Різдвяний заклик до покаяння /Християнам США/ (12.12.2011)

Дата публікації:   2011-12-21
Автор:   ВВП

 

                                                                                                                        Християнам США

 

  

                                   Різдвяний заклик до покаяння

 

 

Шановні християни Сполучених Штатів Америки,

в часі Різдвяних свят пригадуємо собі, що Бог, який створив цілий Всесвіт, став людиною. Він понизився, щоб людину позбавити вини і визволити з рабства гріха. Своєю смертю на хресті заплатив за наші гріхи і відкрив нам дорогу до вічної слави. Єдинородний Син Божий, Ісус Христос, народився в Вифлеємській стаєнці. Якби навіть і тисячу разів прийшов на світ, але не народився б в твоїй душі, не отримаєш вічного спасіння. Ісус народжується і сьогодні – в кожному, хто Йому через правдиве покаяння відкриє двері свого серця. Він сам каже: „Як не покаєтесь, усі загинете”. (Лк.13,3)

 

В цей передріздвяний час цілий світ шокований новинами з Америки: Сенат США схвалив содомію і зоофілію в армії. За схвалення закону проголосували 93 сенатори, а лише 7 – проти. Сьогодні геї, транссексуали, лесбіянки, педофіли і зоофіли (люди, які мають статеві стосунки з тваринами), можуть служити в американській армії без жодних перешкод. Разом з тим президент Обама виголосив охорону „прав геїв” як пріоритет закордонної політики. Вимагає від державних органів влади, щоб зробили все для того, щоб дипломатична праця США нав’язувала закордонним державам збочену сексуальність геїв, лесбіянок, бісексуалів, транссексуалів (ЛГБТ). Це є публічне проголошення анти-Декалогу і антиморальності. Це є привселюдний диявольський бунт проти Бога і проти всіх моральних цінностей людини. Цей анти-Декалог і анти-Євангеліє є для Америки і світу широкою дорогою до вічної погибелі. Цей неморальний бунт робить з людей збоченців, деморалізує і демонізує молодь та американський народ. Вже є тільки питанням короткого часу, коли збочена зоофілія буде проголошена як пріоритет американської закордонної політики в рамках т.зв. прав сексуальних меншин.

 

Статистика стосовно гомосексуалістів:

  

- В Сполучених Штатах гомосексуалісти складають більше 50% відомих випадків захворювання СНІДом.

- Гомосексуалісти спричиняють велику кількість випадків гепатиту: 70-80% в Сан-Франциско, 66% в Нью Йорку.

- Середній вік життя гомосексуалістів 42 роки.

- До 1992 року гомосексуальну одержимість вважали хворобою і лише під тиском її викреслили зі списку хвороб ВООЗ.

- 43% зізналися, що за своє життя мали 500 і більше партнерів. 

- У гомосексуалістів багато сексуальних контактів відбувається в стані сп’яніння, під впливом наркотиків чи на місцях здійснення оргій.

- Джон Мартог, головний міліцейський суддя Карного суду міста Нью-Йорк заявив: «Гомосексуалісти у великих містах скоюють половину всіх вбивств.»

- 50% всіх самогубств роблять гомосексуалісти. 

- 37% гомосексуалістів займаються садомазохізмом, в результаті чого виникає багато смертних випадків. В Сан-Франциско проводили лекції, на яких гомосексуалістів навчали, як під час мазохізму не вбити своїх партнерів.

- У гомосексуалістів є у 100 разів більша ймовірність, що вони будуть вбиті (зазвичай іншим гомосексуалістом), ніж у середньостатистичної особи, і в 26 разів більша ймовірність, що закінчать життя самогубством.

- Через вбивства, самогубства або транспортні катастрофи помирає в 534 разів більше лесбіянок, ніж нормальних жінок.

- Приблизно 50% жінок в камерах смерті в США є лесбіянки.

- 30 000 сексуально зловжитих дітей в Лос-Анджелесі є жертвами гомосексуалістів.

- 39-59% гомосексуалістів заражені кишковими паразитами, такими як: черви, вертячки і амеби.

- Майже 67-80% гомосексуалістів лижуть або вкладають свій язик у пряму кишку свого партнера. (т.зв. „ріммінг”, анілінгус, фекал-секс і т.д.) і проковтують значну кількість калу, що є головною причиною гепатитів і паразитарних захворювань серед гомосексуалістів.

- 17% гомосексуалістів їдять або помазують себе калом своїх партнерів.

- Взаємне обливання сечею („золотий душ”) і взаємне вимучування між гомосексуалістами для гомосексуалістів є звичною справою.

 

Такою є пріоритетна закордонна політика Обами.

 

Обама не вважає за пріоритет вирішувати економічні і соціальні проблеми, але нав’язує американцям і цілому світу збочену гомосексуальність!

 

Президент США за просовування гомосексуалізму, абортів і загальної деморалізації стягнув на себе Боже прокляття – анатему, яка 25.08.2010 була оприлюднена Синодом єпископів Української Правовірної Греко-Католицької Церкви.

 

1.10.2010 р. президента Обаму повторно іменем Божим було закликано до покаяння та щоб відмінив демонізуючу програму політики, що базується на антицінностях, які ведуть до знищення християнства і загальнолюдських цінностей і прямують до масової деморалізації та геноциду. Він не тільки ігнорує заклик до покаяння, але ще й посилює інтенсивність своєї деструктивної політики.

 

Католицькі єпископи Америки зрадили віру через те, що тримають єдність з сучасними єресями і духом Асижу. Плодами є гомосексуалізм та педофілія серед священства, що при судових процесах коштувало Католицьку Церкву в Америці приблизно 2 млрд. доларів. Єпископська конференція в США, по суті, легалізувала педофілію, тим, що опублікувала т.зв. дослідження в яких говорить, що знасилування дітей після 10 років вже не є педофілією, ані гріхом. За усе це стягнула на себе Божу анатему згідно Гал.1,8-9, про що було оприлюднено 24.5.2010р.

 

Протестантські Церкви, які схвалили гомосексуалізм також стягнули на себе Божу анатему згідно Гал.1,8-9. Це було оприлюднено Візантійським Католицьким Патріархатом 7.7.2011р. Ці Церкви вже не називають гріх гріхом, гидоту гидотою.

 

Гомосексуалізм, педофілія, зоофілія практично є анти-Декалогом – сатанинським декалогом.

Останнім часом Америкою пронеслась ціла серія природних катастроф: смерчі, урагани, повені, землетруси...

 

Між іншим 23.8.2011р. в США відбувся великий землетрус, з епіцентром 139 км від Вашингтону. Були змушені евакуювати усіх із Білого дому, Конгресу і Пентагону.

 

22.8.2011 р. пройшов ураган по східному побережжі США і залишив після себе великі збитки (повені, поламані ліси, 21 людська жертва). У Нью Йорку на 136 годин припинився рух міського транспорту і вперше в історії було закрито і метро! Ураган тривав декілька днів аж до 28.8.2011р.

 

Християни США, закликаємо вас повернутися до Божих законів і відділитися від апостатичної ієрархії, яка відкрито зрадила. Вона несе головну вину за такий стан американського суспільства. Від неї не можете чекати ані духовної, ані моральної віднови. Своїм пропагуванням неморальності Америка стала клоакою світу, яка отруює усі народи.

 

Щирі християни в Америці повинні об’єднатися в боротьбі проти цієї ідеології збочень і смерті, яку Америка нав’язує цілому світові.

Християни Америки, вимагайте відставки президента Обами з уряду. Вимагайте, щоб Сенат захищав природні і моральні цінності на яких було побудоване американське суспільство. Виступіть проти антицінностей і збочень. На перше місце у своєму житті поставте Ісуса Христа і Божі Заповіді!

 

Ісус народився в убогому Вифлеємі. Він хоче народитися і в Тобі! Стоїть біля Твоїх дверей і стукає. Відкрий Йому через покаяння своє серце і Він увійде досередини. Буде жити в Тобі! Тому скажи Йому вже тепер: Marana  tha! Прийди, Господи Ісусе. Амінь.

 

               Моляться за вас

                                                                                        + Ілля

                                                     Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

                                                           +Методій ЧСВВр                     +Тимотей ЧСВВр

                                                                                єпископи-секретарі

 

                                                                                                                                               Львів, 12.12.2011р.

 

Копія:

- Мас-медіа США


Приєднані файли
Різдвяний заклик до покаяння /Християнам США/ (12.12.2011) Скачати Різдвяний заклик до покаяння /Християнам США/ (12.12.2011) .DOC 48.0 kB