ЦРУ організувало конференцію для агентів нетрадиційної орієнтації

Дата публікації:   2012-05-25
Автор:   Зі світу

 

ЦРУ організувало конференцію для агентів нетрадиційної орієнтації

Центральне розвідувальне управління США разом з Управлінням національної розвідки, провели першу розвідувальну конференцію лесбіянок, геїв, бісексуалів та транссексуалів (ЛГБТ). Серед учасників були представники сексуальних меншин з 9 розвідувальних відомств, а також керівництво ЦРУ і УНР.

 

Заступник директора ЦРУ Сью Бромлей вітала учасників конференції, відзначивши особливе значення заходу для вирішення спільних завдань: «Говорячи про поставлені перед нами завдання, я в першу чергу приділяю особливу увагу головному ресурсу ЦРУ, а саме – кадровому. Для того, щоб отримати максимальну віддачу від наших співробітників, ми повинні бути впевнені, що для них створено середовище, в якому вони можуть себе почувати в безпеці, впевнено і комфортно, щоб внести власний унікальний внесок у вирішення спільних завдань».

 

У дискусіях були порушені питання створення доброзичливої атмосфери для представників нетрадиційної орієнтації. Крім того, учасники обмінялися ідеями про шляхи мобілізації всебічної підтримки та «оцінки внеску» співробітників, які є представниками групи ЛГБТ.

 

http://3rm.info/24055-bezumstvo-cru-organizovalo-konferenciyu-dlya-agentov-netradicionnoy-orientacii.html