Представникам ООН (6.12.2011)

Дата публікації:   2011-12-20
Автор:   ВВП

 

                                                                                               Представникам ООН

                                                                                                Нью Йорк, США

 

Шановні представники ООН!

Цим листом до Вас звертається Патріарх і єпископи Візантійського Католицького Патріархату. Вже більше разів ми зверталися в ООН з закликом припинити використання свого політичного впливу для впровадження протилюдських „стандартів”, які нищать природу людини, моральні вартості і здорову психіку людини. Ця організація, яка б мала служити для добра народу сьогодні являється інструментом ідеологічної сили, яка реалізує політику редукції населення землі.

 

Як це робить? Хто це робить? Підло зобов’язує окремі держави до реалізації конвенцій, які на перший погляд виглядають демократичними і навіть створюють враження, що захищають права людини. Однак, насправді реалізують протилежне, порушують права людини і впроваджують ідеологію смерті.

 

1.  ООН просовує збочені форми сексуального виховання дітей і молоді. Цей тип „виховання” цілеспрямовано веде дітей і молодь до ламання їхньої сором’язливості, деморалізації і зацікавленості до розгнузданого сексуального життя. Молодих дівчат вчать використовувати контрацептиви, а хлопців – презервативи. Вам зовсім не йдеться про їхнє здоров’я, але про їхню деморалізацію. Очевидним фактом є, що практика сексуальних стосунків в ранньому віці веде до розкладу особистості і до нездібності будувати здоровий і стабільний подружній зв’язок. Якщо б вам йшлося про дітей і молодь, то ви б навчали їх стриманості, видавали б конвенції по боротьбі з аморальністю в мас-медіа, рекламі і культурі. Не дозволяли б видавати фільми, суттю яких є сексуальна нестриманість, інтриги та розбещений егоїзм. Плодом вашої діяльності є велике число молоді хворої на венеричні хвороби. Такою є ваша справжня мета – хвора молодь, яка скоро помре. Та яка виживе, буде настільки внутрішньо зруйнована, що вже буде нездібна нести тягарі нормального життя.

 

2 .  Повністю обстоюєте впровадження ювенальної юстиції, яка нищить сім’ю і дітей. Під виглядом боротьби проти насильства в сім’ї і захисту прав дітей змушуєте держави приймати програми і конвенції. Вони ж насправді роблять протилежне – позбавляють дітей права на здорове виховання. Тільки у Франції від батьків відібрали 2 млн. дітей. В Німеччині в 2009 році забрали 70 тис. дітей. Причини були банальними або прямо шокуючими, як напр. „задушлива материнська любов”. Хід цих процесів і їх причини свідчать про те, що метою було – відбирання здорових дітей з благополучних сімей. Мета цих холоднокровних злочинів – зробити з дітей безчуттєвих циніків з порушеною психікою. Такими дітьми дуже легко маніпулювати і змінювати їхні цінності. Батьки, від яких забирають дітей, часто до кінця свого життя не можуть змиритися з фактом, що офіційний суд без причини їм вкрав дітей. Не одна мати закінчила своє життя самогубством, тому що не могла перенести цього злочину. Ви за ці злочини несете повну відповідальність.

 

3.  Ця міжнародна інституція безпосередньо підтримує реалізацію збоченої ґендер-ідеології, яка цілковито заперечує людську природу і її незмінність. Метою цієї мерзенної теорії є подати в кожне суспільство різні сексуальні збочення, як „природну” життєву норму. Це є злочин проти людськості. Особливо вам йдеться про те, щоб діти і молодь були під безперервним впливом просовування гомосексуалізму, лесбіянства, транссексуалізму в школах, мас-медіа і культурі. Ви їм не залишаєте ані мінімум прав на здорове і природне виховання. Ваша мета не в тому, щоб діти і молодь були толерантними до ЛГБТ-людей, але, щоб як найбільша кількість людей і молоді стала гомосексуалістами, лесбіянками, або транссексуалістами. Найбільша кількість заражених СНІДом є якраз серед гомосексуалістів. Це означає що вашою метою є заразити молодь цією невиліковною хворобою.

 

4.  Ви повністю підтримуєте глобалізацію і напрям на одну світову політичну систему, одну валюту і одну владу. Таке суспільство має бути без християнських вартостей і з абсолютним контролем кожної особи.

 

5.  Особливо підтримуєте тенденцію редукції людства, використовуєте для цього різні методи: поширення СНІДу, зниження приросту населення і т.д.

 

Запитуємо: Чому ви узурпували право вирішувати про долю людей? Чому ви узурпували право розбивати сім’ї? Хто вам дав право розвивати технологію на редукцію кількості населення? Одного дня перед всемогутнім Богом будете складати звіт за всі ці злочини. Якщо не будете чинити покаяння, помрете у своїх гріхах, то вас чекає вічне прокляття.

 

Наверніться і чиніть покаяння, перестаньте тиранізувати держави вашими конвенціями і політичним тиском. Дійсно станьте на сторону правди і добра осіб і цілих народів. Різні збочення ведуть до геноциду, зупиніть їх систематичну пропаганду!

 

                                                                         + Ілля

                                          Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

                                          + Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

                                                               єпископи-секретарі

  

                                                                                                                                                 Львів, 6.12.2011

 

Копії:

-         Членам Конгресу США

-         Євродепутатам

-         Мас-медіа світу


Приєднані файли
Представникам ООН (6.12.2011) Скачати Представникам ООН (6.12.2011) .DOC 39.5 kB