Богом і Його Законами, бо це є вияв гордості і бунту проти Бога. Гомосексуалізм – це плід людської гордості, яка проявляється тим, що відкидає Бога та Його Закони, а поклоняється створінню й демонам. (пор. Рим. 1, 21-25)

 

Вияв справжньої любові до гомосексуальних осіб полягає в тому, що їм необхідно сказати чітке Боже слово, тобто, що гомосексуалізм – це гидота і тому вони мусять чинити покаяння так, як всі інші грішники, бо інакше будуть навіки засуджені. Використовування психологічних фраз і перекручування догори ногами слів про любов і толерантність, є шахрайством, а не виявом любові. Фальшива любов і фальшиве співчуття є злочином і жорстокістю по відношенню до одержимої людини і до тих, кого він буде інфікувати. Рядовий гомосексуаліст протягом свого життя має стосунки з 200-500 чоловіками. Якщо настоятель Церкви відкрито йому не скаже правду, то буде винен за поширення цієї огидної епідемії та демонізму. Якщо ж гомосексуаліст не знайде правди в Церкві, то втрачає будь-яку надію на спасіння з вини церковних настоятелів, які по суті зрадили Божі Закони і замість них впроваджують різні психології та філософії.

 

Чому гомосексуалісти написали цих 7 директив? Метою не є захист т.зв. бідних гомосексуалістів, але їхня мета – паралізувати убогих християн, яким ні єпископи, ні пастори не дали Божого слова і не вказали здорової християнської позиції. В кінцевому результаті йдеться про те, щоб зробити з них гомосексуалістів.

 

Цитата 1в): «Багато пастирів вважають, що лагідність в словах є і сповненням християнської любові до гей-спільноти. Насправді це тільки початок.»

Відповідь: Що таке гей-спільнота? Який дух приховується за гей-спільнотою? «Де двоє або троє зібрані в Моє ім’я, там Я серед них», каже Ісус, однак в спільноті геїв, де двоє або троє перебувають в єдності, посеред них і в них перебуває демон. Люб’язність, яка спричиняє смерть, є злочином! Св. Василій каже: «Є і така люб’язність, яку Святе Письмо забороняє ».

 

Термін «християнська гей-спільнота» подібний до того, якби ввели термін «спільнота християнських чужоложників» або «спільнота християнських злодіїв». Якщо християнин хоче залишитися християнином, то мусить радикально розійтися з гріхом і з близькою нагодою до нього. Гомосексуалізм – це не тільки гріх, але і гидота, поєднана з нечистими демонами, які нищать людську природу! Гомосексуаліст мусить прийняти вимоги Божого слова і чинити покаяння. Якщо він залишається в затверділості і не вважає гомосексуалізм гріхом і гидотою, то такою позицією вже сам себе виключив з Церкви! Один гей-активіст з США заявив: «Християнство дозволяє сексуальне відношення тільки в подружжі, і то між чоловіком і жінкою! Будь-якому гомосексуалісту цього достатньо, щоб не бути християнином.»

 

Гей активісти в 7 директивах, які зводять до сексуального збочення, практично вимагають: відкритися нечистому демону, що лицемірно називають християнською любов’ю, в якій люб’язність і чуйність стосовно них вважають тільки початком.

 

Цитата 1г): «Якщо до вас люб’язно звернеться якийсь працівник маркетингу, то невже цим вас відразу звабить? Правдоподібно ні, тому що ви добре знаєте, що за його люб’язністю приховується його особистий зиск.»

Відповідь: Гей цим хоче сказати: християнин повинен відкинути Боже слово, бо в цьому він має особистий зиск. Гей-активіст дивиться як змій в раю, як би обманути тих, які не слухають Боже слово. Сьогодні тими непослушними є ліберальні та академічні християни. Якщо вони не навернуться і не будуть сприймати Боже слово як Боже слово, то стануть жертвами демона гомосексуалізму. Гомосексуалістські зваблювання мають подібні методи брехні і тиску, як вербування нових наркоманів. Спершу мусять мати любов і єдність з наркоманами. Це означає почати колоти наркотики собі у вени. Коли стануть рабами, то дорога назад є вже майже неможливою. Те саме стосується і збоченого гомосексуалізму.

 

Цитата 2а): «Вислухайте, справді вислухайте. Для проповідника і пастиря може виникнути спокуса, щоби відразу ж пропонувати відповіді і поради, наприклад, цитувати уривки з Біблії або посилатися на адреси спільнот екс-геїв для «лікування» гомосексуалізму...»

Відповідь: Якщо гомосексуаліст сам підійде до пастиря, щиро шукаючи допомоги, то пастир мусить йому вказати конкретні кроки до покаяння. Це означає, що гомосексуаліст мусить змінити ставлення до гомосексуалізму і знати, що гомосексуалізм є гріхом і гидотою. Мусить перервати будь-який зв’язки з т.зв. гей-спільнотою, а також і з поодинокими гомосексуалістами. Мусить спалити диски, фільми і все, що є близькою нагодою до гріха. Якщо не бажає цього зробити і не має доброї волі, то він вже не має нічого спільного з Христовою Церквою, живою християнською спільнотою. Якщо ж кається, то Господь Ісус простить йому цей гріх і визволить його від цієї залежності через витривалість у покаянні. Така позиція правди і любові веде до спасіння тепер і у вічності. Гей-активіст апріорі відкидає Боже слово. Він має тільки одну мету – поширення гомосексуальної епідемії між наївними християнами.

 

Що буде з пастирем, який не буде опиратися на Боже слово, але тільки буде намагатися «вислухайте, справді вислухайте» збочені досвіди та пригоди гея та перейматися ними, а тим самим відкриватися нечистому духу? Це закінчиться тим, що через фальшиве співчуття до геїв відречеться Божого слова і, очевидно, сам стане гомосексуалістом або їх адвокатом.

 

Цитата 2б): «Якщо інша людина не відчуває, що її слухають і сприймають, то вам вдасться хіба що зіграти роль наступного духовного телемаркетингу».

Відповідь: Гомосексуаліст в розмові з правдивим пастирем Христа не може відчуватися сприйнятим і утвердженим у своєму збоченню, але повинен отримати докори сумління і почати каятися, щоби уникнути вічного засуду.

 

Очевидно, що гей-активісти зустрілись з ліберальними священиками, пасторами, єпископами чи монахами, які в Церкві грають роль духовного телемаркетингу. Вони в жодному випадку не бажають мати проблем ради Христа, Божих Законів, ні ради спасіння душ. Нажаль, в керівництві церков, як католицьких так і протестантських деномінацій, є багато таких працівників релігійного телемаркетингу, про який геї добре знають. В цій кризові добі, вони стануть Троянським конем для демонізації Церкви.

 

Цитата 2в): «Навпаки, ви повинні б охоче інвестувати розвиток відвертих стосунків, пізнавати інших людей та їх історії, а це без особистого діловодства. Пам’ятайте про те, що робив Ісус. Він особисто зустрічався з людьми і, в першу чергу, практично відповідав на їхні потреби. Їх притягувало до Нього і викликало в них бажання пізнавати Його ще більше.»

Відповідь: Справді, ми згідні з тим, що ці слова гей-активістів є майстерним перекручуванням і маніпуляцією Божого слова. Багато щирих християн, які ще не навчились боротися з духом брехні і смерті, точно би потрапили в таку пастку. Уявімо собі людину інфіковану смертельним вірусом (мор, тиф). Лікар, який сам не буде берегти себе від інфекції і замість відповідного ліку (особистого діловодства) буде тільки поглиблювати відверті стосунки і слухати розповіді пацієнта з його життя, помре, як і його пацієнт.

 

Що робив Ісус? Проповідував грішникам покаяння і навернення. Щойно тоді оздоровлював хворих і виганяв нечистих демонів, до яких належить і демон гомосексуалізму! Що стосується Ісуса і Його відношення до області чистоти, Ісус називає гріхом не тільки зовнішні прояви, але також і думки і почуття. Навіть нечистий погляд на жінку кваліфікує як гріх. Ісус любив грішників, але міг допомогти тільки тим, які щиро каялися. Ті, які в своїй гордості залишалися в затверділості, називав «побіленими гробами», «гадючим поріддям» і засуджував їх багаторазовим «горе вам». Це справді майстерність брехливих гей-активістів зловживати нашим Господом і Спасителем для пропагування гомосексуалізму. Це справді гріх проти Святого Духа і знак диявольської гордості та затверділості.

 

Цитата 3а): «Не забувайте про різницю між сексуальною поведінкою і сексуальною орієнтацією.»

Відповідь: Частиною програми гомосексуалістів – це спонукати громадськість, щоб підтвердила їх збочений спосіб життя. Фразу «сексуальна орієнтація» навмисно створили гомосексуалісти. Однак, вона включає і наступне:

 

 • ·Кровозмішення (інцест) – зносини між близькими родичами.
 • ·Педофілію – стосується людей, які мають сексуальний потяг до дітей допідліткового віку.
 • ·Сексуальний садизм – стосується людей, які сексуально збуджуються при здійсненні психологічних або фізичних травм їхнім жертвам (напр.: удари по голові, бичування, жорстоке побиття, заподіяння опіків, використання електричних шоків, зґвалтування, різання, проколення, задушення, мучення, скалічення чи забиття).
 • ·Некрофілію – стосується людей, яких сексуально збуджують трупи.
 • ·Зоофілію – стосується людей, яких сексуально збуджують тварини.
 • ·Копрофілію – стосується людей, яких сексуально збуджують фекалії.

 

Така «сексуальна орієнтація» з точки зору Біблії є гидотою так само, як і гомосексуалізм! Не змінює суті те, що ЄС гомосексуалізм проштовхує, як свій пріоритет!

 

Цитата 3б): «Коли слухаєте історії гомосексуальних людей...»

Відповідь: Стосовно слухання історій гомосексуальних людей, необхідно знати, що вже таке вислуховування з боку пастиря є близькою нагодою до гріха. Область нечистоти є дуже небезпечною і людина легко може впасти в цю залежність за посередництвом порнографії чи вислуховування нечистих історій. Ще більш небезпечним є люб’язне слухання розповідей про гомосексуальні збочення. Від цього лише крок до прийняття нечистого духу гомосексуалізму. Апостол Павло каже: «Гидот, які чинять безбожники, навіть не згадуйте (!), бо лихі розмови псують добрі звичаї». (пор. І Кор. 15,33) Здоровий принцип полягає в тому, що людина, яка щиро сповідається, при іспиті сумління не повинна вдаватися в деталі конкретних гріхів з області нечистоти, які відбулися в минулому і з яких тепер чинить покаяння. При сповіді не можна яскраво описувати свої сексуальні походеньки. Мудрий пастир перерве неправильну сповідь і вимагає від розкаяного грішника тільки коротку інформацію, а головне, щоб радикально відділився і розійшовся з гріхом нечистоти. Він не веде жодної дискусії при описуванні почуттів та походеньок. Це було б безглуздям!

 

Гей-активістам – згідно їх директив – не можна цитувати Боже слово, тому що це, мовляв, є нібито телемаркетинг і діловодство. Однак, вони наполягають, щоб вислуховувати про їхні збочення до деталей і відкритися їм через т.зв. розуміння і співчуття. Таким чином, багато чутливих душ згрішать і будуть інфіковані нечистим духом від цього гомосексуаліста!

 

Цитата 3в): «…знову і знову зустрінетесь з тим, що своє відчуття для себе не вибрали.»

Відповідь: Це правда, що деякі такими народились, але більшість з них гомосексуалізм прийняли. В сьогоднішній добі через мас-медіа і нові закони в ЄС, гомосексуалізм просовують у всі сфери суспільства. Вже тепер почалося масове поширення цієї епідемії, тому потребуємо ефективний лік. Передусім тут йдеться про превенцію! Тільки священики, єпископи і пастори, які дбають про біблійні принципи, будуть захищати своїх овець від цієї згубної інфекції, бо інакше ліберальні і наївні християни стануть жертвами цієї всесвітньої епідемії.

 

Цитата 3г): «Якщо, не розрізнюючи, засуджуєте їхні почуття та орієнтацію за те, що вони геї, що вони гомосексуальні, закриваєте двері діалогу раніше, ніж він взагалі виникне.»

Відповідь: Стосовно діалогу з людьми, інфікованими духовно і морально, то тут здійснюється Боже слово: «Того до хати не приймайте і не вітайте. Бо хто його вітає, той бере участь у його лихих вчинка» (2 Ів.10-11). Ці слова стосуються єретиків, окультистів, а також затверділих гомосексуалістів.

 

Діалог з цими людьми – такий самий, як той, який вела перша жінка в раю з дияволом. Плодом цього діалогу була втрата Бога і стягнення прокляття на себе і на ціле потомство. Правовірний священик, єпископ або пастор не може погоджуватися зі збоченням гомосексуалістів, бо так він заперечував би Божий Закон. Якщо приймає гомосексуаліста в правді таким, яким він є, повинен знати, що гомосексуаліст одержимий нечистим духом і в нього порушена психіка.

 

Цитата 3д): «Якщо ви не погоджуєтеся із сексуальною поведінкою людей, то це ще не означає, що не можете сприймати людей такими, якими вони є і розуміти їх переживання та почуття, які вони собі не вибрали, так само, як і ви собі не вибрали свої.»

Відповідь: Наступною диявольською маніпуляцією є твердження, що ці люди не вибрали собі почуття і переживання, так як і ми не вибрали собі свої. Якщо мене хтось образить, то автоматично в мені виникне почуття помсти, ненависті або себежалю. До цього почуття не потрібно себе змушувати, воно виходить з моєї порушеної грішної природи. Однак, я мушу відділитися від цього фальшивого почуття. Не можу цілий тиждень або цілими роками залишатися в ненависті і ще й поширювати її на інших, щоб вони також це відчували. Так само християнин повинен відділюватися від нечистих думок і почуттів, а не з’єднуватися з ними, роблячи з них центр та сенс свого життя. З грішними думками і почуттями повинен боротися кожен гомосексуаліст, який хоче бути спасенний!

 

Цитата 4а): «Вчіться спілкуватися з людьми на їхній мові».

Відповідь: Ісус каже: «Вчіться від Мене...» Ми не повинні вчитися від диявола, ні від різних збоченців чи злочинців, ні від людей, які приймають наркотики, з ними нам не має про що говорити, тому що це – причина, щоб стати такими як і вони.

 

Цитата 4б): «В першу чергу кожен місіонер повинен навчитися спілкуватися з людьми в незнайомій культурі, щоб ненароком не образити і не зранити людей, яким хоче служити.»

Відповідь: Існують місіонери Христа і місіонери злого. В першу чергу Христовий місіонер повинен знати те, що не сміє відкритися на духа, який поневолює поганина і робить його рабом гріха. Він повинен знати, що поганам і грішникам він мусить опосередковувати Христа. Місіонер, який хоче спасати наркоманів або алкоголіків, не може творити з ним єдності, тому що вони стягнуть його, замість того, щоб він їх витягнув. Кожен місіонер мусить бути приготований на боротьбу з демоном, і багато місіонерів були мучениками. Тут відбувається боротьба Божого Царства з царством темряви. Якщо цю першу річ місіонер не усвідомлює, то це погано для нього закінчиться. На жаль, у відпалому християнстві, яке нав’язує апостатична католицька ієрархія, практично вже не має місії. Замість неї ведуть міжрелігійний діалог в дусі Ассижу і виявляють пошану демонам. Погани і гомосексуалісти, навпаки, роблять серед християн активну антимісію.

 

Цитата 4в): «Вислухайте, вчіться, а коли потрібно, не бійтеся їх розпитувати.»

Відповідь: Вислухати, вчитися від злочинця і розпитувати людину, яка хоче мене морально поневолити і спіймати до пастки, є найбільшою дурнотою і наївністю. Це подібне до того, якби вівця хотіла розпитувати вовка. Це тільки питання часу, коли вовк її роздере.

 

Цитата 5а): «Признайте собі свої особисті ліміти, не бійтеся просто сказати: не знаю.»

Відповідь: Які особисті ліміти? Апостол Христа усвідомлює собі свої немочі, але одночасно повинен проповідувати в повноті Боже слово. Боже слово не має жодних лімітів, воно універсальне. Божий слуга не може заперечувати головну річ, що гріх є гріхом, а гидота – гидотою!

 

Цитата 5б): «Йов, насправді, потребував лише того, щоб поруч нього був хтось, хто б розділив з ним його випробування.»

Відповідь: Якщо почнемо правдиво актуалізувати Святе Письмо, то т.зв. приятелями Йова є гомосексуалісти, які намагаються праведному Божому слузі довести те, що він нічого не знає і мусить повчитися з їхніх порад, мусить з ними спілкуватися, мусить вживатися у гріх з тією метою аби дати ними відвести себе від Бога. В жодному випадку праведний Йов не є гомосексуалістом. За допомогою сучасних законів Лісабонської Угоди (ЛУ) в ЄС, гомосексуаліст піднесений на рівень надлюдини, яка всіх тиранізує, повчає і не респектує ні Бога, ні Божі Закони. До того ж прикидається, що він – мученик, який при цьому сам зводить невинних дітей. Нагадуємо, що велика кількість гомосексуалістів є педофілами. (В Лос-Анджелесі 30 000 злочинів педофілії мають на совісті гомосексуалісти, 50% вірусу СНІДу в США поширюють гомосексуалісти, 50% всіх вбивств в Нью-Йорку вчинили гомосексуалісти, окрім цього багато з них закінчили життя самогубством). Невже Божий слуга повинен дозволити, щоб такі люди встановлювали норми: як має думати, поводитися та відчувати, а це навіть за ціну зради Бога, спасительну віру і Божі Закони? Це було б безумством!

 

Цитата 5в): «Все гаразд, якщо не зможете на все дати відповідь. Найважливіше, що можете зробити – це любити другого беззастережно.»

Відповідь: Що означає любити себе і другого згідно принципів Євангелія? Отримати вічне життя через навернення і дорогу покаяння! Однак, ця чиста любов немає нічого спільного з фальшивою любов’ю, яка легалізує гомосексуалізм. Нормальна людина має відразу до огидних речей, а з другої сторони оцінює і поважає справжніх героїв. Однак захоплюватись збоченням, поєднаним з педофілією і поширенням СНІДу є справді цілковитим затьмаренням розуму і втратою сумління. Любити гомосексуаліста беззастережно, означає відкритися і прийняти демона гомосексуалізму!

 

Цитата 6а): «Створюйте життєву атмосферу відкритості, правдивості і без удаваності.»

Відповідь: Запитуємо, що означає «створити життєву атмосферу відкритості» з людьми, які не відкриті для правди, не хочуть чинити покаяння і мають тільки одну мету: за допомогою інтриг і фальшивого співчуття обманути наївних християн і привести їх до рабства гомосексуалізму. Яку атмосферу повинен для них створити пастир? Яка може бути відкритість вівці перед вовком, яка правдивість без удаваності. Знову дивуємося вимогам людей, які поширюють не тільки фізичний вірус СНІДу, деморалізацію молоді, розбиття сімей і переступ Божих Законів, але в гордості ставлять себе навіть на рівень Бога. Запитуємо, яким правом вони накидують християнським пастирям антиєвангеліє, антицінності і збочення? Гомосексуалісти вимагають, щоби аморальності без удаваності були прийняті в т.зв. рамках відкритості і правдивості? Що, однак, вони мають на увазі під поняттям «правдивість»? Те, що самі ведуть збочений спосіб життя і нав’язують його і іншим.

 

Цитата 6б): «Більшість християн, коли намагаються бути розуміючими і люб’язними, радять гомосексуалістам, щоби про свою орієнтацію не говорили, а тримали її в таємниці, так як це, однак, є тяжким і несправедливим тягарем

Відповідь: Наступна директива гей-активістів є те, що керівництво Церкви не сміє заперечувати гомосексуалісту говорити в християнській спільноті про свої гомосексуальні збочення. Отже, іншими словами, вказують, що гомосексуаліст повинен стати центром християнської спільноти і всі його повинні повністю толерувати і через фальшиве співчуття настане моральний розклад Церкви. Геї вимагають, щоби всередині Церкви, вони могли проводити свою антимісію нечистоти, змінювати думання і проповідувати інше Євангеліє, за яке, однак, падає на кожного Божа анатема ( послання до Галатів 1,8). Тоді центром християнства вже не буде Ісус Христос, але антихрист та антицінності людей, які заперечують природні і Божі Закони.

 

В Коринті один християнин жив в гріху з мачухою, апостол дуже твердо картав всіх християн за їх духовну сліпоту, фальшиву толерантність і фальшиву любов. Однак, гомосексуалізм є набагато гіршим сексуальним збоченням! Фальшиве прийняття гомосексуалізму є зрадою Бога та Його Законів, це вносить прокляття на ціле суспільство! Для того, щоб спасти Містичне Тіло Церкви, необхідно провести превенцію, а в крайньому випадку – духовну ампутацію – виключення з Церкви гомосексуалістів, які не хочуть слухати Боже слово і не хочуть чинити покаяння!

 

Цитата 6в): «Якщо, ваша Церква не погодиться з сексуальною поведінкою гей-осіб, важливо, щоби в ній панувала життєва атмосфера довір’я і відкритості без удаваності.»

Відповідь: Вовк радить вівці, що йому повинна довіряти, що повинна бути відкритою для нього і ніяк не може вдавати, що відчуває якусь небезпеку. Відкритість і довір’я повинно бути між людьми, які мають одного і того ж Духа і підчиняються Божим Законам. Цю умову гомосексуаліст не виконує, тому, що нема що вирішувати.

 

Цитата 6г): «Якщо ваша Церква хоче спілкуватися, і прийме гомосексуальних осіб, а при цьому від них очікує, що вони ніколи нікому не скажуть, що є гомосексуалістами, то вони не будуть почуватися прийнятими.»

Відповідь: Христова Церква не сміє відкриватися людям, які відкидають Божий Закон, і вводять антизакони. Такі люди внутрішньо є поза Церквою і в Церкві їм не має місця! Будь-яка дискусія про те, чи почувають вони себе прийнятими, є абсурдом. Людина, яка відкинула покаяння у суттєвих питаннях, вже не перебуває в Церкві, а тому вже немає сенсу вирішувати, що він відчуває і як всі повинні відноситися до нього. Вести дискусію з такою людиною – це найвищий ступінь безумства.

 

Цитата 7а): «Врешті, можливо, в  цьому процесі мова йде саме про вас.»

Відповідь: Так, тут справді говориться про нас: чи ми станемо зрадниками Христа, Його Євангеліє та Його Законів, а таким чином будемо навіки засудженні, або справді виявимося справжніми християнами, які охочі ради Христа і Божих Законів жертвувати своїми людським поглядами, фальшивим співчуттям і духом цього світу.

 

Цитата 7б): «Можливо найбільш важливою причиною чому потрібно намагатися любити і милосердитися, є те, щоб Бог міг розширити ваше серце і вивести вас з області особистого душевного спокою до більшого уподібнення з Христом у ваших відносинах з іншими людьми.»

Відповідь: Зраду Христа і Божих Законів назвали прагненням любити і милосердитися, а це, мовляв, а це є причиною до того, щоб Бог міг розширити наше серце. Очевидно, це бог з малим „б”, тобто демон.

 

Гомосексуаліст став центром, поставив себе на місце Бога і Його Закону. Християнин повинен зрадити Бога і Його Закони і, таким чином, вийти з області особистого душевного спокою до так званого більшого уподібнення з Христом, а насправді –з антихристом!

 

Через цих 7 директив, гомосексуалісти хочуть підготувати християн-зрадників і прихильників, які врешті, розкладуть і ті останні здорові клітини християнства і внесуть в них рак гомосексуалізму. Боже слово чітко називає гомосексуалізм гидотою і перестерігає карою вогнем з неба. Боже слово чітко перестерігає, що гомосексуалісти будуть горіти у вічному вогні! Через антизакони в ЄС, навіть в храмах не може проповідуватися Боже слово. Прикладом є ув’язнення пастора в Швеції, який пояснював гомосексуалізм з точки зору Біблії. Тут вже не має жодного співчуття, жодної любові і милосердя. Суддя Каламіта хотів спасти немовля від педофільного насильства. Ісус сказав: «Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви Мені зробили» (Мт. 25,40). Суддя Каламіта вийшов з області особистого душевного спокою до більшого уподібнення з Христом у відносинах з іншим людьми (до дитини). Якими були плоди гомодиктатури? – Штраф 104 000 євро. Жодного співчуття до того, що він має 7 дітей, що він невинний і захищає право та моральні цінності!

 

Це правдиве лице гомодиктатури, яка вимагає «атмосферу відкритості і правдивості без удаваності».

 

Адреса: Синод УПГКЦ, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org.ua, www.community.org.ua; pidhirci.community@gmail.com 


Приєднані файли
Позиція християнина стосовно гей-активістів (9.10.2010) Скачати Позиція християнина стосовно гей-активістів (9.10.2010) .DOC 112.5 kB