Заклик всім католикам в Бродах

Дата публікації:   2012-03-14
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                                   Заклик всім католикам в Бродах

 

Дорогі вірні католики!

Бог в цей час дає вам, католикам в Бродах, можливість відділитися від структури, яка вам вже не забезпечує вічне спасіння. Екс-глава УГКЦ Гузар у своїй книзі «Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства» ставить під сумнів основи католицької віри, прирівнюючи Воплочення Божого Сина до поганської атракції deus ex machina. Він поставив під сумнів Дівицтво Пресвятої Богородиці, прирівнюючи її до поганської богині Шаконталії. Він поставив під сумнів вічність пекла. Він виступив проти Бога і проти Святого Письма, коли публічно написав: «Гомосексуалісти можуть жити разом, якщо наполягають на цьому… Вони, звісно, можуть вести всякого роду сексуальну активність» (ст.67). В сьогоднішній час із Заходу просувають гомосексуалізм з усиновленням дітей і з ювенальною юстицією, яка без суду, без реальної вини забирає дітей з благополучних сімей. Проти цієї деморалізації і злочинів на дітях виступає наша Українська Правовірна Греко-Католицька Церква (УПГКЦ). Церква під проводом екс-кард Гузара, Шевчука, Колтуна утримує католиків в пасивності, щоб вони мовчали і дозволили це самогубство християнства і народу. Нас, які є голосом сумління, лживо очорнюють, пишуть проти нас брехливі пастирські листи, роздають листівки повні обманів. Але чому вони не пишуть пастирських листів на захист дітей і сім’ї від гомосексуалізму і від ювенальної юстиції?

 

Дорогі вірні католики, ми змушені вам відкрити болючу дійсність. Від 1.05.2011р. на цілу Католицьку Церкву впала Божа анатема за те, що Бенедикт XVI беатифікацією Івана Павла ІІ поставив на вівтар Церкви зраду в Асижі – духа антихриста, а цим вигнав з Церкви Святого Духа (див.http://uogcc.org.ua/ua/video/index.php/article/.4522/). Без Святого Духа Святі Тайни і Літургії є недійсні. Екс-папа Бенедикт XVI з’єднався з зрадою в Асижі і тим виступив проти всіх пап в історії Церкви. Він сам себе виключив з Церкви згідно Гал. 1,8-9.

 

Ми захищаємо папство, але жодний правовірний католик не може з’єднуватися з єретичним жестом теперішнього екс-папи. Ми захищаємо інституцію папства, а Гузар її заперечує словами: «Cum (з) Petro – так, sub (під) Petro – ні». Ми підпорядковуємося Петрові, але не можемо підпорядковуватися тому, хто зрадив Петра, - тобто особі Бенедикта! Тому кожен священик, який в Літургії згадує Бенедикта і єпископа, який є з ним з’єднаний, виявляє єдність з зрадою в Асижі – з духом антихриста, і такий священик вже відправляє Літургії недійсно.

 

Тим, що в Бродах по вул. Котляревського, в районі Великі Фільварки, є каплиця Різдва, Бог дав альтернативу всім католикам міста Броди для участі в дійсній Літургії. Богослужіння відбуваються щонеділі о 10:00. Служать їх правовірні священики з Підгірців, деколи і правовірний єпископ. Цим закликаємо всіх щирих католиків міста Броди, щоб закликали своїх священників перестати в Літургії згадувати ім’я Бенедикта XVI, а замість цього згадували: „усіх правовірних пап і єпископів Католицької Церкви”. Священик, який це зробить, відділиться від духа Асижу – духа антихриста – і його служіння Літургії та Святі Тайни уділювані ним будуть дійсні. Якщо так не зробить, Літургії і Святі Тайни є не дійсні. Владика Маркіян і правовірні вірні закликають священників м. Броди, щоб від неділі 11.3.2012 замість запланованих підписів проти нашої Церкви, відділилися від прокляття тим, що не будуть в Літургії згадувати ім’я екс-папи Бенедикта. Віримо, що всі правовірні католики такого священика захистять перед талібаном апостатичної ієрархії УГКЦ.

 

Якщо священики і надалі будуть згадувати в Літургії екс-папу, тоді кожний християнин-католик у своєму сумлінні зобов’язаний перестати відвідувати ці Літургії. Він має можливість брати участь в Літургії у Правовірній Католицькій Церкві – УПГКЦ, яка творить єдність з усіма правовірними папами протягом 2000 років. Молимося за цей крок віри католиків Бродів. Він стане історичним кроком віднови греко-католиків і захисту України перед гомосексуалізмом і ювенальною юстицією. Молимося також за владу в Бродах, щоб не дозволила собою маніпулювати апостатичним єпископом Колтуном чи іншими церковниками, але пам’ятала про спасіння своєї душі і про моральні та духовні цінності українського народу, які наша Церква відважно захищає. На противагу цьому, зрадницька ієрархія утримує непроінформованих католиків в пасивності, що є для їх дочасної і вічної шкоди.

 

Прикладом розпалювання релігійної ненависті, яка карається Українськими законами і міжнародними хартіями, є демагогічна і брехлива стаття під назвою „Догналівці на Брідщині” (Голос відродження, 2.3.2012). Автор статті замовчує суть правди. Громада правовірних католиків, які відділилися від єретичної ієрархії, на свято Різдва Христового служили першу Літургію в недобудованій каплиці. Коли церковники довідалися про будівництво каплиці на приватній території, підговорили своїх прихильників, щоб вони послали на це місце різні комісії, та щоб не дозволили добудувати каплицю для громади віруючих. Згідно Українських законів, і хоч правовірні католики УПГКЦ не є зареєстровані, вони мають право задоволняти свої релігійні потреби і служити Літургії. Церковна ієрархія, яка зловжила державними органами, старається розпалювати релігійну ненависть щодо мирних католиків, які щонеділі від свята Різдва служать Святу Літургію в своїй каплиці. Автор статті демагогічно закликає до ненависті жителів міста Броди: „Бродівська греко-католицька громада глибоко занепокоєна подіями, які днями сколихнули наше історичне місто... намагаються заснувати тут свою церкву під покровом лжегреко-католицької громади. Такого свавілля допустити неможна...” Потім йде перелік брехні і образ, наших вірних називають ганливим терміном, що є грубим очорненням.

 

Автор статті не респектує основного людського права на свободу совісті і віровизнання. Пропихає талібан УГКЦ з метою, щоб бульдозером зруйнували недобудовану каплицю на приватній території. Тут йдеться про явний прояв релігійної дискримінації, до якого апостатична ієрархія примушує керівників міста через акцію збору підписів 11.3.2011.

 

Що стосується маніфестації перед спорудою райдержадміністрації то тут маніфестували проти апостатичної ієрархії, яка за посередництвом Бродівської райдержадміністрації виганяє з храму в Підгірцях наших правовірних. Зловживати державними органами для виконання цієї брудної роботи є протизаконним. Саме тому наші вірні маніфестували перед спорудою РДА в Бродах. Автор статі непрямо закликає державні органи, щоб вчинили беззаконня щодо правовірних м. Броди.

 

Цитата: «Виникає і інше запитання: де є наші держслужби, правоохоронні органи...?»

Відповідь: Правоохоронні органи мають обов’язок захищати основне право громадян, а саме свободу совісті і віровизнання, а не ліквідувати це право.

 

Цитата: «У районі Великих Фільварків (на вул. Городовій) намагаються заснувати тут свою Церкву під покровом лжегреко-aкатолицької громади. Такого свавілля допустити не можна. Це явне порушення нашого законодавства.»

 

Відповідь: Ми не є лжегреко-католики, але правовірні католики. Що стосується порушення нашого законодавства, то ст.35 Конституції України і ст.5 ЗУ «Про свободу совісті та релігійні організації» наголошує: «усі релігії, віросповідання та релігійні організації є рівними перед законом; встановлення будь-яких переваг або обмежень однієї релігії, віросповідання чи релігійної організації щодо інших не допускається».

 

Церковники не респектують ні права, ні закони і хочуть зловжити місцевою владою. Лживо стверджуюють, що ми розпалюємо релігійну ненависть, що викликаємо неспокій. Потім чинять тиск на місцеву владу, щоб та чинила беззаконня стосовно мирних громадян м. Броди. В Бродах є римо-католики, православні, євангелисти, єговісти, але проти них жодних підписів не збирають, ані жодних бульдозерів не посилають, щоб зліквідувати їх храми чи доми молитви.

Цитата: «Ці неподобства мають бути припинені, «догналівцям» не місце у нашому краї».

Відповідь: Це є знак талібану УГКЦ, згідно якого правовірні католики вже не сміють дихати повітрям свого рідного міста і краю.

 

 

                                                                             + Маркіян, ЧСВВр

                                                                              Секретар УПГКЦ

 

                                                                                                                                                            Броди, 10.03.2012

 

P.S.: Відповідь на листівку, яку роздавали в Бродах під назвою «Обережно секта...» і на лживий пастирський лист Гузара можна найти на www.uogcc.org.ua

 

                                           Свята Літургія служиться кожної неділі о 10:00 в каплиці Різдва  

                                                               по вул. Котляревського близько стадіону.  


Приєднані файли
Відповідь на пастирський лист Глави УГКЦ Л. Гузара Скачати Відповідь на пастирський лист Глави УГКЦ Л. Гузара .DOC 155.5 kB
Заклик всім католикам в Бродах Скачати Заклик всім католикам в Бродах .DOC 664.0 kB
Відповідь на очорнення в листівці-памфлеті «Вовки в овечій шкурі» 
Скачати Відповідь на очорнення в листівці-памфлеті «Вовки в овечій шкурі» .DOC 40.5 kB
Відповідь на очорнення в «пастирському листі» Л. Гузара Скачати Відповідь на очорнення в «пастирському листі» Л. Гузара .DOC 32.5 kB