Інтелектуали пишуть Святішому Отцю стосовно Ассижу

Дата публікації:   2011-02-12
Автор:   Зі світу

 

Інтелектуали пишуть Святішому Отцю стосовно Ассижу

 

На новину, що папа Бенедикт XVI запрошує на жовтень до Ассижу міжрелігійні групи, деякі передові італійські католицькі інтелектуали відреагували листом, в якому ясно показують на антихристівський характер духа Асссижу і просять відмінити цю зустріч. Декілька цитат:

«Пам’ятаємо, як представники всіх релігій в католицькому храмі стояли в ряді один біля одного з оливними гілками в руках, ніби то тим хотілося сказати, що мир не приходить через Христа, але через всіх засновників різних визнань без різниці. Пригадуємо молитву мусульман в Ассижі, місті святого, єдиною метою якого було їх навернення…  Результатом цих «спільних молитов» є переконання багатьох людей, що молимося до «однакового Бога», лише під різними іменами. Однак Святе Письмо говорить цілком протилежне: «Не матимеш інших богів, крім Мене». … З жахом пригадуємо, як на вівтарі в костелі св. Клари 25 років тому жертвували підрізаних курчаток згідно ритуалів племен і як статую Будди поставили  на вівтарі в костелі св. Петра, і то над мощами мученика св. Вікторіна, який в IV ст. своєю смертю дав свідоцтво віри. Пригадуємо як католицькі священики брали участь в посвячуючих обрядах інших релігій … «Дух Ассижу», який тішиться підтримкою мас-медій і релятивістських кіл в Церкві, поширює замішання. Він є чужим Євангелію і Церкві Ісуса Христа, яка ніколи за дві тисячі років нічого подібного не робила.

 

Побоюємося, що незважаючи на те, що скажете, щоб речі більше прояснити, прості віруючі, до яких належимо і ми, не побачать нічого іншого (і нічого іншого також, наприклад, телебачення не покаже), ніж: Христового Намісника, який з представниками інших релігій не лише говорить, дискутує і веде діалог, але який з ними і молиться. Немовби на способі і меті молитви властиво не залежить. Багато-хто так помилково подумає, що Церква від тепер залишила свої переконання і в дусі мислення Нью Ейдж приймає, що нема значення, чи взиваємо в своїх молитвах Христа або Аллаха, Будду, Манітуа; що анімістичне та ісламське багатоженство, індуїстські касти або анімістичні політеїстичні викликання духів йдуть рука в руку з християнським одноженством, законом любові і прощення єдиного істинного Бога.

 

Святіший Отче, ми переконані, що новий «Ассиж 1986» не спасе жодного християнина на Сході, ані в комуністичному Китаї, ані в Північній Кореї, Пакистані чи Іраку… власне навпаки, багато людей перестануть розуміти, чому в цих країнах люди за прикладом апостолів постійно зазнають мученицької смерті і відкидають інші релігії, крім віри в Ісуса Христа.»