Лист меру міста Миколаєва

Дата публікації:   2012-05-17
Автор:   ВВП

 
Меру міста Миколаєва  
Чайці Володимиру Дмитровичу   

 

Шановний пане Мер!

Візантійський Католицький Патріархат дізнався шокуючу новину, що у Вашому місті Ви дали дозвіл на проведення гей-параду, який пов’язаний з відкритою пропагандою гомосексуалізму з 16 по 20.5.2012. Не йдеться лише про моральний розклад Вашого міста за який нестимете відповідальність перед Богом і Його судом, але і перед мешканцями Миколаєва. Ваш дозвіл відкриває двері моральній інфекції на цілу Україну. Зазначаємо коротку статистику з США стосовно гомосексуалізму:

 

- 70% носіїв СНІДу є гомосексуалісти;

- 70-80% носіїв гепатиту є гомосексуалісти;

- 50% усіх вбивств вчинили гомосексуалісти;

- 50% засуджених жінок на кару смерті є лесбіянки;

- майже кожен гомосексуаліст за своє життя мав сексуальні стосунки з 500 мужчинами;

- 30 000 зґвалтованих дітей в Лос-Анджелесі мають на совісті гомосексуалісти.

 

Ідеологія гомосексуалізму є інструментом для знищення сім’ї. Так званим прийомним сім’ям гомосексуалістів будуть першочергово надаватися діти, яких ювенальна юстиція відібрала від батьків. Отже гомосексуалізм є вузько пов’язаний з ювенальною юстицією, а можливо Ваших дітей чи Ваших внуків заберуть і дадуть до прийомних сімей гомосексуалістів, педофілів чи транссексуалістів. Це є т. зв. сьогоднішні євростандарти. До них належать також легалізація наркотиків та евтаназія. В дійсності йдеться про цілеспрямовану редукцію людства, тобто самогеноцид окремих народів, насамперед через гомосексуалізм і ювенальну юстицію.

 

Цими днями в Україні відбувається боротьба за моральне, духовне і фізичне існування народу. Суттю цієї боротьби є, щоб громадяни вийшли на вулиці і маніфестували за охорону сім’ї і дітей від гомосексуалізму та ювенальної юстиції, що підступно впроваджуються через сучасні зміни законодавства. 

 

Шановний пане Мере, Візантійський Католицький Патріархат Вас цим закликає, щоб Ви заборонили гей-парад, як деморалізаційний і антиконституційний, і навпаки ініціювали мешканців міста до маніфестації за охорону сім’ї.

 

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                    + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

 

Львів, 17.05.2012р.

 

Копії:

- Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

- Депутатам Верховної Ради

- Голові Миколаївської ОДА

- Відділам і Управлінням Миколаївської ОДА

- Представникам християнських Церков міста Миколаєва

 

 

Прим.: Лист подібного змісту надіслано меру м. Вінниці


Приєднані файли
Лист меру міста Миколаєва (17.5.2012) Скачати Лист меру міста Миколаєва (17.5.2012) .DOC 27.0 kB