У Великобританії – повені, в Австрії – урагани, а в США – пожежі

Дата публікації:   2012-06-19
Автор:   Зі світу

 

У Великобританії – повені, в Австрії – урагани, а в США – пожежі

 

Десятки людей евакуйовано з постраждалих районів в результаті рятувальних операцій, які проводилися за допомогою вертольотів. В безпечні місця було відправлено близько ста чоловік.

Дощі і сильний вітер вирують тут ось уже протягом кількох днів. Затопленими виявилися багато будинків і автостоянки. Збиток від стихії ще належить оцінити, повідомляє Euronews.

 

В даний час дощ припинився, однак вода спадає дуже повільно. Британські рятувальники переведені на посилений режим роботи.

 

Наслідки потужного циклону усувають і в Австрії. На сході країни всього за добу випала майже місячна норма опадів. Грозові зливи супроводжувалися ураганним вітром. На вулицях Зальцбурга – десятки повалених дерев. У місті затоплено підвали і перші поверхи будівель.

 

У той же час в США – інше лихо. Екстрені служби Колорадо намагаються загасити лісові пожежі. Найскладніша ситуація зараз на півночі штату.

У вогні більше 80 гектарів. З повітря рятувальникам допомагають спеціально обладнані літаки і вертольоти. Мешканці відразу декількох населених пунктів готуються до евакуації. Деякі автомагістралі перекриті. І за прогнозами синоптиків, найближчими днями дощів не очікується. Суха і вітряна погода в регіоні збережеться.

 

Спостерігаючи за природніми стихіями останнього часу, бачимо в цьому виразну Божу пересторогу для людства, яке відвернулось від Божих законів і йде шляхом погибелі. Тому Бог через природу хоче зупинити людину, вказавши на її слабкість і безпорадність перед силою стихії, і тим більше – перед Божою всемогутністю.

 

Джерело: http://3rm.info/24916-moschnoe-navodnenie-v-velikobritanii.html