Повідомлення Президенту і уряду Австрії

Дата публікації:   2011-08-07
Автор:   ВВП

 

                               Повідомлення Президенту і уряду Австрії

 

Шановний пане Президенте! 

Шановні представники австрійської влади!

 

Живемо в історичній добі, коли підступно нищаться моральні і духовні цінності, на яких майже 2000 років формувалась Європа. Нове мислення побудовано на брехні й ірреальності і веде до морального, духовного та фізичного геноциду особи, сім’ї і окремих народів Європи. На жаль, є трагедією, що цей процес самознищення підтримується міжнародними організаціями, такими як ООН, Європарламент і Парламентарна асамблея Ради Європи. Однак найбільша відповідальність падає на християнські Церкви.

 

Загальновідомо, що австрійський екс-кард. Шьонборн поділяє думки, які заперечують суть християнської віри і моралі. Так звану реформу Церкви він вбачає у скасуванні священичого целібату, в свячені на священиків жінок, в церковних шлюбах гомосексуалістів і в свяченні гомосексуалістів на священиків та єпископів.

 

29.6.2011р. в Австрії 300 священиків підписали петицію, в якій серед іншого вимагають і просунення вищеназваних збочень. Католицька Церква в Австрії вже не є світлом, але – темрявою, не є дорогою до спасіння, але – дорогою до вічної погибелі. Причиною є те, що вона залишила Євангеліє і Апостольську Традицію і не наголошувала на наверненні до Христа, ні на правдивій місії.

 

Також вам повідомляємо, що з причини внутрішнього відступництва і церковної легалізації гомосексуалізму Божа анатема впала на 25 Церков (див. http://uogcc.org.ua/ua/letters/article/?article=4869), троє з яких є австрійські. А саме йдеться про Старокатолицьку Церкву, Австрійську Протестантську Церкву, Австрійську Церкву гельветського визнання. Ці Церкви дають шлюби чи благословення публічним гомосексуальним парам. Цим вони практично заперечують гріх, Божі закони і Божі заповіді, зло вже не називають злом, а правду – правдою. Також ці Церкви висвячують гомосексуалістів на своїх служителів. Вони для Австрії стали небезпечною інфекцією, яка приносить прокляття на цілий народ. Через екс-кард. Шьонборна та інших ліберальних і гомосексуальних теологів цій інфекції відкрилася і Католицька Церква.

 

Запитуєте: Що маємо робити?

Відповідаємо:

1. Потрібно, щоб ви знали про стан сучасної Церкви і з цією болючою реальністю рахувалися. Моральне і духовне відродження Австрії не може розпочатися через цих зрадників, які ховаються за найвищими церковними посадами.

2. Рішенням є відділитися від цієї апостатичної структури, яка не дозволяє, щоб настала правдива обнова Церкви і суспільства. З допомогою різних церковних фраз вони спроможні вбити совість і останню краплю чуття до моральних цінностей. Якщо хочете бути спасенні, то повинні кожен особисто зберегти спасительну віру, яку, на жаль, католицька ієрархія в Австрії і ці вищеназвані Протестантські Церкви вже не мають. Ваші батьки чи прабатьки ісповідували цю віру. Вони вірили в єдиного Бога – Творця. Кожна розумна людина, якщо зупиниться і задумається над величчю та досконалістю Всесвіту і над таїнством життя на Землі, мусить склонитися перед маєстатом Всемогутнього Бога.

Спасительна віра полягає в тому, що людина правдиво, згідно совісті, гріх називає гріхом, і зі своїми особистими гріхами в дусі стане під Христовий хрест і увірує, що «так Бог полюбив світ (N.N.), що дав свого Єдинородного Сина, щоб він (N.N.), хто в Нього вірує, не загинув, але мав життя вічне» (пор. Ів.3,16). «Кров Христова нас очищує від кожного гріха» (1Ів.1,7). Така віра в Ісуса Христа, як єдиного Спасителя, нам дає вічне життя (пор.1Ів.5,10-13).

 

3. Нехай сьогодні кожен з вас захищає моральні цінності, бореться проти зла і підлості та відстоює умови до чесного життя. Наголошуємо, що з ЄС приходять закони, які нищать ці загальнолюдські цінності і через гомодиктатуру вводять деморалізацію і демонізацію осіб та народів. Нехай в цій боротьбі прикладом для вас буде Президент Чехії Вацлав Клаус і парламенти Угорщини та Литви.

 

Шановний пане Президенте і члени влади, Бог дав до ваших рук майбутнє австрійського народу. Або через вас прийде благословення, або прокляття. Якщо буде узаконене моральне збочення, яке проникне в політику, освіту, культуру й медицину, то воно стягне прокляття на народ. Сьогодні універсальним засобом для ліквідації всіх європейських народів є впровадження гомодиктатури. Якщо ви виступите проти цього тренду і відновите моральні закони в Австрії, то Бог ваш народ спасе.

 

Візантійський Католицький Патріархат

 

                                                                               + Ілля

                                                                             Патріарх

 

                                           + Методій, ЧСВВр                             + Тимотей, ЧСВВр

                                                                       єпископи-секретарі

 

                                                                                                                   Львів, Україна, 14.07.2011

 

Копії:

-         Депутатам Європарламенту та Президентам держав-членів ЄС

-         Мас-медіа Австрії

 

 

 

 

 


Приєднані файли
Повідомлення Президенту і уряду Австрії (14.7.2011) Скачати Повідомлення Президенту і уряду Австрії (14.7.2011) .DOC 32.0 kB