Четверта пересторога: Не дозвольте узаконити ювенальну юстицію!

Дата публікації:   2011-08-11
Автор:   ВВП

 

                                                                                                                           Депутатам Верховної Ради України

 

                                            Четверта пересторога:

                       Не дозвольте узаконити ювенальну юстицію!

 

Шановні депутати Верховної Ради України!

24.5.2011 Президент України В. Янукович підписав концепцію нового закону під назвою «Концепція розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні». Початкова назва концепції була «Про впровадження ювенальної юстиції». Було повідомлено, що за три місяці Верховна Рада має завершити процес її ухвалення через голосування в парламенті. По суті йдеться про впровадження наднаціональної системи, яка має право під штучним приводом забирати дітей з будь-якої сім’ї без суду, без подання реальної вини і без можливості оскарження.  Тоді багато дітей продають через т.зв. міжнародне усиновлення, в першу чергу гомосексуалістам, педофілам, а навіть і на органи, як признався міністр внутрішніх справ Італії Р.Мароні.

 

Візантійський Католицький Патріархат одразу ж після схвалення ювенальної юстиції президентом написав вам, народним депутатам три заклики (4.06., 3.07., 24.07.2011). 25.07. 2011р. листом № 04-29/19-768 нам відповів С.Міщенко, Голова парламентського Комітету з питань правової політики. В листі він реагує так, наче б цієї проблеми зовсім не існувало. Цей підхід нас шокував і тому ми відчуваємо ще більший обов’язок перестерегти вас від прихованої пастки через яку має відбутися узаконення ювенальної юстиції. Лобістичні кола ще цього місяця можуть скликати позачергове засідання, або мовчатимуть до останнього моменту і серед багатьох питань на якомусь найближчому засіданні непомітно пропхають це схвалення, хоча більшість депутатів навіть не знатиме за що власне під прихованою назвою проголосували.

 

Шановні депутати Верховної Ради, чи цей найжорстокіший закон в історії України за декілька тижнів буде прийнятий чи відхилений, це вже тепер залежить тільки від вас. Пам’ятайте про своїх дітей, внуків і майбутню генерацію України! Відважно виступіть проти системи брехні і психологічного тиску!

 

Ні в якому разі не голосуйте за прийняття т.зв. «Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні»!

 

Моляться за вас представники Візантійського Католицького Патріархату

 

                                                                                  + Ілля

                                                                                 Патріарх

                                          + Методій, ЧСВВр                                      + Тимотей, ЧСВВр

                                                                          єпископи-секретарі

 

 

                                                                                                                                 Львів, 6.08.2011р.


Приєднані файли
Четверта пересторога: Не дозвольте узаконити ювенальну юстицію! (6.8.2011) Скачати Четверта пересторога: Не дозвольте узаконити ювенальну юстицію! (6.8.2011) .DOC 24.5 kB