Чітке та зобов’язуюче ставлення Церкви до гомосексуалізму

Дата публікації:   2010-10-27
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Його Святості

Папі Бенедикту XVI

 

 

Чітке та зобов’язуюче ставлення Церкви до гомосексуалізму

 

 

Святіший Отче,

Церква і колишні території християнської Європи та Америки й інші християнські країни проходять велику кризу. Настає масовий відпад від християнства.

 

1.1.2010 вступила в дію Лісабонська угода, яка на перше місце ставить просовування гомосексуалізму до всіх сфер життя.

Єпископська конференція Німеччини цього року організувала в Мюнхені т.зв. церковні дні, де пропагувався гомосексуалізм.

 

Прикладом апостазії є німецький архиєпископ Р. Цолліч. Він заперечив основну правду християнства, коли сказав, що Христос не помер за наші гріхи. Плодом апостазії німецьких єпископів є те, що лише в Берліні було закрито 98 храмів і каплиць. З другого боку тут зростає кількість мусульманських мечетей.

 

Нагадуємо, що Боже прокляття впало не тільки на німецький єпископат, але й практично на усіх єпископів Католицької Церкви. Серед цих 4872 єпископів є багато таких, які не проповідують жодних єресей, однак на них тяжить прокляття. Чому? Своїм мовчанням вони взяли на себе відповідальність за поширення єресей, прикривали єретичних теологів і не створили умов для правдивої євангелізації і обнови Церкви. Незважаючи на те, що їх відкрито закликали відділитися від єретичної системи, вони цього не зробили і так виявили, що з нею творять єдність. 

 

Корінь гомосексуалізму є в двох речах. Апостол Павло в листі до Римлян 1,18-26 чітко вказує, що причиною гомосексуалізму є ложна теологія і пошана до поганства (ідолопоклонство). Історично-критична теологія (ІКТ) побудована на неправді. Вже 40 років під час «формації» вимиває майбутнім священикам мізки. Робить з них духовних калік або прямо пропагаторів духа єресі та атеїзму.

 

Другою причиною сучасного гомосексуалізму є т.зв. пошана до інших релігій, тобто ідолопоклонство. В багатьох католицьких монастирях проводяться духовні практики на базі буддизму і пропагуються індуїстські медитації. Всі посилаються на Nostra Aetate і на духа Ассижу.

 

ІКТ + Ассиж = Содом і Гоморра.

 

Пастир мусить дати ясне і конкретне слово:

Гріх гомосексуалізму є гидотою перед Богом. Якщо є набутим, то є подвійною гидотою. Якщо ж є вродженим, то є прокляттям, що перейшло через батьків, прабатьків, які зреклися Бога, або за їхній гріх ідолопоклонства та окультизму. Що мають робити гомосексуалісти? – Правдиве і біблійне покаяння, а не продовжувати грішити, прикриваючись тим, що належать до т.зв. християнських груп геїв.

Гомосексуалізм порушує психіку людини. Йдеться про демонічне рабство, яке пов’язане з пихою та ігноруванням Божих законів. Тому наш Синод 25.8.2010 оприлюднив анатему на всіх гомосексуалістів, які затверділо відмовляються чинити покаяння.

 

Суть реформи Церкви:

1. Прийняти Боже слово як Боже слово, а не людське (І Сол. 2, 13).

2. Прийняти Ісуса Христа за свого особистого Спасителя і любити Його як свого Господа, зберігаючи Його заповіді (пор. Ів. 14,21).

 

Святіший Отче, необхідно:

1. Bідкликати з посад 4872 єпископів, що під анатемою, а замість них висвятити правовірних, які розпочнуть правдиву реформу Церкви;

2. скасувати сучасну систему християнських формацій (деформацій) і розпочати нову, яка базується на особистому наверненні і правдивому наслідуванні Христа;

3. дати ясне і зобов’язуюче слово щодо неомодернізму та ІКТ, як це зробив св. Пій Х стосовно модернізму;

4. засудити зобов’язуючі формулювання Nostra Aetate про пошану до поган і згіршуючий жест Івана Павла ІІ в Асижі (1986). Скасувати також процес його беатифікації;

5. змінити формулювання про гомосексуалізм, які містяться в ККЦ 2357-59, оскільки вони вводять в оману і ними зловживають, використовуючи їх проти основних принципів віри та моралі.

 

Моляться за Вас і Вашого благословення просять єпископи УПГКЦ

 

              +Самуїл, ЧСВВр

              +Ілля, ЧСВВр

              +Маркіян, ЧСВВр

              +Методій, ЧСВВр

 

Львів, 13.10.2010

 

Копії: Православним єпископам   

Додаток : Позиція християнина стосовно гей-активістів


Приєднані файли
Чітке та зобов’язуюче ставлення Церкви до гомосексуалізму (13.10.2010) Скачати Чітке та зобов’язуюче ставлення Церкви до гомосексуалізму (13.10.2010) .DOC 37.0 kB