Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Дата публікації:   2012-06-13
Автор:   ВВП

 

                                                                                                                                           Сергій Миронович Квіт

                                                                                                                Доктор філологічних наук, професор  

                                                                                                            Президент Національного університету

                                                                                                                         «Києво-Могилянська академія»

 

 

Шановний пане Президенте Києво-Могилянської Академії!

 

Києво-Могилянська Академія здавна була осередком духовності та культури не лише для України, але й для цілої Центральної та Східної Європи. Вона була заснована як християнський навчальний заклад і впродовж свого існування несхитно зберігала християнські принципи. Виховуючи молоде покоління в дусі патріотизму, вона підтримувала та захищала українські традиції, прививала любов до рідного народу і сім’ї, яка є основною складовою здорового суспільства.

 

Однак останнім часом викликає надзвичайну стурбованість, що під відомим авторитетом Києво-Могилянської Академії Центр візуальної культури проводить аморальну пропаганду ідеології ЛГБТ.

 

Від 3 до 20 травня 2012 року у приміщенні кінотеатру «Жовтень» проходила виставка фотографій так званих «сімей» лесбіянок та гомосексуалістів. Йшлося про відкриту пропаганду збочених способів життя. Коли Візантійський Католицький Патріархат звернувся до директора кінотеатру «Жовтень»  Горделадзе Л.Б., її відповідь містила вибачення і додаток – лист від керівника Центру візуальної культури Черепанина В.М. з посиланням на Києво-Могилянськy Академію. Центр візуальної культури продовжує організовувати деморалізуючі виставки, які є відкритою пропагандою збочень.

 

Аморальність ЛГБТ не є чимось окремим – це є рушійна сила ідеології, яка втілюється в законодавство і нищить всі духовні, моральні, національні та християнські цінності. Ця ідеологія служить візії про т.зв. редукцію людства і систематично веде до автогеноциду окремих народів. Тому будь-яка підтримка цієї ідеології є зрадою народу  і бунтом проти Бога.

 

Просимо Вас поправити зіпсуту репутацію Києво-Могилянської Академії, публічно дистанціюватися від аморальних акцій Центру візуальної культури і, навпаки, захистити моральні цінності та підтримати традиційну здорову українську сім’ю. Віримо, що саме Києво-Могилянська Академія має важливе завдання у збереженні моральних, національних і християнських цінностей народу.

 

 

Від імені Візантійського Католицького Патріархату

 

                                                            + Методій, ЧСВВр            + Тимотей, ЧСВВр

                                                                                Єпископи-секретарі

 

 

                                                                                                                                                   Львів, 13.06.2012р. 


Приєднані файли
Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» (13.6.2012) Скачати Президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» (13.6.2012) .DOC 33.5 kB