СТОП біометричним паспортам!

Дата публікації:   2012-05-14
Автор:   Синод УП ГКЦ

 
Депутатам Верховної Ради України   

 

СТОП біометричним паспортам!

 

Шановні депутати!

Верховною Радою України на 15-18 травня 2012 року передбачений розгляд Проекту Закону «Про документи України, що посвідчують особу» реєстр. № 10381, від 23.04.2012р.

 

Всупереч статтям 21, 22 Конституції України та міжнародним актам у сфері прав людини, на відміну від інших законодавчих актів Україні законопроект не передбачає жодного права громадянина України відмовитися від біометричних документів з релігійних чи інших переконань.

 

Частина 3 статті 10 передбачає, що паспорт громадянина України видається особам, які не досягли шістнадцятирічного віку. Відтак, діти отримають паспорт з чіпом. Паспорт громадянина, виданий дитині, свідчить про її незалежність, в т.ч. від батьків. Цим самим створюються реальні умови для вилучення дітей у батьків злочинною наднаціональною ювенальною юстицією, яких при т.зв. міжнародному усиновленні продають навіть гомосексуалістам чи педофілам, а в багатьох жахливих випадках – навіть і на органи. До того ж йдеться про першу генерацію, яка вже з дитинства буде контрольована і маніпульована.

 

Стаття 2 Законопроекту зазначає, що законодавство про документи України складається також і з міжнародних договорів України. Це положення передбачає, що свого часу за вказівкою міжнародних організацій закони України отримають нову чинність і сенс.

 

Стаття 4 Законопроекту містить велику кількість документів, які матимуть чіп.

 

Відомо, що основним кодом, замаскованим в електронній системі, під яким зберігаються особисті дані громадян, є число 666. Боже Слово каже, що це число є числом антихриста. Духовний звір змушує людину до тотальної залежності: «...заподіює всім, малим і великим, і багатим і вбогим, щоб дано було їм клеймо на руку їхню праву або на чола їхні, щоб жоден не міг купити чи продати, крім того, хто має клеймо, ім'я звіра або число імени його – 666» (Одкр.13,16-18). З цієї причини Греція відмовилася від громадянських паспортів з чіпом. Однак набагато гіршим буде той етап, коли чіпи даватимуть на руку або на чоло. Ніхто з українців не знає, коли згідно законів, в залежності від міжнародних стандартів, буде змушений прийняти чіп на руку або на чоло. Тут вже не йдеться тільки про загрозу фізичному життю, але про втрату вічного життя після смерті!

 

Шановні Депутати, відхиліть законопроект «Про документи України, що посвідчують особу» реєстр. № 10381!

 

 

                                                                             + Маркіян, ЧСВВр

                                                                  Секретар Синоду єпископів УПГКЦ

 

 

                                                                                                                                              Львів, 14.05.2012р.

 

Копії:

- Прем’єр-міністру України М.Я.Азарову

- Представникам християнських Церков

- ЗМІ


Приєднані файли
СТОП біометричним паспортам! (14.5.2012) Скачати СТОП біометричним паспортам! (14.5.2012) .DOC 32.5 kB