Лікарі-убивці або як отримують „омолоджуючий“ крем з ембріонів?

Дата публікації:   2011-12-30
Автор:   Зі світу

 

Лікарі-убивці або як отримують омолоджуючий крем з ембріонів?

 

Останнім часом дуже модним стало використання «фетальних» продуктів (від лат. Fetus - плід). Фетальні продукти - це плацента, стовбурові клітини, і тканини, отримані з абортованих ембріонів (так називається дитина до 8-го тижня внутрішньоутробного розвитку) або абортованих плодів (дитина після 8-го тижня внутрішньоутробного розвитку).

З кого зроблена фетальна косметика? Крім продуктів тваринного походження до її складу можуть увійти і людські ембріони (така косметика коштує на порядок дорожче). В основному, це очищаючі лосьйони, протисвербіжні креми, креми для повік, антицелюлітні креми і навіть зубні крем-пасти.

Фетальна продукція також широко використовується в медицині – деякі вакцини містять клітини, взяті з тканин абортованого людського ембріона (краснуха, вітряна віспа, натуральна віспа, гепатит А). Причому, для отримання цих ембріональних клітин немовлята потрібні абсолютно здорові, тобто вбиті за бажанням «матері».

Тепер в жіночих консультаціях наполегливо пропонують пройти тест для профілактики вродженої патології плоду. Часто ці дослідження представляють, як обов'язкові, до них примушують. Процедура перевірки складається з УЗД та дослідження взятих клітин. У випадку, якщо дослідження дадуть позитивний результат буде запропоновано запобігти народженню дитини шляхом аборту. Або, висловлюючись точніше, пропонують убити вашу дитину, мовляв вона хвора. Медицина, яка вважає за можливе вбивати дітей, щоб вони не хворіли - це не медицина, і навіть не ветеринарія! При проведенні таких досліджень можливе пошкодження плоду, плаценти, пуповини, занесення інфекції, переривання вагітності, передчасні пологи. Загибель плода при їх проведенні становить від 0,5 до 3%.

«Чудодійними» біологічними властивостями володіє людський зародок у віці не менше 14-25 тижнів - плід саме пізніх абортів. У ці терміни дитина в утробі матері вже повністю сформована. Тому на пізньому терміні вагітності – 20-25 тижнів, жінці роблять ультразвукове обстеження, далі жінку шокують словами, що «плід мертвий» або «вагітність завмерла» (не розвивається), або «патологія плоду» – і наполегливо пропонують аборт , не уточнюючи діагноз.

Все це завдає жінці важку травму. Однак існує багато випадків, коли жінки, не слухали „порад” лікарів-убивців і, незважаючи на вже ухвалений вирок, народжували міцних, здорових і повноцінних дітей.