Голові КМДА О. П. Попову

Дата публікації:   2012-04-06
Автор:   ВВП

 

                                                                                                                   Голові КМДА

                                                                                                                   О. П. Попову

 

Шановний пане Голово,

звертається до Вас Візантійський Католицький Патріархат з протестом проти схваленого Вами гей-параду в Києві, який заплановано на 20.5.2012р.

 

Усім відомо, що гей-паради не є мирними маніфестаціями, але є засобом тиску на владу. Їхня мета – змінити законодавство і просунути гомодиктатуру. Ця в корені ліквідує усі моральні, духовні, народні і християнські цінності і заводить жорстоку дискримінацію більшої частини суспільства. Лицемірно говорить про так звані антидискримінаційні закони, але насправді сама заводить найжорстокішу дискримінацію цілого суспільства. Гей-паради є початком лавинової системи. Якщо їх дозволити, то настає мас-медіальна кампанія і пролом в суспільство. В подальшому, моральний розклад, що спричинює гомосексуалізм, поєднаний з впровадженням ювенальної юстиції. Ця без суду, без реальної вини відбирає дітей з будь-якої сім’ї і продає їх в сексуальне рабство, а деяких дітей – на органи. Тут йдеться про найтяжчі злочини проти дітей, злочини проти людства.

 

Тепер настав вирішальний момент. Або будете демагогічно наполягати на так званих правах неморальних геїв, або виступите за права моральних громадян Києва. З цього рішення будете складати звіт перед Богом і перед народом.

 

В час війни, якщо високопоставлена особа зраджує народ, то є засуджена на смерть через розстріл. Ви зрадили український народ і громадян його столиці. Український народ довірив Вам високий уряд, щоб Ви використовували його для морального, духовного і матеріального добра народу. Ви все ж зловжили цим урядом і в імені народу підписали йому вирок смерті. Наслідки Вашого злочину є більші ніж у військових злочинців.

 

Громадян Києва мали би через ЗМІ правдиво перестерегти перед Вашим злочином. Громадяни мали би маніфестувати за негайне відкликання Вас з уряду, і за те, щоб поставити Вас перед судом за зраду народу і за заплановані злочини проти молодої генерації, передусім проти дітей. Будьте чесним мужем. Якщо Вас обманули, то зробіть відважний крок і відмініть злочинний гей-парад в Києві, на який Ви своїм підписом дали згоду.

 

Моляться за Вас

                                                                                                   + Ілля

                                                                Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

                                                                        + Методій, ЧСВВр         + Тимотей, ЧСВВр

                                                                                         єпископи-секретарі

 

                                                                                                                                                                 Львів, 5.4.2012

 

Копії:

- Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

- Президенту України В. Ф. Януковичу

- Голові Верховної Ради України В.М. Литвину

- Депутатам Верховної Ради 

- Представникам християнських Церков України 

- ЗМІ 


Приєднані файли
Голові КМДА О. П. Попову (6.4.2012) Скачати Голові КМДА О. П. Попову (6.4.2012) .DOC 25.0 kB