Архієпископ Йоркський висловився за визнання гомосексуальних «шлюбів»

Дата публікації:   2012-05-24
Автор:   Зі світу

 

Архієпископ Йоркський висловився за визнання гомосексуальних «шлюбів»

 

ЛОНДОН. Англіканський архієпископ Йоркський Джон Сентаму закликав ввести рівний правовий статус для гомосексуальних «шлюбів», заявивши при цьому, що це не спричинить змін у визначенні подружжя. Таким чином чорношкірий прелат відповів на зусилля уряду Великобританії, який прагне узаконити права гомосексуальних партнерств, зробивши їх ідентичними гетеросексуальному шлюбу.

 

Англіканська Церква в минулому підтримувала дискримінацію щодо гомосексуалістів, заявив Сентаму. «Перш ніж ми зможемо дивитися в очі своїм гомосексуальним братам і сестрам, ми повинні спокутувати свою провину», – підкреслив архієпископ.

 

У березні британський парламент почав широкі переговори щодо одностатевих «шлюбів», які прем'єр-міністр Девід Кемерон вже визначив як «важливу частину свого мандата».

 

В даний час гомосексуальні пари у Великобританії можуть укладати лише цивільні партнерства. Останнім часом в Англії гостро постало питання термінології, пов'язаної з законом про громадянське партнерство для гомосексуалістів (цей тип союзу не можуть укладати гетеросексуали). У британському парламенті тривають суперечки про те, щоб будь-яка пара могла укладати той вид союзу, який їй зручніший: громадянське партнерство або шлюб.

 

Окремі правові положення для одностатевих партнерств і одружених подружніх пар не означають дискримінації, уточнив Сентаму. Але коли цивільні партнерства для гомосексуалістів розглядаються як «союз 2-го сорту» – це питання соціальної позиції, яка не може бути змінена за допомогою зміни поняття шлюбу, вважає прелат.

 

Джерело: http://www.sedmitza.ru/news/2962026.html

 

За схвалення і підтримку гомосексуалізму, навіть в рядах духовенства, на Англіканську церкву впала Божа анатема – прокляття, яку оприлюднив Візантійський Католицький Патріархат. Заява архієпископа ще раз підтверджує стан, в якому знаходиться Англіканська церква.