Заклик екс-кардиналам і екс-єпископам Римо-Католицької Церкви

Дата публікації:   2011-05-07
Автор:   ВВП

 

                                      Заклик екс-кардиналам і

 

                         екс-єпископам Римо-Католицької Церкви

 

 

Монсеньйоре!

Звертається до Тебе Патріархат Візантійської Католицької Церкви. В цій кризовій ситуації папа-апостат сам себе виключив з Церкви тим, що беатифікував духа Ассижу – духа антихриста і поставив його на вівтар Церкви. Якщо існуюча церковна структура відділиться від апостазії папи, то через неї може розпочатися процес віднови Католицької Церкви. Якщо ж ні, то розпочнеться віднова через заснування нової церковної структури під назвою «Правовірна Католицька Церква». Ця обновлена Католицька Церква дасть простір для правдивого навернення, покаяння, наслідування Христа і для радикального відділення від духа Ассижу, духа антихриста. Щирі католики зможуть бути спасенними в правовірній структурі. Відділення від апостазії не є розколом, але – збереженням Церкви. Петро у своїй проповіді в день П’ятидесятниці сказав: «Рятуйтеся від цього лукавого поріддя». Це відділення було потрібне тоді і є потрібне і сьогодні. Без нього нема спасіння, бо «немає нічого спільного між Христом і Веліялом», так само як і нема нічого спільного між апостазією та спасительною вірою.

 

Синод єпископів УПГКЦ протягом останніх двох років Тебе неодноразово закликав відділитися від сучасних єресей та духа апостазії і визнати правдиву віру. Ти не визнав віри і зрадив Христа. В декілька етапів (2009-2010рр.) Правовірний Синод УПГКЦ оприлюднив імена кардиналів і єпископів, які виключили себе з Католицької Церкви на основі Галатів 1, 8-9. Пригадуємо, що це прокляття на Тобі тяжить і в Твоєму житті видимо проявляється, і не лише на Тобі, але і на Твоєму народі. Можливо для зречення віри маєш певні причини, але Ти не встоїш перед Божим судом. Ти зрадив, ти – апостат, на Тобі тяжить прокляття і якщо ти в стані затверділості помреш, то будеш навіки засуджений.

 

Бог у своїм безмежнім милосерді через Візантійський Католицький Патріархат сьогодні дає Тобі можливість чинити щире покаяння і зняти з себе це прокляття – Божу анатему. Патріархат в Божому авторитеті закликає Тебе і кожного ієрарха, на якому є Божа анатема, щоб до 12.6.2011 зробив жест покаяння:

 

          1. прилюдно відділився від духа Ассижу – духа антихриста;

          2. в Літургії не згадував ім’я папи-апостата.

 

13.6.2011 р. Візантійський Католицький Патріархат оприлюднить імена тих, які повернуться до Христа і Його Церкви та імена тих, які довершили свою апостазію і відмовилися чинити покаяння і виявили свою затверділість.

В минулому апостат, що каявся, вже не смів займати церковний уряд. Бог для Тебе робить виняток, якщо Ти відречешся духа Ассижу і не згадуватимеш ім’я папи-апостата і захищатимеш правовірне вчення Церкви, можеш займати уряд.

 

Твоїм обов’язком є, щоб Ти закликав священиків, щоб Тебе в цьому наслідували. Апостатичні священики, які залишаться відділені від правовірних, вже не є в Церкві Христовій. Літургії і уділювані ними Святі Тайни є недійсні.

Законний папа може бути обраний лише з тих єпископів чи кардиналів, які відділяться від духа апостазії, від духа Ассижу.

 

Якщо єпископ навернеться і послужить урядом для правдивої обнови Церкви, то дієцезія від апостазії може бути захоронена. Якщо ж єпископ залишиться в апостазії, то він через уряд просовує духа антихриста. Це найсильніший засіб для масової ліквідації християн і християнства. Якщо хтось покаже на злочини, його звинуватять в нападі на Церкву. Приклад: педофілія священиків. Ієрархія погрожувала найважчими карами не педофілам, але тому, хто вказав би на злочини. Також якщо б апостатичного єпископа правдиво викрили в апостазії, то карали б того, хто його викрив.

 

Монсеньйоре, усвідом собі перед Богом свою відповідальність, з якої в годину смерті складатимеш звіт. Від Твого рішення залежить, чи будеш у вічній славі чи навіки засуджений в пеклі.

На кінець постав собі питання: Кому служу? Христу чи антихристу? Де буде моя душа, якщо б в цю хвилину я став перед Божим судом? У вічній славі або у вічному пеклі?

Тепер маєш, можливо, останній шанс стати на Божу сторону, служити Христу і відділитися від духа антихриста.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

 

Моляться за Тебе і за всіх ієрархів Католицької Церкви

Візантійський Католицький Патріархат і єпископи Синоду УПГКЦ

 

 

                                                                       + Методій, ЧСВВр

                                                                    Секретар Патріархату

                                                                       + Маркіян, ЧСВВр

                                                            Секретар Синоду єпископів УПГКЦ

 

 

                                                                                                                                        Львів, Україна, 5.5.2011

 

Копії: Екс-папі Бенедикту XVI; Президентам Європи, континентів Америки і Африки


Приєднані файли
Заклик екс-кардиналам і екс-єпископам Римо-Католицької Церкви (5.5.2011) Скачати Заклик екс-кардиналам і екс-єпископам Римо-Католицької Церкви (5.5.2011) .DOC 33.5 kB