Вакцинація дітей /Депутатам Верховної Ради України/

Дата публікації:   2012-02-29
Автор:   ВВП

 

                                                                                                                         Депутатам Верховної Ради України

 

                                                 Вакцинація дітей

 

Шановні депутати Верховної Ради!

В Україні обов’язковою була вакцинація дітей проти шести захворювань. Однак вже доведена недієвість деяких вакцин. Цими днями в Україні поширилась епідемія кору, яким захворіли люди, що в дитинстві були і тричі вакциновані. Статистика показує, що захворіло 60% вакцинованих, 30% – не вакцинованих. Перебіг захворювання у вакцинованих важчий ніж у не вакцинованих.

 

Замість того, щоб відповідно до актуальних потреб довести щеплення до мінімуму, наказом МОЗ №48 від 3.02.2006 до календаря щеплень додано 4 наступні щеплення, які не є обов’язковими. Оскільки батьки про це не знають, то їх змушують щепити дітей ще й цими необов’язковими вакцинами.

 

В минулому проводилися щеплення вітчизняними перевіреними вакцинами. Сьогодні нові вакцини привозять з-за кордону. Ці вакцини є невипробувані, але українських і російських дітей використовують для масового експерименту. Шкідливий вплив на організм може проявитися зараз же або пізніше, через декілька років. Вакцини спричиняють пошкодження фізичного і психічного здоров’я на все життя, безпліддя, зниження імунітету або навіть і смерть. Прикладом є данська вакцина БЦЖ SSI, яка в 2006 році спричинила в Фінляндії раптову БЦЖ епідемію, від якої помирали діти. Цю вакцину від 2010 року отримують всі новонароджені діти (на 3-тій день життя) у всіх пологових будинках України. Ця вакцина спричиняє туберкульоз. На думку багатьох фахівців сучасна епідемія туберкульозу в Україні є наслідком цієї вакцинації.

 

В Україні також вже проводиться щеплення новою вакциною „Пентаксим”, яка нібито має служити для профілактика 5-ти інфекційних захворювань: дифтерії, правцю, коклюшу, поліомієліту і інфекції, викликаної Haemophilus influenzae типу b. Ця закордонна вакцина є неперевірена і незапатентована! В Донецьку було декілька випадків смерті дітей відразу ж після вакцинації, але „Пентаксим” і надалі застосовують.

 

Лобісти просовують збільшення кількості обов’язкових щеплень з 6 на 20. В Бельгії дітям роблять щеплення тільки від одної хвороби. Науковці фактично є проти щеплень, оскільки вони не ефективні, а до того ж ще й шкідливі. Щеплення від шести хвороб, які проводили і в минулому, сьогодні вже роблять вакцинами, завезеними з-за кордону. Вони містять нові компоненти – фенол, формальдегід, ртуть-органічна сіль, сполуки алюмінію... Ці токсичні речовини спричиняють аутизм, хворобу Альцгеймера, рак, синдром раптової дитячої смерті … Міністерство Охорони здоров’я визнає, що вакцинація спричиняє наступні ускладнення: енцефаліт – запалення головного мозку, яке часто закінчується смертю, менінгіт – запалення оболонок головного мозку, яке дає неврологічні і психічні ускладнення на ціле життя, аутизм – тяжке психічне, невиліковне захворювання, генералізовану туберкульозну інфекцію, анафілактичний шок – людина через 5-20 хвилин помирає, і т.д.

 

Згідно ЗУ „Основи законодавства України про охорону здоров’я” Ст.42,43: „Медичне втручання (включно профілактики) допускається лише в тому разі, коли воно не може завдати шкоди здоров’ю пацієнта”. Цього все ж не дотримуються!

Батьки наразі можуть безкарно відмовитися від щеплення дітей.

Лобісти зловживають непоінформованістю громадськості стосовно вакцинації для власного збагачення. В даний час вони пропихають поправку до Ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», щоб у випадку захворювання дитини батьки, які відмовились від будь-якого щеплення, були притягнені до кримінальної відповідальності. Є парадоксом, що кримінальна відповідальність не падає на тих, які мають на совісті тривалі негативні наслідки для здоров’я, а в деяких випадках і смерть через вакцинацію. В Донецьку дитина внаслідок вакцинації померла від пневмонії; а офіційно було повідомлено, що смерть спричинила не вакцина, але те, що дитина з’їла банан разом з сиром.

 

Дорогі депутати Верховної Ради, не схвалюйте поправку про кримінальну відповідальність батьків, яку намагаються внести до Ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Якщо її схвалите, то згодом за те, що батьки відмовляться від небезпечного щеплення, у них забиратимуть дітей і позбавлятимуть їх батьківських прав. В Україні це може уможливити ваше схвалення „Концепції кримінальної (ювенальної) юстиції щодо неповнолітніх” і  „Кримінально-процесуального кодексу”. Не схвалюйте ці нові закони!

 

Візантійському Католицькому Патріархату як і усім чесним лікарям-спеціалістам лежить на серці охорона дітей і здоров’я майбутньої генерації.

 

Шановні депутати Верховної Ради:

1)      не приймайте поправку про кримінальну відповідальність батьків, яку намагаються внести до Ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

2)      на законодавчому рівні скасуйте небезпечні щеплення новонароджених дітей;

3)      на законодавчому рівні зробіть вакцинацію добровільною за винятком випадків ризику;

4)      відмінити щеплення від тих інфекцій, що через застосування щеплень є некерованими, тобто немає пожиттєвого захисту;

5)      не дозвольте узаконення Кримінально-процесуального кодексу і Концепції кримінальної юстиції щодо неповнолітніх.

 

                                                                                             + Ілля

                                                             Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

                                                              + Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

                                                                                    єпископи-секретарі

 

 

                                                                                                                                                             Львів, 29.2.2012

Копії:

-         Президенту України В.Ф. Януковичу

-         Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

-         Голові Верховної Ради В.М. Литвину

-         Міністерству Охорони здоров’я

-         ЗМІ


Приєднані файлиВакцинація дітей (29.2.2012) Скачати Вакцинація дітей (29.2.2012) .DOC 41.0 kB