Про-гомосексуальні клуби в 107 католицьких школах

Дата публікації:   2011-12-29
Автор:   Зі світу

 

Про-гомосексуальні клуби в 107 католицьких школах

Після перевірки 244 офіційних веб-сторінок католицьких університетів і середніх шкіл Америки TFP Student Action (проект Американської асоціації для охорони традиції, сім’ї і майна, яка захищає традиційні цінності), з’ясувала, що 107 з них (тобто 43%) мають студентські клуби, які підтримують гомосексуальну активність. Багато з цих клубів пропихає гомосексуальні „зв’язки”, відкритий гомосексуалізм в армії і наполягає на впровадженні протиприродної розпусти.

 

Подаємо декілька прикладів:

-         „Райдужний альянс” середньої школи св.Норберта проводить антикатолицькі акції, а саме: святкування дня бісексуальності, Трансгендерний День, танці трансгендерів.

-         Рада для гомосексуальних, лесбійських, бісексуальних і „не визначених” студентів в Університеті Нотр-Дам просовує університетський „День тиші” і намагається впровадити „освітні програми щодо гомосексуальних і лесбійських питань”.

-         Університет Джорджтауну, яким керують єзуїти і який є найстаршим католицьким університетом в Америці, пропагує „Бал трансвеститів” і приманює на нього такими словами: „Є все-одно чи ти гей, гетеросексуаліст чи бісексуал, лесбіянка чи транссексуаліст – можеш лише сказати, що ти так народився. Візьми помаду, надягни ажурні панчохи, причепи собі вуса, відкрий груди і покажи ґендер як ти сам хочеш.”

 

Керуючий Асоціації TFP Student Action сказав: „Певний вид диктатури толерантності поступово витісняє правду, замовчуючи християнське вчення прямо в католицьких школах. Студенти католицьких шкіл все частіше конфронтують з явними активними гомосексуальними клубами, які відкрито заперечують природні закони і підкопують моральні цінності. Якщо це робиться в католицьких вищих навчальних закладах, то це дуже тривожно.”

TFP Student Action тепер збирає 100 тис. підписів для петиції, якою просить керівництво католицьких університетів захищати справжнє католицьке вчення. Також вимагають скасування цих 107 про-гомосексуальних клубів.

 

(TFP Student Action)