У Швеції ляльки та візки рекламують для хлопчиків, а трактор – для дівчаток

Дата публікації:   2012-04-26
Автор:   Зі світу

 

У Швеції ляльки та візки рекламують для хлопчиків, а трактор – для дівчаток

Шведська реклама дитячих іграшок пропонує змінити гендерні ролі. Компанія Leklust вважає, що дітей необов’язково привчати до традиційних гендерних ролей. Як видно з каталогу, компанія вирішила рекламувати дитячі іграшки, посадивши дівчинку за трактор і наказавши хлопчику колисати дитячий візок. В каталозі також є фото хлопчика, що сидить перед іграшковою кухонною плитою і готує їсти.

 

Генеральний директор Leklust Кай Виберг виступив на захист таких фото, зазначивши, що гендерні ролі вже застаріли: «Мені вже 71 рік і ті, які хоч якийсь час працювали в галузі дитячих іграшок, знають, що хлопчики граються ляльками».

 

Слід згадати, що минулого року в одному з шведських дитсадків відмовились розділяти дітей за статевою ознакою. Педагогічний колектив дитсадка вважає, що нова система виховання дає дітям можливість вибору і самовизначення. Таким чином виховується покоління майбутніх транссексуалів, що призведе не лише до моральної девастації і розкладу традиційної сім’ї як основної клітини суспільства, а й до вимирання народу, який не буде спроможний народжувати потомство.

Джерело: http://www.thelocal.se/39988/20120330/