Відповідь на протест козаків проти гей-параду в Києві

Дата публікації:   2012-03-23
Автор:   ВВП

 

           Відповідь на протест козаків проти гей-параду в Києві

 

Інформація з преси:

 

Представники організації «Вірне козацтво» відразу після того, як Україна довідалася про схвалення гей-параду в своїй столиці, висловили радикальний протест. Цитата з їх проголошення: «Ці так звані меншини запланували на травень свій парад в Києві. Ми будемо перешкоджати цьому усіма законними методами». Представники цієї козацької організації планують подати заявки на проведення своїх акцій в той самий час і на тому самому місці і мають надію, що влада міста матиме «здоровий глузд». Вони відзначили, що козаки своє відношення до сексуальних меншин базують на Біблії і на традиціях православ’я. Прагнення геїв проводити паради й інші публічні заходи пояснюють тим, що ті хочуть «втягнути в свої ряди якомога більше людей», в першу чергу неповнолітніх хлопців і дівчат, які ще не мають серйозного життєвого досвіду.

 

Цитата: «Сьогодні вони хочуть провести парад, завтра захочуть усиновляти дітей і пропагувати гомосексуалізм в школах, як це вже відбувається в Західній Європі… Післязавтра вони захочуть відмінити слова «тато» і «мама», і назвати нас, нормальну більшість, гомофобами чи людоненависниками…». Всі нездорові тенденції сьогодні прикриваються маскою демократії: «Демократія – це не сліпе наслідування Заходу… І ми маємо повне право захищати те, що ближче нашим традиціям, в тому числі нормальну сімю і наше право виховувати своїх дітей так, як ми хочемо їх виховувати».

 

Коментар Візантійського Католицького Патріархату:

Дай Боже, щоб цей дух правдивого патріотизму і любові до молодої генерації як квас проник і в ряди студентства та змобілізував з їх числа велику духовну армію, яка вийде на вулиці Києва і найближчими днями буде маніфестувати за захист своїх найважливіших цінностей і за незалежність народу.

 

Візантійський Католицький Патріархат пропонує всім щирим киянам, щоб від четверга 5 квітня 2012 року, кожного четверга, аж до 17 травня маніфестували за охорону дітей і сім’ї від збоченої ідеології гомосексуалізму, яка нищить всі моральні, духовні і християнські цінності і веде до геноциду народу. Маніфестації відбуватимуться від 16:00 до 19:00 на Михайлівській площі в Києві. Віримо, що серія маніфестацій настільки змінить мислення керівництва м. Києва, що воно заборонить деморалізуючий гей-парад.

 

Пресвята Богородице, спаси нас!                                                                   

 

                                                                           + Ілля

                                             Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

                                             + Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр

                                                                    єпископи-секретарі

 

 

                                                                                                                                                  Львів, 23.03.2012p.

 

Копії:

-         Президенту України В. Ф. Януковичу

-         Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

-         Голові Верховної Ради України В.М. Литвину

-         ЗМІ


Приєднані файли
Відповідь на протест козаків проти гей-параду в Києві (23.3.2012) Скачати Відповідь на протест козаків проти гей-параду в Києві (23.3.2012) .DOC 35.0 kB