Позиція християнина стосовно гей-активістів. Частина 2

Дата публікації:   2010-10-09
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                           Позиція християнина стосовно гей-активістів

 

                                                         Частина 2

 

 

Заклик до християн

 

Цим листом закликаємо всіх настоятелів християнських Церков чинити правдиве покаяння. Бездухе християнство, засноване на побожних фразах, різних психологіях та фальшивому співчутті, є зрадою Христа та Його Євангеліє. Таке прогниле християнство без бою стає здобиччю єговістів, орієнтальних та інших сект, а тепер і гомосексуалістів.

 

В ім’я Ісуса Христа наш єпископський Синод закликає всіх християн цілого світу до покаяння, до поверненя до здорового джерела – Ісуса Христа, до прийняття Христових норм, не до дискусій і філософування, але до правдивого життя і наслідування Ісуса. В цій антихристівській добі державні закони ЄС базуються на антицінностях і насильно пропихають гомосексуалізм у всі сфери життя. Християни повинні бути правдивими свідками Христовими, правдивими апостолами і пророками, а не єретичними теологами. Вони заперечують саму суть християнства і утримують душі у літеплості! Це є злочин! Закликаємо всіх церковних представників, якщо не хочуть чинити покаяння, нехай добровільно відійдуть зі своїх посад і дадуть можливість тим, які проведуть реформу, передусім, католицької Церкви та інших християнських Церков. Тут йдеться про все, йдеться про вічність, відбувається бій Божого Царства з царством сатани. Настала доба кровавого чи некровавого мучеництва. Церковні пастирі повинні бути прикладом, а не зрадниками Христа, як Юда.

 

Коротка статистика і перспектива гомосексуального раю:

 

-     На сьогодні гомосексуалісти складають більше 50% відомих випадків СНІДу в США.

 

-     Гомосексуалісти спричиняють велику кількість випадків гепатиту: 70-80% в Сан-Франциску, 29% – в Денвері, 66% – в Нью Йорку, 56% – в Торонто, 42% – в Монреалі і 26% – в Мельбурні.

 

-     39-59% гомосексуалістів заражені кишковими паразитами, такими як: черви, вертячки і амеби.

 

-     Середній вік життя гомосексуалістів 42 роки (лише 9% залишаються живими після досягнення 65 років.) Цей вік скорочується до 39 років, якщо причиною смерті є СНІД. Середній вік смерті одруженого гетеросексуального чоловіка є 75 років.

 

-     Майже 67-80% гомосексуалістів лижуть або вкладають свій язик у пряму кишку свого партнера (т.зв. „ріммінг”, анілінгус, фекал секс і т.д.) і проковтують велику кількість людського калу, що є у гомосексуалістів основною причиною гепатитів і паразитарних захворювань.

 

-     17% гомосексуалістів їдять або помазують себе калом своїх партнерів.

 

-     Взаємне обливання сечею («золотий душ») і взаємне вимучування між гомосексуалістами. Від 40-их років ХХ століття ці практики вдвічі збільшилися, а фістінг досягнув астрономічних розмірів.

 

-     43% призналися, що за своє життя мали 500 і більше партнерів, 28% признали, що мали 1000 і більше...

 

-     25-33% гомосексуалістів і лесбіянок є алкоголіки. 

 

-     Багаточисленні сексуальні контакти гомосексуалісти здійснюють, коли одурманені алкоголем або наркотиком чи на місцях де відбуваються оргії.

 

-     Джон Мартог, головний міліцейський суддя Карного суду міста Нью Йорк заявив: «Гомосексуалісти у великих містах здійснюють половину всіх вбивств.»

 

-     Самогубства гомосексуалістів становлять 50% всіх самогубств.

 

-     37% гомосексуалістів займаються садомазохізмом, в результаті чого виникає багато смертельних випадків. В Сан-Франциску проводили лекції, де гомосексуалістів навчали, як під час мазохізму не забити своїх партнерів.

 

-     В гомосексуалістів є у 100 разів більша ймовірність, що вони будуть вбиті (за звичай іншим гомосексуалістом), ніж у середньостатистичної особи, в 26 разів більша ймовірність, що закінчать життя самогубством.

 

-     21% лесбіянок помирає через вбивства, самогубства або транспортні катастрофи, що перевищує смертність нормальних жінок у 534 рази.

 

-     Приблизно 50% жінок в камерах смертників у США – лесбіянки. 

-     33% гомосексуалістів признають секс неповнолітніх з дорослими.

  

-     Існує група гомосексуалістів, яка зловживає дітьми, її гаслом є: „Секс до восьмирічного віку, інакше – пізно”. Цю групу можна побачити крокуючою на гей-парадах по всіх Сполучених Штатах.

 

-     Гомосексуалісти в Сполучених Штатах здійснюють більше ніж 33% від всіх повідомлених зловживань дітьми.

 

З цієї точки зору, бачимо велику дерзкість гей-активістів, які хочуть церковного прийняття і толерантності, а тому вимагають:1) говоріть люб’язно і чуйно, 2) вислухайте, справді вислухайте, 3) вчіться спілкуватися. Однак, при цьому замовчують, кому вони служать і куди ведуть зведених.

 

Висновок:

 

7 директив гей-активістів складені так, щоб ніхто з гомосексуалістів не навернувся, але, навпаки – щоб кожний, хто з ними зустрінеться, був зранений нечистим демоном через слухання його нечистих розповідей і його особистих досвідів з нечистим демоном.

 

Єпископський Синод УПГКЦ 25.08.2010р. проголосив анатему на всіх гомосексуалістів, які бойкотують Божі Заповіді і не хочуть щиро навернутись! Це зобов’язує перед Богом всіх християн без різниці. Чому? Тому, що йдеться про чітку позицію, яка випливає з самої суті Божого слова.

 

Наш Господь Ісус Христос помер і за них, а також прагне їм дати визволення! Але, якщо вони залишаться в демонській гордості і затверділості то будуть навіки засудженні!

 

Синод єпископів УПГКЦ

 

+ Ілля, ЧСВВр, + Методій, ЧСВВр, + Самуїл, ЧСВВр, + Маркіян, ЧСВВр

 

Львів, 09.10.2010р.

 

Копії:

-      Папі Бенедикту XVI

-      Єпископам Православних Церков України, Білорусії і Росії

-      Представникам протестантських Церков

-      Депутатам Верховної Ради України

 

Адреса: Синод УПГКЦ, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org.ua, www.community.org.ua; pidhirci.community@gmail.com 


Приєднані файли
Позиція християнина стосовно гей-активістів (9.10.2010) Скачати Позиція християнина стосовно гей-активістів (9.10.2010) .DOC 112.5 kB