Дискримінація правовірних – привілеї апостатам

Дата публікації:   2012-03-23
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

                    Дискримінація правовірних – привілеї апостатам

 

Цього місяця, в рамках підготовки до Євро 2012 і до гей-параду, ЛГБТ вимагає забезпечення реєстрації своєї гомосексуальної «церкви». Жодна Церква, яка заперечує основні християнські правди і просовує гомосексуалізм, не може називатися Церквою, хіба що церквою антихриста.

 

Духа антихриста і гомосексуалізму в Україні просовують не лише ЛГБТ, але і кардинал Гузар і його апостатична ієрархія з Главою УГКЦ Шевчуком. Зовсім не міняє суті цього алібістичне проголошення Греко- і Римо-Католицької Церков проти гомосексуалізму.

 

Провід УГКЦ зловживає державними урядами, щоб ті діяли протизаконно і допускалися дискримінації та ліквідації правовірних католиків, які відділилися від Гузарових єресей. Провід УГКЦ брехливими пастирськими листами систематично розпалює релігійну ненависть проти його правовірної опозиції, якою є УПГКЦ.

 

Прикладом дискримінації і ліквідації є терористична акція УГКЦ за підтримки Тернопільської ОДА (начальника релігійного відділення Кульчицького), яка відбулася в Чорткові в листопаді 2010р. Вони виламали замки в храмі і вкрали правовірним храм. Коли правовірні прийшли на маніфестацію, про яку  заздалегідь офіційно повідомили владу, то на них фізично нападали. Було поранено декілька сестер-монахинь Правовірної Церкви, деякі з них були навіть під загрозою смерті. Міліція бездіяльно спостерігала.

 

В 2011 році відбулася насильницька акція УГКЦ у Львові на вул. Плуговій, де було скинуто хрест з храму правовірних. Коли на місце злочину приїхав Патріарх, міліція за наказом Львівської архиєпархії забрала Патріарха, а наступного дня зробили швидкий монстр-процес з метою його депортації. Пізніше, на замовлення УГКЦ до плану депортації було залучено УГІРФО у Львові (п. Сало і п. Логін).

 

Цього року в Бродах, на замовлення єпископа-апостата Колтуна, Львівська ОДА спільно з Бродівською міською радою видала наказ зліквідувати каплицю правовірних на приватній земельній ділянці. Провід УГКЦ вплинув на керівництво міста і на районну раду, щоб приказали бульдозером зруйнувати каплицю правовірних, де вони служать Святі Літургії. Йдеться про явну релігійну дискримінацію релігійної меншини!

 

Також провід УГКЦ вплинув на конкретних чиновників в ЛОДА, щоб вони дали розпорядження вигнати правовірних католиків з храму в Підгірцях, а тим самим зліквідувати їхню релігійну громаду.

 

У Львові в Міській раді 22.3.2012 провід УГКЦ здійснив маневр. Колишній капелан Фредина відійшов з цієї посади, але відразу ж було назначено нового капелана, щоб той далі просовував односторонні інтереси апостатичної ієрархії і маніпулював владою для дискримінації передусім правовірних католиків. Мер м. Львова Садовий використав суд і дав розпорядження знизити стіни каплиці правовірних на 1 метр з метою заборонити Богослужіння. Йдеться про ще один прояв релігійної дискримінації.

 

Пан Держко займав посаду заступника губернатора протягом діяльності 4 губернаторів. Весь цей час він систематично просовував лінію апостатичної ієрархії і греко-католицької масонської ложі у Львові. Ні в якому разі він не хотів дозволити законну реєстрацію Правовірної Греко-Католицької Церкви УПГКЦ. Новий губернатор усунув з посади п. Держка. Реакцією була акція з метою вигнати нового губернатора. Цю акцію інспірував провід УГКЦ спільно з двома греко-католицькими масонськими ложами Львова. Інструментом стали багато обманених депутатів. Держко тепер займає посаду начальника Головного управління з питань внутрішньої політики національностей та релігій і далі цинічно відмовляє в законній реєстрації правовірних католиків УПГКЦ з метою їх ліквідації.

 

Знову просимо керівництво Львівської ОДА і Міністерство культури, департамент у справах релігій та національностей, п. Богуцького, зареєструвати Правовірну Католицьку Церкву, і цим припинити систематичне очорнення і обзивання вірних католиків сектою тільки за те, що вони не є зареєстровані. Відповідальність за цю ситуацію лягає передусім на Міністерство культури – департамент у справах релігій та національностей і на його філіали у Львові, Тернополі та Івано-Франківську.

 

                                                                                   Від імені проводу УПГКЦ

                                                                 + Маркіян, ЧСВВр, Архиєпископ-секретар УПГКЦ

                                                                                                                                                             Львів, 23.3.2012

 

Копії: Голові Верховної Ради України В.М. Литвину, Міністерству культури – департамент у справах релігій та національностей, п. Ю. Богуцькому, Губернатору Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, Бродівській міській і районній раді, Главі УГКЦ С. Шевчуку, Архиєпископу Львова, І. Возьняку, Сокальсько-Жовківській єпархії, М. Колтуну, Чортківській єпархії - Чортків


Приєднані файли
Дискримінація правовірних – привілеї апостатам (23.3.2012) Скачати Дискримінація правовірних – привілеї апостатам (23.3.2012) .DOC 36.0 kB