Пастирський лист-пересторога перед деморалізацією через «Євpo-2012» (+ відео)

Дата публікації:   2012-05-30
Автор:   Синод УП ГКЦ

 

Пастирський лист-пересторога перед деморалізацією

 

через «Євpo-2012»

 

Дорогі брати і сестри, дорогі львів'яни і всі щирі громадяни, які вболіваєте за правдиве добро свого міста і народу!

3 нагоди «Євро-2012», яке має відбутися в нашому місті Львові і в інших містах України, ми, як духовні пастирі, зобов'язані попередити Вас, щоб охоронити від аморального розкладу, який загрожує нашому суспільству, особливо молоді, під час проведення цього чемпіонату.

 

 

загрозу збільшує й те, що в школах України скорочений навчальний рік. Молодь буде не зайнята, буде вештатися по вулицях, а тому буде доступніша для запланованого розбещення.

 

Насамперед слід знати, що такі масштабні заходи сьогодні перестали бути нейтральним спортом-розвагою, але використовуються, як потужний інструмент для ідеологічного впливу на маси, або й цілі народи. Відносно «Євро-2012» в Україні, то воно цілеспрямовано заміряне на те, щоб попри нього насадити тут збочену ідеологію аморального антихристиянського гомосексуалізму або т.зв. «євростандартів», які руйнують родину. Про антихристиянський характер цього турніру свідчить і те, що організатори домоглися, щоб на стадіонах і поблизу них не поширювали християнську символіку, Біблії, хрестики та ікони... . Паралельно з «Євро-2012» до нас хлине хвиля наркобізнесу, проституції і всякого іншого роду неморальності, розбещеності та громадського неспокою. Toму, і не дивно, що вже тепер багато людей, особливо молодих родин з дітьми, планують виїжджати, на час проведення «Євро-2012», подальше від великих центрів. Перша тривожна інформація – цe заявки організаторів, що Україна на час проведення чемпіонату легалізує купівлю-продаж легкого наркотику – маріхуани. «Експерти» з зіпсованим мисленням рекламують, що це буде «позитивним» іміджем України і поповненням державної казни. Однак, яке духовне і фізичне спустошення й хвороби прийдуть за цим всім і те, що людей треба буде лікувати з державної казни уже не мільйонами, але мільярдами, цього ці спеціалісти вже не згадують?!

 

З приходом в Україну «Євро-2012» слід очікувати нового вибуху проституції, гомосексуалізму і наркоманії, які за собою несуть заразну невиліковну хворобу ВІЛ/СНІД. Досвід попередніх країн-учасниць подібних чемпіонатів нас перестерігає в цьому. Єпископи Південно-Африканської Республіки від імені Церкви офіційно перестерігали країну, що «чемпіонат світу з футболу 2010р.», який там проходив, є середником для вибуху проституції, торгівлі людським тілом і інших збочень, які нищать родину. Нещодавно президент Гамбії щодо тиску, який створюють на їхню державу, з метою запровадження гомосексуальних законів, сказав: „Якщо ви хочете від нас, щоб ми поводилися безбожно через надану вами допомогу, заберіть назад собі вашу допомогу, проживемо і без неї... Краще будемо їсти траву, ніж би мали прийняти цю безбожну, грішну позицію, яка є проти Бога, людини і творіння... Не втратимо нашу людяність задля т.зв. людських прав... Будемо рахувати з людськими правами там, де люди поводяться як люди”.

 

Особливе застереження на час «Євро-2012» повинно пролунати відносно гидоти збоченого гомосексуалізму. Організатори чемпіонату «Євро-2012» в Україні роблять головний акцент на це збочення і готують особливе розтлівання молоді. Щоб нормальні люди не боронилися від цієї загрози, тепер ведеться ціла мас-медіальна кампанія про т.зв. толерантність до цього страшного зла.

 

Також планується створення т.зв. «зон толерантності». Для цього будуть використовувати будівлі шкіл, громадських і культурних організацій, державних установ і спортивних клубів. Брати участь в цій ініціативі зголошуються комерційні фірми, магазини і бари. Програма т.зв. «зон толерантності» є частиною кампанії „Поважай відмінності”, яка буде втілюватися в життя українців не тільки під час «Євро-2012», але і після його закінчення. Всі учасники цієї програми отримають брошури з інформацією про антидискримінаційні акції до, під час і після закінчення «Євро-2012». Включені в цю акцію міста стануть частиною великої мережі т.зв. боротьби з дискримінацією. Справжня мета «Євро-2012» – це втягнути Україну в деморалізуючу систему гомодиктатури.

 

Цьому також мав послужити «гей-парад» в Києві, який на щастя не відбувся завдяки істинним християнам та активістам. В збоченій програмі вже заплановані т. зв. наметові містечка «вільної любові» поблизу стадіонів чи навіть у центрі міста... . Явним знаком пропихання содомського збочення в Україні через «Євро-2012» є відведення спеціальних секторів на трибунах стадіонів для гомосексуалістів. Отож, можемо сміло стверджувати, що «Євро-2012» заплановане для пролому і започаткування гомодиктатури в Україні. В світлі цього, великим лицемірством, зрадою Бога і народу є дії і слова деяких пастирів, які посвячували ці стадіони для безбожної содомії і ні слова не сказали про реальну загрозу цього заходу. «Реклама» на зразок С. Шевчука, Глави УГКЦ з приводу «Євро-2012» – це приклад підступної, скритої пропаганди цієї західної збоченої навали. Його фрази, що ми повинні бути: «відкритими», «усміхненими», «приязними» до «тих, хто завітає до нашого міста», є приспанням вірних перед небезпекою, щоб суспільство не противилося цьому збоченню, але прийняло як норму. Для цього він зловживає Святим Письмом, а це можна назвати гріхом святотатства.

 

На противагу цим обманливим закликам до «відкритості» антиморальному духу збочення, який надходить з «Євро-2012», ще раз наполегливо закликаємо львів’ян і тверезо мислячих людей: станьте на захист нашого міста! Виступіть проти аморального спустошення нашого Львова. «Будьте тверезі і чувайте! Противник ваш, диявол, ходить, навколо вас, як лев ревучий, шукаючи кого б пожерти. Противтесь йому сильні вірою...» (І Пт. 5,8-9).

 

 

+ Маркіян, ЧСВВр

 

Архиєпископ-секретар УП ГКЦ

 

Львів, 30.5.2012

 

Копії:

- Голові ЛОДА і депутатам Львівської обласної ради

- Меру м. Львова і депутатам Львівської міської ради

- Представникам християнських Церков

- Представникам влади і Церков в м. Києві

- Представникам влади і Церков в м. Харкові

- Представникам влади і Церков в м. Донецьку


Приєднані файли
Пастирський лист-пересторога перед деморалізацією через «Євpo-2012» (30.05.2012) Скачати Пастирський лист-пересторога перед деморалізацією через «Євpo-2012» (30.05.2012) .DOC 37.0 kB