Держава перебирає контроль над сім'єю

Дата публікації:   2012-05-03
Автор:   Зі світу

 

Держава перебирає контроль над сім'єю

Сьогодні в західних країнах держава все рішучіше втручається в життя сім'ї, розлучаючи дітей і батьків заради "інтересів дитини". Безцеремонне втручання держави у справи сім'ї найчастіше завершується її руйнуванням. Навряд чи цю тенденцію можна назвати випадковою, оскільки вона поширюється в багатьох європейських країнах. Наприклад, за даними федерального міністерства Німеччини у справах сім'ї, в 2007 році співробітники служби у справах захисту дітей відібрали у батьків 28 200 дітей та підлітків – на 8,4 % більше, ніж роком раніше. У більшості випадків причиною називався "недолік догляду". За даними правозахисників, подібні процеси помітно активізувалися і в Фінляндії.

Не залишається осторонь і Росія. Уряд вніс в Державну Думу законопроект про соціальний патронат, який передбачає впровадження в країні норм ювенальної юстиції. За оцінкою експертів, в скандинавських країнах більше третини сімей, що потрапляють в нібито добровільну, а насправді примусову систему патронату, згодом позбавляються дітей.

Фактично влада бере на себе право вирішувати, в якій сім'ї виховуватися дитині. Комітет міністрів Ради Європи вже підготував документ, що пропонує встановити баланс між "біологічним батьківством" і  "соціальним або психологічним батьківством". Таким чином права справжніх батьків зрівнюються з правами будь-яких інших людей, що здійснюють піклування про дитину. Автори документа навіть уникають слова "батько", замінюючи його терміном "носій батьківської відповідальності". Противники цієї ідеї називають її "антисімейних холокостом", який приведе до руйнування традиційної сім'ї, а згодом і всього суспільства.

Джерело: http://sovest.dnepro.org/2012/4607.html#more-4607