Вийдіть з Ради Європи

Дата публікації:   2012-02-11
Автор:   ВВП

 

                                             Вийдіть з Ради Європи

 

Візантійський Католицький Патріархат звертається до тих народів Європи, які не входять в Євросоюз, але знаходяться в системі Ради Європи (РЄ). Ці народи мають своє коріння в східно-християнській традиції. Конкретно йдеться про Росію, Україну, Молдавію, Грузію, Вірменію, а також про народи колишньої Югославії: Сербію, Хорватію, Боснію і Герцеговину, Чорногорію, Македонію.

 

Братовбивчі війни в колишній Югославії залишили глибокі рани. Але тепер ці народи чекає ще гірший дух геноциду, якщо б вони прийняли сучасну демонську ідеологію ЄС, що базується на гомосексуалізмі та злочинній ювенальній юстиції.

 

Рада Європи тепер має цілковиту єдність духа з Євросоюзом. Лісабонська угода, яка є об’єднуючим законом в ЄС, є явним бунтом проти Бога. За найвищу норму вона поставила збочений гомосексуалізм, який призводить до деморалізації особи, сім’ї та суспільства. Через т.зв. сексуальне виховання, яке просуває ООН, ця система деморалізує і демонізує дітей віком від 5-ти років. Це є злочин проти дітей! Наступним злочином є гендер-транссексуалізм, який вже малим дітям нав’язує, що вони не є хлопчиком чи дівчинкою, але що мають право вибрати собі стать. Гендерне антивиховання спочатку нав’язує дітям вживання гормональних препаратів, а пізніше операцію зі зміни статі. Це злочини проти людської природи і проти Бога!

 

Ювенальна юстиція з піратською „службою” пробації без причини, без суду і без реальної вини відбирає дітей з благополучних сімей і продає їх для т.зв. міжнародного усиновлення, насамперед, гомосексуалістам, педофілам і навіть на органи. Це є найжорстокіша тиранія дітей в історії людства.

 

Парламентська Асамблея Ради Європи є наднаціональною асамблеєю з закулісним масонським проводом. Вона, як і ЄС, пропихає деморалізацію, демонізацію і редукцію людства. Ця ідеологія аморальності і смерті насильно накидається державам-членам через погрози припинити фінансові дотації, через корупцію і різні „рекомендації” до зміни законодавства. Вона не респектує ані національних традицій, ані релігії, ані природних та Божих законів (Декалог).

 

РЄ і ЄС для окупації народів використовують такі методи:

1) уніфіковану зміну законодавства під керівництвом іноземних «експертів», яка має мету – приховане впровадження гомосексуалізму і ювенальної юстиції, які спричиняють самогеноцид народу;

 

2) держави РЄ повинні додавати до всіх державних законів клаузули, справжньою суттю яких є відмова від національного суверенітету, своєї Конституції та своїх моральних, сімейних і християнських цінностей. Диявольська клаузула узурпує собі найвище право пояснювати закони у відповідності до деморалізаційних та геноцидних цілей ідеологів ЄС та РЄ, виражених у їхніх резолюціях, договорах... Цю злочинність вони приховують за високими фразами про свободу, права, пріоритет міжнародних договорів і т.д. Міжнародні та наднаціональні обманці у своїх ложах готують геноцид окремих народів і цілої Європи.

 

Приклад. У 2005 році Україна прийняла закон стосовно гендерної рівності чоловіків і жінок (№ 2866-IV). До цього закону була також цілеспрямовано додана вищезгадана клаузула. У 2010 році ПАРЄ видала резолюцію 1728, в якій поняття гендерної рівності пояснює так, що людина не народжується чоловіком чи жінкою, але що може вибрати собі стать. Це абсурдне тлумачення, яке містить смертельний вірус, зобов’язало Україну. Воно велично називається „пріоритетом міжнародних договорів” над законами держави.

 

Плодом є:

1) позбавлення незалежності і національного суверенітету;

2) знищення всіх моральних і духовних цінностей через гендер-шизофренію і гомосексуалізм;

3) моральна і фізична ліквідація дітей та молоді через злочинну ювенальну юстицію з піратською „службою” пробації.

 

Що робити, щоб захистити народ?

Візантійський Католицький Патріархат звертається до представників вищезгаданих християнських народів: „Врятуйте себе і свої народи від дочасної і вічної смерті. Через навернення і покаяння поверніться до Христа і Його Євангелія. Тільки в Ньому ви і ваші народи маєте життя дочасне і вічне!”

1) Вийдіть з РЄ.

2) Забороніть у державі масонську організацію. Її члени допускаються злочинів державної зради та готують самогеноцид народу.

3) Створіть опозицію через об’єднання народів, які будуть захищати моральні, сімейні та духовні цінності.

4) Візьміть під контроль мас-медіа, через які суспільством вже маніпулюють наднаціональні центри.

 

Хай прикладом для вас буде Білорусія, яка вийшла з підпорядкування РЄ. І ви повинні звільнитися від антилюдської, масонської і демонської системи, яка виступила проти Бога і проти людства та допускається на дітях найважчих злочинів проти людяності.

     

На цей відважний крок виходу з рабства брехні та смерті до правдивої свободи і життя вас благословляють:

 

 

                                                                                   + Ілля

                                                      Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

                                                          + Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр

                                                                           єпископи-секретарі

 

 

                                                                                                                                           Львів, Україна, 11.02.2012

 

Копії:

-  Президентам ЄС і депутатам Європарламенту

-  Мас-медіа


Приєднані файли
Вийдіть з Ради Європи (11.2.2012) Скачати Вийдіть з Ради Європи (11.2.2012) .DOC 37.0 kB