Чергова брехня «Експресу»

Дата публікації:   2012-06-15
Автор:   Вірні

 

                                                                                                                                           Головному редактору

                                                                                                                                                   газети «Експрес»

                                                                                                                                                    п. Ігор Починок

 

 

 

                                         Чергова брехня «Експресу»

 

 

 

Ігор Починок,

Ваша газета є воістину брехливою газетою.

Ваші високомовні слова про «захоплення» редакції, а точніше аж декількох приміщень редакції, є насмішкою і явною маніпуляцією. Цікаво, про які приміщення йдеться, коли Ваша застрашена начальством та екзальтована охорона не дає пройти і кроку з вестибулю, підвищує голос на відвідувачів редакції і поводиться неадекватно, викрикуючи, що боїться втратити свою роботу. А вже нема і мови, щоб дійти до анонімного кабінету головного редактора газети. А це все в час свободи слова і демократії. Чому пишете про незрозумілі вимоги, коли Вам залишили офіційного листа з чітко визначеними вимогами і скаргами на те, що Ваша газета нас називає сектантами і публічно очорнює. То це така свобода слова, коли не можеш висловити  свій протест на те, коли тебе ображають, роблять наклепи і просто брутально очорнюють. Роблять, що їм заманеться, бо не бояться нікого, ні Бога, ні людей.  

Яку ж то Ви міліцію викликали, чи це ті декілька працівників редакції, які за наказом начальства з цікавості вийшли послухати людей. 

Ви пишете про втручання в діяльність газети, чого з нашого боку не було. А які методи використовуєте Ви для збору інформації для статті? Ваша працівниця брехливо представившись однокласницею з Коломиї,  нахабно і підступно проникла до монастиря, щоб написати брехливу статтю на замовлення, за яку Вам дуже добре заплатили. Ви перетворилися в бульварну жовту пресу.

Видно, Ви вже зовсім втратили совість і не маєте елементарної журналістської етики!!!

Ми з свого боку звертаємося в Генеральну Прокуратуру в Києві та в Прокуратуру Львівської області з вимогою припинити діяльність газети «Експрес» у зв’язку з втручанням у внутрішнє життя монастиря і поширюванням наклепів і очорнень, що є карним вчинком. Згідно європейських стандартів, в Іспанії по телебаченні за однохвилинний ролик стосовно сім’ї, канал оштрафували на 100 тис. євро, а у разі повторного транслювання пригрозили, що канал закриють. Це є європейські стандарти, які треба реалізувати щодо «Експресу».

 

За вірних УП ГКЦ

 

                            Юліана Пасічна


Приєднані файли
Чергова брехня «Експресу» (15.6.2012) Скачати Чергова брехня «Експресу» (15.6.2012) .DOC 28.5 kB