Тотальний контроль /Президентy України/

Дата публікації:   2012-05-29
Автор:   ВВП

 
Президент України  
Віктор Федорович Янукович  

 

Тотальний контроль

 

Шановний пане Президенте!

Верховна Рада України 17.05.2012р. схвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні», реєстр. № 9289. Закон увиразнює можливість тотального контролю громадян України, використовуючи дані з бази Державного реєстру фізичних осіб – платників податків i реєстру виборців. Це суперечить статті 70 Податкового кодексу України і ст. 26 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

 

Новоприйнятий Закон не визначає переліку відомостей та порядок внесення змін до них. Це порушує безпеку громадян.

 

Закон передбачає, що особа, яка більше одного місяця є за межами адміністративно-територіальної одиниці (В селі? У місті? В районі? В області?), де зареєстроване її місце проживання, зобов’язана з'явитись у відповідний орган та оплатити державне мито, щоб її місце перебування ввели в базу реєстраційного обліку.

 

Такого закону немає в жодній країні Європи і світу. Мабуть, депутати ВР зовсім не знали, що підписують. Можна припустити, що цей закон веде до чіпізації на руку або чоло з числом антихриста 666 (пор.Об.13, 16-18).

 

Існує небезпека, що якщо особа перебуватиме довший час, наприклад, в гостях чи на роботі, принаймні в іншій області, і забуде зареєструватися, то її викреслять з реєстрації і можуть позбавити майна.

 

З впровадженням в країні ювенальної (кримінальної) юстиції база даних реєстраційного обліку дітей уможливить зловживання. Дитина поїде на канікули до бабусі чи тітки, а реєстрація доведе, що дитина не була під наглядом батьків, і тоді дитину відберуть, а батьків позбавлять батьківських прав.

 

Hовоприйнятий Закон суперечить Конституції України, рішенням Конституційного Суду України від 22 вересня 2005 року № 5-рп/2005, від 30 вересня 2010 року № 20-рп/2010, від 22 грудня 2010 року № 23-рп/2010, Цивільному, Сімейному, Податковому кодексам, Закону України «Про Державний реєстр виборців».

 

Візантійський Католицький Патріархат зобов’язаний захищати дітей і сім’ю від злочинної ювенальної юстиції. Тому просимо Вас, пане Президенте, щоб і з цієї причини Ви цей законопроект в жодному випадку не підписували.

 

 

+ Ілля
Патріарх Візантійського Католицького Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                        + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі

 

Львів, 29.5.2012

Копії:

- Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

- Депутатам Верховної Ради України

- Президенту Росії і депутатам Держдуми РФ

- Президентам держав-членів ЄС і євродепутатам

- ЗМІ


Приєднані файли
Тотальний контроль /Президентy України/ (29.5.2012) Скачати Тотальний контроль /Президентy України/ (29.5.2012) .DOC 34.0 kB