У Британії будуть звільняти з роботи за носіння хрестика на робочому місці

Дата публікації:   2012-03-27
Автор:   Зі світу

 

У Британії будуть звільняти з роботи за носіння хрестика на робочому місці

 

Віруючі працівники британських фірм та установ можуть позбутися місця праці, якщо збираються приходити на роботу з хрестиком на шиї, і особливо, якщо будуть наполягати на праві його носіння. Кабінет міністрів країни підготував рішення, в якому говориться, що християнам, ідучи в офіс, не варто надягати знак приналежності до своєї релігії.

 

В урядовому документі наголошується, що носіння хрестиків не є обов'язковою вимогою до віруючих християн. Це означає, що роботодавці мають право заборонити це своїм працівникам і навіть звільнити тих, які наполягають на своєму праві носити хрестик.

Заява британського кабінету з'явилася на тлі судового процесу, в ході якого стюардеса авіакомпанії British Airways Надя Евейда і медсестра Ширлі Чаплін намагаються довести факти дискримінації з боку своїх роботодавців, які заборонили їм носити хрестик в робочий час. Жінки мають намір звернутися в Європейський суд з прав людини.

 

Тим не менше, право християн на носіння хрестика на роботі захищено в 9-ій статті Європейської конвенції з прав людини, де йдеться про загальне право на свободу думки, совісті і релігії.

Представники британських конфесій піддали урядове рішення жорсткій критиці.

Джерело: http://www.invictory.org/news/story-37537-крестик.html