Єпископи США легалізують педофілію

Дата публікації:   2011-05-28
Автор:   ВВП

 

                          Єпископи США легалізують педофілію

 

19.5.2011р. було оприлюднено, що Конференція католицьких єпископів в США дала на опрацювання т.зв. «дослідження», в яких лицемірно захищає педофілію. Заплатила за це 1,8 мільйона доларів. Згідно цих досліджень, мовляв, більшість священиків, які допустилися зґвалтування дітей, не є педофілами, тому що нібито деякі з дітей мали вже 10 років!

 

Цим абсурдним твердженням американська католицька ієрархія офіційно нищить моральні цінності і легалізує антицінності та аморальність. А це є знак духа і доби антихриста! Ця позиція практично касує Декалог і Христові заповіді, які стосуються моральних цінностей.

Американські закони карають і засуджують педофілію. На противагу цьому церковна ієрархія впродовж десятиліть педофілів прикривала, жертв застрашувала і примушувала мовчати.

 

За допомогою т.зв. фахового дослідження на замовлення за 1,8 млн. доларів апостатична ієрархія США доводить цілому світу, що педофілія вже не є ні гріхом, ні злочином і нібито вона не порушує целібат. Тут йдеться насправді про цілковиту втрату розуму і совісті. Це є духовна і психічна шизофренія, спричинена проповідуванням єресей, втратою віри, а тим самим і моральних цінностей. Єпископи США нав’язують зміну мислення всім католикам. Також скасуванням Божих законів дають прецедент для зміни цивільного законодавства цілого світу.

 

Правовірні священики і вірні мали би вигнати таких єпископів з їхньої резиденції і вимагати їхнього покарання за заподіяння беззахисним дітям травми на все життя, за стигматизацію безутішних батьків, за деморалізацію Церкви і американського суспільства. Тут йдеться про велике згіршення не лише для всіх християн Америки, але й християн цілого світу.

 

Папа-апостат Іван Павло ІІ знав про злочини священичої педофілії і тому за неї несе цілковиту відповідальність. За прикриття цих злочинів і за відкриття Церкви духу Ассижу – духу антихриста, він був незаконно, але пришвидшено, беатифікований.

 

1.5.2011 Бенедикт XVI беатифікацією апостата поставив на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста. Тим сам себе виключив з Церкви. Від цього дня настав в Церкві стан sedes vacantis – папа вже незаконно займає уряд. Пригадуємо, що всі американські єпископи за відкриту апостазію вже рік тому, а це 24.5.2010, згідно Галатів 1,8-9 стягнули на себе Божу анатему – прокляття. Плоди є видимі. Жоден американський священик, ані вірний не сміє такого єпископа вже слухати. Винятком серед американських єпископів-апостатів може бути лише той єпископ, який буде чинити прилюдне покаяння. Воно полягає в тому, що він відділиться від духа антихриста. Як?

 

1) Відділиться від кореня сучасних єресей, якими є історично-критичний метод. Він ставить під сумнів Божество Христове і натхнення Богом Біблії.

2) Відділиться від духа гомосексуалізму і педофілії.

3) Відділиться від духа Ассижу, який Христову жертву на хресті і пошану поганів до демонів ставить, як рівноцінні дороги до спасіння.

 

Хто хоче бути спасенним і уберегтися від вічного засудження в пеклі, мусить відділитися від антихристівської ієрархії і священиків, з’єднаних з апостатом Бенедиктом XVI. Від 12.6.2011р. – Свята Зіслання Святого Духа літургії, які вони служитимуть, будуть вже недійсними.

 

Кожний католик США нехай до 12.6.2011 року закличе свого священика, щоб він відділився від духа апостазії тим, що перестане в Літургії згадувати ім’я папи Бенедикта XVI.

 

                                                                  + Ілля

                                Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

                                   + Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

                                                                 секретарі

                

                                                                                                         Львів, Україна, 26.5.2011

 

Копії:

- Конгресу і сенату США

- Мас-медіа світу

 

Адреса: Візантійський Католицький Патріархат, вул. Соснова, 3, Львів - Брюховичі, 79491, Україна

www.uogcc.org.ua, www.community.org.ua; byzcathpatriarchate@gmail.com


Приєднані файли
Єпископи США легалізують педофілію  (26.5.2011) Скачати Єпископи США легалізують педофілію (26.5.2011) .DOC 35.5 kB