Потреба покаяння в ЧСВВ

Дата публікації:   2006-07-19
Автор:  

 

Слава Ісусу Христу!

 

Всечесніші отці Генеральної Капітули ЧСВВ,

внутрішній розклад нашого Чину є глибоко пов’язаний з втратою віри і особистого відношення до Христа в цілій Католицькій Церкві і в християнстві взагалі.

Якщо хочете, щоб наш Чин став знову сіллю і закваскою, і молоді хлопці тужили стати василіянами, то мусимо вернутися до основних правд християнської віри і християнського життя. На даний час ЧСВВ є згіршенням і перешкодою людям, щоб могли навернутися і робити покаяння (в Провінційній Консульті на Україні мають місце передовсім такі прилюдні згіршення: алкоголь, гроші, нечистота, світське думання, кар’єризм). Якщо вони самі не захочуть робити покаяння з внутрішньої апостазії, не допоможуть жодні і найліпші плани на відродження Чину, а теологічна семінарія в Брюховичах буде і надалі виховувати фарисеїв і кар’єристів і її існування не буде мати сенсу!

Кожний монах, а передовсім настоятель, мусить робити особисте покаяння:

1)      З гріхів проти Першої Заповіді Божої (не біблійна пошана до поганських релігій, повір’я, т.зв. енергетичні цілителі, гомеопатія, акупунктура, знімання пороблення і т.п.) –  конкретніше в книзі “Чотири слова з України” (див. www.community.org.ua). Вплив антихристового духа на людей (передовсім на богопосвячених) спричиняє те, що їх думання, теологічні погляди, різні т.зв. цілительські практики, економічні чи політичні напрями, яким відкрилися і спосіб їхнього життя з його наслідками явно або скрито заперечує Ісуса Христа, як єдиного Бога і єдиного Спасителя (пор.1Ів.4,3 – під словом “дух антихриста” тут Боже слово має на думці інтелігентну істоту чи істоти)!

2)      З відкриття на духа світу (алкоголь, нечистота, гроші, дорогі автомобілі, кар’єра і т.п.).

3)      З лицемірства і бажання фальшивого спокою – бути заодно зі світом і з ненаверненими, по-світськи думаючими ієрархами і настоятелями.

4)      З відкриття на духа схизми і релятивізму через називання католицьких вірних УГКЦ “православними”!

Ми безкорисно старалися про духовну реформу, але Генеральна Консульта разом з Провінційною Консультою за допомогою КСЦ, кардинала Л.Гузара і кардинала А.Содано виконструювала проти нас монстр-процес, звинуватила нас у провинах, яких ми не вчинили і виключили нас з ЧСВВ. Отець Протоархимандрит стверджував, що наша апеляція і суд буде мати дуже скорий кінець. Це вже триває два роки і кардинал А.Содано, який цілий злочинний монстр-процес прикривав подав демісію. Ми були вами і ієрархами з духом світу дотиснені захищатися і вказати – хоча ми цього не хотіли – на правдиву причину кризи в УГКЦ і в нашому Чині (див. www.community.org.ua).

Ми вислали Генеральній Консульті пропозицію реформи ЧСВВ і запропонували також нашу службу і допомогу нашому Чину. Ми і надалі охочі безкорисно допомогти воскресити наш Чин.

Якщо нас не потребуєте, то знову подаємо прохання так як ми просили два роки тому, щоб Ви нам уможливили створення і перехід до монастиря свого права. Перед двома роками Генеральна Капітула з новим Протоархимандритом о.В.Ковбичем, ЧСВВ на наше щире прохання, на жаль реагували небіблійно і не по-християнськи. Протоархимандрит ЧСВВ цілеспрямовано і підло зліквідував Чеську Делегатуру ЧСВВ і 29 покликань. Заборонив також місії і наверненню тисячам спраглих душ і тим стягнув прокляття на цілий ЧСВВ. Сьогодні пожинаєте плоди своїх дій.

Ми пропонували і знову щиро пропонуємо:

1)       Перейняти цілу теологічну і духовну формацію майбутніх єромонахів в семінарії в Брюховичах.

2)       Або уможливити нам створення монастиря свого права і перехід до цього монастиря згідно ККСЦ! З цією ціллю просимо дати нам до диспозиції на 10 років монастир в Підгірцях.

Наша правовірність є висловлена в книзі “Чотири слова з України” і в листах кардиналам і єпископам Католицької Церкви, копії яких завжди були вислані Святішому Отцю Бенедикту ХVІ.

 

В Христі

 

             о. Методій Шпіржік, ЧСВВ,       о. Маркіян Гітюк, ЧСВВ,       о. Ілля Догнал, ЧСВВ


Приєднані файли
Потреба покаяння в ЧСВВ Скачати Потреба покаяння в ЧСВВ .DOC 32.5 kB