Твій лист врятує Україну /відео/

Дата публікації:   2010-10-30
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                                        Твій лист врятує Україну

 

Дорогий українцю, дорога українко,

в ці історичні години вирішується духовне, моральне і фізичне існування України, тому ми звертаємось і до тебе. Крім молитви Бог нам дає один простий і дійовий засіб, який може зупинити духовний і фізичний геноцид України. Просимо тебе про дві речі:

  1. Щоденно цього і наступного місяця молися будь-яку молитву, хоча б три «Богородице Діво» в такому намірі:

 

а) щоб не прийняли гендер-гей закони (йдеться про узаконення шлюбів між двома чоловіками або двома жінками; про усиновлення дітей гомосексуалістами; про т.зв. право на зміну статі, тобто чоловік може домагатися, щоб йому в паспорт внесли зміни про те, що він вже є жінкою).

б) щоб не узаконили ювенальну юстицію (тобто позбавлення батьків батьківських прав і забирання дітей із порядних сімей під вигаданим приводом).

в) щоб Україна не втратила свою незалежність і не прийняла гомосексуальних законів Лісабонської угоди, які в ЄС вже є зобов’язуючими.

 

  

 
 
 2.    Напиши лист якомусь депутатові Верховної Ради або Президентові України.

 

(Спільна адреса депутатів: Депутат Верховної Ради України; вул. Грушевського, 5, м. Київ; 01008.

(Народ. депутати з Львівщини, напр.: В'язівський В.М., Гринів І.О., Денькович І.В., Єдін О.Й., Писарчук П. І., з Івано-Франківщини напр.: Бевзенко В.Ф., Григорович Л.С., Давимука С.А., і інші депутати напр.: Унгурян П. Я., Вакарчук С.І., Веревський А.М., Глусь С.К., Білозір О.В., Горошкевич О.С., Гуменюк О.І., Данілов В.Б., Деревляний В.Т., Азаров М.Я.)

 

Адреса Президента: Президент України, В.Ф. Янукович; вул. Банкова, 11, м. Київ, 01008). Пропонуємо такий текст листа:

 

      „Шановний пане Президенте (народний депутате), Я, (прізвище, імя), прошу Вас, не дозвольте, щоб в Україні прийняли: а) гендер-гей закони, б) ювенальну юстицію. Не дозвольте, щоб Україна втратила свою незалежність!

 

(Крім цієї основної вимоги також можеш написати і свої думки щодо цієї проблематики.)

 

Кожного тижня в жовтні і листопаді надсилай один лист з цією вимогою на вищеподану адресу. Загалом відправиш приблизно 6-7 листів. Якщо ти віруючий, то також молися за депутата і Президента і напиши йому в листі, що підтримуєш його своїми молитвами.

 

Цей твій голос є голосом української душі, яка кличе S.O.S. на свій захист. Твій лист може стати основною мотивацією для депутатів і Президента до правильного і геройського рішення. Нехай Всемогутній Бог змилосердиться над Україною і не дозволить, щоб українська влада підписала самогубство народу.

 

Той, хто в цій історичній годині, коли вирішується майбутнє всієї України, не докладе навіть таких маленьких зусиль для порятунку народу, понесе відповідальність за трагічні наслідки.

 

                   У Христі за Синод єпископів УПГКЦ + Маркіян, ЧСВВр

 

                  www.uogcc.org.ua

 

і Комітет зі збереження християнської спадщини

 

                  www.pokrov.lviv.ua                                                          

 

                                                                                                                                                 Жовтень 2010


Приєднані файли
Твій лист врятує Україну Скачати Твій лист врятує Україну .DOC 41.5 kB