Новорічний заклик: Спасіть дітей!

Дата публікації:   2011-12-29
Автор:   ВВП

 

                               Новорічний заклик: Спасіть дітей!

 

Візантійський Католицький Патріархат оцим звертається до Президента України, влади, депутатів ВР, ОДА, РДА, учителів, батьків, усіх християн і всіх людей доброї волі: Спасіть дітей від моральної і фізичної ліквідації! Пробудіться, не будьте байдужі! Ті, які нищать морально, духовно і фізично сім’ю та народ в цій добі є особливо підступні і активні. Створюйте громадські організації для охорони батьків і дітей, пишіть листи Президенту, владі, депутатам. Принаймні один раз в місяць організовуйте маніфестації перед спорудами ОДА чи РДА за охорону дітей від ювенальної юстиції і гомосексуалізму. Вимагайте, щоб була припинена система внесення поправок в законодавство, яку нав’язує Захід і яка в основі нищить усі моральні цінності, а також порушує Конституцію України.

 

12.10.2011р. Прем’єр-міністр підписав розпорядження «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні». Прем’єр-міністра обманули неясними формулюваннями, такими як: «відновне правосуддя», «служба пробації»...

 

Що ж означає термін «відновне правосуддя»? Це означає, що між суддю і т.зв. правопорушника втручається третя сторона, а нею власне є «служба пробації».

Як функціонує т.зв. «служба пробації»? Йдеться про запровадження – волонтерів, якими є нашвидкоруч вишколені студенти або члени громадських організацій ЛГБТ, ґендеристок «ла страда» і т.д. Вони проводять контроль над дітьми – штучними правопорушниками. Насправді йдеться про впровадження злочинної ювенальної юстиції. Усю цю обманну систему фінансує Канадське посольство в Києві, мультимільйонер Джордж Сорос, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Відповідальним за проштовхування цієї злочинної структури є Дмитро Ягунов з Одеси. Він для цього завдання пройшов вишкіл у Белфасті (Ірландія).

 

Президент підписав Концепцію про кримінальну юстицію, не підозрюючи, що підписує ювенальну юстицію. Цю Концепцію вже не подали в Парламент на голосування. Лобісти хитро обійшли Парламент і підготували не проект закону, а тільки «План заходів щодо реалізації Концепції...», який без висвітлення понять підсунули на підпис прем’єр-міністру М.Я. Азарову. Не пояснили ані поняття «відновне правосуддя» (пункт 1), ані термін «служба пробації» (пункт 4). При цьому головним механізмом впровадження ювенальної (кримінальної) юстиції є саме це прийняття «відновного правосуддя» і «служби пробації».

 

Головною засадою «відновного правосуддя» є те, що: «правопорушник завжди (так звано) є важливішим, ніж сама провина». Це звучить дуже шляхетно. Насправді ж йдеться про колосальне безправ’я щодо безборонних дітей і батьків. В цій системі злочинних інспекторів невинного роблять винуватим. Потім його лицемірно спасають від суду так, що здійснюють практично найтяжчу кару – забирають дитину від батьків. Принцип подібний до того, якби цілком невинну людину звинуватили у вбивстві, за яке суд дає, наприклад, 15 років ув’язнення. Ця людина є цілком невинна, але служба пробації її «спасає від суду» так, що напряму її несправедливо покарає – наприклад, змушуючи до евтаназії.

 

Що в цій системі означає превентивний контроль? З нормальних родинних умов заберуть дитину і лицемірно стверджують, що це є превенція, щоб в майбутньому не дійшло до правопорушення. Насправді йдеться про найтяжчий злочин проти дітей і проти людяності, гірший від злочинів фашизму. Коли дитину відібрано, тоді вже ані об’єктивна думка громадськості, ані суд, ані намагання батьків, ані щось інше не має жодного ефекту. Ніхто вже не доб’ється справедливості, віднайдення правди і повернення дитини. Ці злочинці обмануть найвищих авторитетних осіб в державі, щоб отримати потрібний документ і на його підставі втілюють найтяжчий злочин проти дітей, батьків і народу, починаючи з низів. Вони обманюють державних керівників в районах та областях і втілюють злочинну систему через незаконно впроваджені ґендерні центри в ОДА і РДА. 

 

Інспектори служби пробації витягують від сусідів і знайомих інформацію про дитину і її батьків. Цілком індиферентні інформації стають причиною відбирання дітей. Карають, наприклад, за т.зв. бездоглядність дитини. Це означає, що коли, наприклад, дитина грається 30 хвилин на власному подвір’ї без догляду, це є причина до того, щоб служба пробації відібрала дитину. Досі жодної такої злочинної «служби» в Україні не існувало, а тепер без узаконення має бути впроваджена ціла мережа інспекторів, і це вже в 2012 році. І на це надходять дотації з Заходу.

 

Йдеться про створення цілої структури інспекторів, яким надана компетенція впроваджувати у школах різні заходи: водити дітей до психологів, наркологів, соціальних працівників або до інших т.зв. спеціалістів. Діяльність служби пробації в цьому пункті порушує Сімейний і Етичний Кодекс України. Так звані гінекологи в Санкт-Петербурзі без відома батьків обстежили 36 дитсадочків і без відома батьків робили досліди над дітьми, які внаслідок цього зазнали важких травм. Виявилося, що ці т.зв. фахівці були збоченими людьми.  

 

Як функціонує ювенальна юстиція у Франції показує випадок актриси Наталії Захарової у якої 13 років тому відібрали 3-літню доньку. Дитину забрали без суду. Коли мати почала боротися за повернення дитини, отримала судовий вирок, який був винесений на основі цієї служби пробації. У ньому було зазначено, що мати позбавлена батьківських прав з причини «задушливої материнської любові». Інтервенція Президентів Росії і Франції нічого не змінила. Головний прокурор Франції сказав: «Ми беремо дітей в такій кількості, яка є нам визначена згори». Вироки ювенальної юстиції виглядали так: серійно були виготовлені однакові вироки, до них лише доповнювалось ім’я. Сьогодні у Франції є 2 мільйони штучних сиріток. Паризька модель має бути втілена і в Україні за посередництвом служби пробації та відновного правосуддя.

 

Служба пробації в Україні посилається на Указ Президента України «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» від 9 грудня 2010р. №1085/2010. В цьому документі до пункту 1 було додано примітку про Державну пенітенціарну службу України (ДПтС). Абревіатура містить і літеру «т», яка означає, що йдеться про впровадження цієї служби територіально (в районах і областях). ДПтС передує т.зв. службі пробації, і вже виконує весь об’єм її роботи. Тут йдеться про зловживання указом Президента, про обман і злочин, наслідком чого є масова тиранія над невинними дітьми. Депутати Верховної Ради і суспільство не знає, що таким чином впроваджується нова мережа ювенальних контролерів, а по суті йдеться про приховане втілення ювенальної юстиції.

 

Тому закликаємо владу України, щоб зупинила процес неясних поправок до законів, який проштовхують із Заходу, оскільки він базується на колосальній і підлій брехні. Підписується щось позитивне, як наприклад, охорона дітей, а насправді йдеться про злочини проти дітей. Такі поправки до законів призводять до поступового морального, духовного і фізичного самогеноциду України.

 

Висновок: Просимо працівників обласних і районних адміністрацій, щоб у своїх областях і районах не дозволили впровадження ДПтС, ані служби пробації з т.зв. відновним правосуддям. Аргумент є ясний: ювенальна юстиція в Україні не є схвалена законом і суперечить Конституції України.

Також просимо керівництво ОДА і РДА скасувати гендерні центри при ОДА і РДА, які систематично пропихають ґендер-гей ідеологію та ювенальну юстицію. 

                                                                           + Ілля

                                            Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

                                                  + Тимотей, ЧСВВр           + Методій, ЧСВВр

                                                                  Єпископи-секретарі

 

                                                                                                                                          Львів, 29.12.2011

 

Копії:

-      Президентам держав-членів ЄС

-      Євродепутатам

-      Мас-медіа


Приєднані файли
Новорічний заклик: Спасіть дітей! Скачати Новорічний заклик: Спасіть дітей! .DOC 43.0 kB