Лист Святішому отцю - Питання України сьогодні є питанням цілої Церкви!

Дата публікації:   2008-04-06
Автор:  

 

Ваша Святосте!

Цього року український народ святкуватиме 1000-літній ювілей Хрещення України святим Володимиром у Києві. Оскільки цей ювілей припав на 1988 рік, то не міг бути достойно відсвяткований, бо це був час комуністичної влади. Тому в 2008 році, на 20 років пізніше, ми хочемо знову нагадати і належно  відсвяткувати цю визначну подію, що пов’язана з історією України і Росії.

В Києві 988 року князь Володимир зібрав своїх підданих і вони охрестилися у ріці Дніпрі. Те, що вони розійшлися з поганством, було представлено і зовнішнім жестом святого Володимира – ідола Перуна він наказав тягнути кіньми і так його публічно зневажити. На кінець він викинув його у Дніпро.

Русь-Україна була першим народом, що був посвячений Пресвятій Богородиці. Син князя Володимира Ярослав Мудрий здійснив цю посвяту в Києві 1037 року.

Президент України цього року бажає достойно відзначити цей ювілей. Якщо зовнішній жест буде поєднаний з міцною духовною основою, то може внести на цілу Україну Божого Духа і обнову не лише християнства, але і цілого народу.


Приєднані файли
Питання України сьогодні є питанням цілої Церкви Скачати Питання України сьогодні є питанням цілої Церкви .DOC 40.0 kB