Проповіднику погрожують смертю за його незгоду з несправедливістю в Пакистані.

Дата публікації:   2011-12-20
Автор:   Зі світу

 

Проповіднику погрожують смертю за його незгоду з несправедливістю в Пакистані.

 

Пакистанському християнину погрожують смертю лише тому, що засудив вбивство християнського міністра, вбитого за його незгоду з законами проти святотатства.

36-ти літній Аріф Фергусон через погрози радикалів мусить переховуватися зі своєю сім’єю. Перше попередження отримав за участь в розмовах про Євангелію з місцевими мусульманами. Поважніші погрози смерті прийшли після його висловлювання в місцевій газеті, де засудив березневе вбивство міністра у справах меншин – Шагбазе Бгатті, який в минулому висловився проти закону про святотатство. Відповідальність за вбивство Бгатті взяла на себе група Тегрік-і-Талібан Пакистан і ця ж група тепер погрожує Аріфу.

Аріф, який працює техніком в лабораторії, недавно втік до Карачі, що було реакцією на погрози, що за ним полюють радикали. Погрози смертю віднайшли його і там. І так дев’ятичленна сім’я мусить переховуватися. Аріф втратив працю, подібно як і його сестри. Однак, він твердо стоїть у вірі і каже: ”Довіряю Ісусові. Якщо помру, помру за Христа”.

(Голос мучеників)