Китай: між комуністами поширюється християнство!

Дата публікації:   2011-12-28
Автор:   Зі світу

 

Китай: між комуністами поширюється християнство!

 

Пекін, 22.12.2011

Комуністичну партію Китаю тривожить масове поширення християнства у власних рядах. Тому  один з керівників нещодавно нагадав про марксистські та атеїстичні основи країни:

„Релігійні переконання для членів партії і надалі є табу” – пише Zhu Weiqun в урядовій газеті. Він вважає, що коли б членам партії дозволи визнавати віру, це призвело б до „нищівних наслідків та ідеологічно розбило б партію і вона вже не могла б реалізувати велику справу соціалізму за китайським зразком”.

 

Як далі інформувало 19 грудня Пекінське інформагентство Xinhua, все більше поширюються випадки, що члени партії відкрито практикують свою віру. Навіть серед влади поширюється погляд, що заборона на віровизнання мала б бути скасована.

 

Серед 1.3 мільярда китайців, стрімко поширюється християнство. Однак дані про кількість християн дуже відрізняються. Влада говорить, що у церквах, визнаних державою, є 24 млн. християн: 18 млн. протестантів і 6 млн. католиків. Все ж інші експерти стверджують, що християн є аж 130 млн. Для порівняння: Компартія має близько 80 млн. членів.