Ляльки-Реборн чи цілковита деградація материнства?

Дата публікації:   2011-12-30
Автор:   Зі світу

 

Ляльки-Реборн чи цілковита деградація материнства?

http://www.fontanka.ru/2011/12/14/111/

 

Останнім часом в деяких дорослих жінок з’явилося нове захоплення – грати в ляльок-немовлят, яких з першого погляду і не відрізнити від справжніх дітей... Малята-Реборн начебто зі справжніми зморшками, складками і родимками, виглядають, як живі (reborn – перероджені, тобто перероблені зі звичайних ляльок у „живих”).

Реборн може бути сонним, може посміхатися, може «думати про щось». Малята-Реборн дуже тендітні і вимагають дбайливого ставлення до себе. Тому «грають» в таких ляльок дорослі жінки.

Багато хто схильний розглядати реборнінг як явище компенсації якогось невдалого материнського інстинкту або спроби втечі від реальності. Тим більше, що реалістичність ляльок-Реборн грає з жінками злий жарт. Дами, схоже, забуваючись, гуляють з такими ляльками на дитячих майданчиках, носять у кошиках по вулицях і супермаркетах, сповивають де-небудь на лавці, чим, звісно ж, шокують публіку. Жінки хочуть компенсувати своє прагнення материнства цією фальшивою любов’ю, однак любов, спрямована на неживий об’єкт – це несправжня любов.

Чи не є ляльки-реборн наслідком впровадження гендерної політики, яка нівелює материнство і робить з жінки безстатевого робота? Чи може ці ляльки є якраз ще одним трюком ґендеристів, щоб замінити жінкам справжнє материнство?