Церковне право (ККП, ККСЦ) вже нікого не зобов’язує!

Дата публікації:   2011-06-01
Автор:   ВВП

 

                                                                                                       Вірним Католицької Церкви

 

 

             Церковне право (ККП, ККСЦ) вже нікого не зобов’язує!

 

                                                                                

Від 1.5.2011 до того часу, поки не буде відновлене правовірне вчення, правовірна ієрархія і правовірний Папа, церковне право є недійсне, і тому воно нікого не зобов’язує в сумлінні. Сьогодні воно є лише страшилом для обманених католиків. Вірні зобов’язані зберігати Божі закони та Апостольську Традицію!

 

Церковне право впродовж 2000 років було встановлене для того, щоб в першу чергу оберігало Богом об’явлені правди, які забезпечують вічне життя тим, які в них вірять і згідно них живуть. Підтверджує це і найвищий закон Церкви salus animarum, тобто спасіння безсмертних душ. 

 

Але як є у випадку, коли єпископи, кардинали, і навіть Папа суперечать Божому об’явленню і двотисячолітній науці Католицької Церкви? Канонічне право встановлює, що за гріх єресі та апостазії кожен католик є екскомунікований з Церкви (пор. ККП, кан. 1364, §1). Клірик окрім цього є позбавлений уряду (пор. ККП, кан. 194, §1, п.2).

 

Якщо єпископ, кардинал, чи навіть Папа став єретиком або апостатом, то згідно ККП і згідно здорового глузду він мав би бути відкликаний з уряду, оскільки безпосередньо є загрозою для вічного життя, повіреного йому люду. Сьогодні цього вже не роблять. Якщо ККП не карає апостатичну ієрархію, то є лише фільчиною грамотою.

 

Церковне право є істотно залежне від правовірного вчення і Божих законів. Без них в руках апостатів воно стає машинерією для вбивання правовірних вірних.

Бенедикт XVI беатифікацією Івана Павла ІІ підтвердив в Церкві нове вчення, яке позбавляє вірних вічного життя. Чи маємо його слухати? Ні! «Слухатися слід більше Бога, ніж людей!» (Ді.5, 29). Папа Гонорій І був посмертно екскомунікований за те, що мовчав на єресь. Набагато більшого злочину допустився Бенедикт XVI 1.5.2011! Фальшивою беатифікацією він офіційно підтвердив єретичне вчення і поставив на вівтар Церкви духа Ассижу – духа антихриста! Цим він сам себе виключив з Церкви (див. Гал.1, 8-9).

 

Християнин, католик тому вже не сміє слухатись Папу, єпископа або священика, який є єретиком. Спасіння душі є тим найважливішим. Сліпий послух людині чи єдність з тим, хто зрадив Христа, Євангелію і Церкву і став апостатом, закінчується вічною погибеллю!

 

 

Від імені Візантійського Католицького Патріархату

 

                                              + Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

                                                               Секретарі Патріархату

 

                                                                                                                                             Україна, Львів, 31.05.2011


Приєднані файли
Церковне право (ККП, ККСЦ) вже нікого не зобов’язує! (31.05.2011) Скачати Церковне право (ККП, ККСЦ) вже нікого не зобов’язує! (31.05.2011) .DOC 25.5 kB