Повідомлення і пересторога Патріархам

Дата публікації:   2011-04-07
Автор:   ВВП

 

                       Повідомлення і пересторога Патріархам

 

Ваше Блаженство!

 

а) Повідомляємо Вам, що з причини глибокої кризи в Католицькій Церкві та необхідності захисту спасительної віри був створений Візантійський Католицький Патріархат (ВКП). Його очолює Патріарх Ілля (65р.). Католики, які не погоджуються з єресями та з апостатичною ієрархією, таким чином мають можливість захиститися правовірною структурою Католицької Церкви. ВКП є відділений від сучасних єресей.

Патріархат має резиденцію у Львові (Україна).

 

б) Візантійський Католицький Патріархат творить з Вашим Патріархатом правдиве сопричастя – communio – в євангелійній та апостольській вірі, яка є без всіх єресей та духа апостазії. Разом з Вами, ми засуджуємо всі стародавні та модерні єресі, особливо ті, які сьогодні поєднані з історично-критичним методом, який по суті заперечує натхнення Богом Святого Письма, всі чуда, Божество Христа і Його історичне та реальне воскресіння. Також засуджуємо духа Ассижу, який непрямо заявляє, що поганство і християнство є рівноцінними дорогами до спасіння. Це – єресь maxima.

 

в) Беатифікація Івана Павла ІІ 1.5.2011

Іван Павло ІІ цими офіційними жестами віру замінив на єресі. Він в корені підірвав практично всі основні догми християнства. Тому мав би бути посмертно екскомунікуваний. Його беатифікація є офіційним вивищенням на вівтар духа антихриста. Якщо Папа Бенедикт XVI це зробить, то ipso facto сам себе виключить із Церкви згідно Галатів 1,8. Від того дня в Католицькій Церкві настане стан sedes vacantis.  

 

г) Хто з офіційних церковних представників буде брати участь в цій апостатичній акції беатифікації, стягує на себе Божу анатему (див. Гал.1,8). Те саме стосується і Ассижу, в жовтні 2011 року. Наш Патріархат буде змушений оприлюднити імена тих церковних представників, які на себе стягнули Божу анатему. Ваше Блаженство, будьте відважні, радикально відділіться від обох апостатичних акцій. Також будьте свідомим того, що своєю участю в цих акціях Ви можете дати згіршення своїм вірним, багато з яких через це від Вас відділяться.

 

Якщо збережете вірність Христу та Його вченню, то наше сопричастя з Вами залишається в силі.

 

                                          + Ілля

                                         Патріарх

 

           + Методій, ЧСВВр                     + Тимотей, ЧСВВр

                             Секретарі Патріархату

 

                                                                                                                                                    Львів, 7.4.2011

 

Додаток:

-         Лист Папі Бенедикту XVI

-         Повідомлення Президенту України, представникам влади та депутатам Верховної Ради України про заснування Візантійського Католицького Патріархату


Приєднані файли
Повідомлення і пересторога Патріархам (7.4.2011) Скачати Повідомлення і пересторога Патріархам (7.4.2011) .DOC 30.0 kB