Реформа священичої формації (+відео)

Дата публікації:   2011-02-11
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                                 Реформа священичої формації

 

                                                                                                                              Святіший Отець

                                                                                                                              Бенедикт XVI

                                                                                                                              Ватикан

 

Святіший Отче!

Реформа в Церкві пов’язана з реформою нової священичої генерації. Вона полягає в зміні духа. Замість духа релятивізму і раціоналізму маємо прийняти Духа Христового. На перше місце повинні бути поставлені основні правди нашого спасіння. На них необхідно постійно наголошувати. Єретичний погляд на Святе Письмо необхідно усунути. Святе Письмо не є жодною книгою міфів. Святе Письмо є живим словом. В цій зміні мислення і в цій зміні духа полягає реформа майбутньої священичої генерації.

Яка є ситуація в теперішніх семінаріях?

Єретична формація має дві течії. Першою є історично-єретичний метод. Дух атеїзму, який є за історично-єретичною теологією, імпонує людській гордості і не має з Христом і Його Євангелією нічого спільного. Другою єретичною течією є т.зв. пошана до поганства. Де-факто пошана до демонів замінила пошану до Бога. Nostra Aetate окреслила цю ідеологію, а Ассиж її втілив. Майбутніх священиків формує дух апостазії. Цей дух панує над усіма інформаціями, які під час навчання вони отримують. Піддає їх цензурі, щоб їх передавали і інтерпретували лише в єретичному дусі. Апостазія стала головною течією в Церкві і її вважають новою євангелією. Того, хто думає інакше, твердо переслідують. Св. Василій Великий каже: «Найжорстокіше наказують лиш один злочин – вірність вірі Отців».

Молодий чоловік, покликаний Христом, в семінарії деформується на апостола антихриста.

 

Як це можливо? Пиха єретичних теологів поставила т.зв. науковість і людський розум за найвищу норму. Ісус і сьогодні закликає: «Змініть мислення (метанойте) і вірте в Євангелію». (Мр.1,15). Маємо вірити Євангелії! Не Бультманну і його міфології. Віра в Євангелію веде до спасіння. Віра в Бультманна і в сучасних міфологів веде до пекла.

Отруєна духовна атмосфера діє через єретичних теологів. Ця атмосфера діє і через колектив семінаристів, які вже прийняли духа єресей. Новий священик, однак, протягом усього свого життя цим духом єресей буде інфікувати Божий люд. Такою є т.зв. нова євангелізація, яку представляють єретики Цолліч і Шьонборн. На противагу цьому правдива євангелізація і місія мусять мати початок, середину і вершину в живому з’єднанні з Христом.

 

Христовий священик проповідує Святе Письмо в тому самому Дусі, як і апостол Павло. Апостоли, аж до крові боролися з духом єресі. Вони і всі мученики радше йшли на смерть, ніж би вкинули одне зернятко кадила поганським ідолам і спільно з поганами проказували молитви за мир.

Ми багаторазово пропонували модель здорової теологічної формації. По суті йдеться про зміну духа і створення молитовних і біблійних спільнот. Тут Боже слово приймається, як Боже Слово. Нова формація семінаристів починається реколекціями. Вони мусять вести до практичного навернення і до прийняття Ісуса Христа за свого Спасителя і Господа. Також необхідно прийняти Христового Духа і розійтися з фальшивою духовністю, тобто з єресями і всіма формами віщування і магії. Семінари зобов’язані реалізувати модель місійного дня. Він складається з декількох годин внутрішньої молитви, а опісля ділення по групках і практичні місійні заняття. Друга половина дня є місійною. Включає євангелізацію і навчання новонавернених. Йдеться про те, що вивчати і як. Як втілювати основні принципи наслідування Христа. Групку місіонерів створюють 4-6 семінаристів разом з аніматором. Місію роблять по-двоє.

 

Після двохрічного служіння і досвідів дотичні семінаристи закінчать трирічне навчання, яке спрямоване на основні біблійні правди, практичну апологію і практичне життя християн. Цим буде віддзвонено інтелектуальній писі, т.зв. науковому рівню, а одночасно і єресям і духовній смерті. Основою пробудження є живі християнські клітини. Навернені люди, сповнені Святим Духом, є охочі не тільки про Христа свідчити, але і жертвувати своє життя так, як і перші християни!

Святіший Отче, скасуйте сучасні фабрики, з яких виходять єретики. Через нову формацію священства дайте можливість, щоб могло настати духовне воскресіння Церкви.

 

За Вас моляться сім єпископів Синоду Української Правовірної Греко-Католицької Церкви.

                                                                                                               Львів, 28.1.2011

 

Адреса: Синод УПГКЦ, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org.ua, www.community.org.ua; pidhirci.community@gmail.com


Приєднані файли
Реформа священичої формації (28.1.2011) Скачати Реформа священичої формації (28.1.2011) .DOC 27.5 kB