Патріархам та єпископам Православних Церков

Дата публікації:   2011-03-30
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                      Патріархам та єпископам Православних Церков

 

Дорогі Патріархи!

Дорогі Владики!

В цій важкій добі Ви прийняли уряд пастирів та несете відповідальність за довірене Вам стадо. Ми живемо в період, коли створено нове антихристиянське мислення, яке руйнує Божі закони (гомосексуалізм, педофілія, евтаназія …).

 

За моральний відпад Західної Європи має велику провину дух апозтазії католицьких теологів та ієрархії. De facto цей дух апозтазії в особі Івана Павла ІІ 1.5.2011 має бути беатифікований.

 

Жест Папи в Ассижі в 1986 році та його заплановане цього року урочисте повторення відкрили Західну Церкву Божому прокляттю. Апостол Павло ясно каже: «І навіть якби ангел з неба проповідував інше євангеліє, нехай буде проклятий, анатема» (Гал.1, 8-9). Це інше євангеліє Західної Церкви з Ассижу створило суспільну думку, що християнство і поганство є рівноцінними дорогами до спасіння. Це є єресь maxima. Фрази про молитву за мир та про спокій є лише маскою для обманювання багатьох.

 

Якщо візьмете участь в беатифікації Івана Павла ІІ, виявите єдність з духом апостазії, якого він втілив до Західної Церкви. З Вашого боку по суті це є відреченням від Христа та згіршенням малих.

 

Якщо візьме участь у молитвах в Ассижі разом з буддистами, індуїстами та анімістами (магами), то стягнете на себе та на Православну Церкву Божу анатему згідно Галатів 1, 8-9. Наш Синод Єпископів буде змушений з болістю повідомити християнський світ про Ваше виключення з Христового Містичного Тіла – Церкви.

 

Будьте відважні. Будьте справжніми апостолами Ісуса Христа.

 

Моляться за Вас

Єпископи Синоду УПГКЦ

              + Самуїл, ЧСВВр

              + Ілля, ЧСВВр

              + Методій, ЧСВВр

              + Маркіян, ЧСВВр

 

                                                                                                                                                   Львів, 30.3.2011

 

 

 

 


Приєднані файли
Патріархам та єпископам Православних Церков (30.3.2011) Скачати Патріархам та єпископам Православних Церков (30.3.2011) .DOC 27.5 kB